آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
ممکنه لینکی که گرفتی مشکل داشته باشه!
بهتره که یه بار دیگه فقط لینک رو بگیری! بلدی که!
چون اون حالتی که شما توضیح دادی چند تا دلیل داره:
1- PS3 کلاهمینطوری وصله و از طریق برنامه p.ro.xوصل نیست
2- فایروالت روشنه(فایروال ویندوز رو هم چک کن)
3- لینک قایلت مشکل داره

یکی از همین ها به احتمال 95 درصد مشکل شما هست!من راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه! شما اینا رو چک کن. اگه درست نشد بگو

نه آخه لینک رو بهم می ده دانلود می کنم بعد همون لینک رو گذاشتم و ادد کردم قبلآ مشکی نداشتم از اون روزی ویندوز عوض کردمو ps3 رو آپدیت کردم اینجوری شده که اول فکر کردم خود سونی کاری کرده که دیگه نشه از این برنامه استفاده کرد!! جالبه قبلآ که فایل منتقل می شد آپلود تو برنامه bandwich monitor داشتم اما دانلود نداشتم اما الان که می زنم دانلود دارم مثلآ می زنه با سرعت 150 Kb داری دانلود می کنه یه جورایی انگاری که ps3 داره با pc فایل رو دوباره از اول دانلود می کنه!!

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه آخه لینک رو بهم می ده دانلود می کنم بعد همون لینک رو گذاشتم و ادد کردم قبلآ مشکی نداشتم از اون روزی ویندوز عوض کردمو ps3 رو آپدیت کردم اینجوری شده که اول فکر کردم خود سونی کاری کرده که دیگه نشه از این برنامه استفاده کرد!! جالبه قبلآ که فایل منتقل می شد آپلود تو برنامه bandwich monitor داشتم اما دانلود نداشتم اما الان که می زنم دانلود دارم مثلآ می زنه با سرعت 150 Kb داری دانلود می کنه یه جورایی انگاری که ps3 داره با pc فایل رو دوباره از اول دانلود می کنه!!
شما وقتی همه چیو مرتب کردی و میخوای رو دانلود رسیوم کنی کنسلش کن و دوباره از تو بخش دانلود ها تو استور انتخابش کن برای دانلود اینجوری درست میشه به احتمال زیاد

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
سلام به همه ی دوستان
با تشکر از همه دوستان و هرکی که توی این برنامه کمک کرد و از خدای بزرگ هم ممنونم ....
خدا رو شکرت ....

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اين روش واسه اين ويتاي گور به گورشده هم جواب ميده يانه؟
من خودم استاد استفاده از اين روش روي ps3 هستم اما ميخوام با ويتا هم استفاده كنم لينك رو بدست مياره اما وقتي ميخوام بريزم از اول دان ميكنه مثه همين جور كه mgs3 بالا گفت جالب اينجاست بدون هيچ تغييري در برنامه روي ps3 استفاده ميكنم مثه بچه ادم ميريزه فايل رو ولي واسه ويتا ميخواد از اول دانكنه از اينترنت

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان اين روش واسه اين ويتاي گور به گورشده هم جواب ميده يانه؟
من خودم استاد استفاده از اين روش روي ps3 هستم اما ميخوام با ويتا هم استفاده كنم لينك رو بدست مياره اما وقتي ميخوام بريزم از اول دان ميكنه مثه همين جور كه mgs3 بالا گفت جالب اينجاست بدون هيچ تغييري در برنامه روي ps3 استفاده ميكنم مثه بچه ادم ميريزه فايل رو ولي واسه ويتا ميخواد از اول دانكنه از اينترنت
اون حرکتی که گفتم تو پست شماره 302 همین صفحه اونم میزنی جواب نمیده؟

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
887
نام
محمد حسین
دوستان اشکالی نداره که برای آنلاین بازی کردن هم از طریق همین تنظیمات به اینترنت وصل شد ؟ یا باید دوباره بریم داخل netrork setting و ...... ip رو غیر فعال کنیم ؟

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام من بازی لارا کرافت واسه psn رو خریدم ولی نصب که میکنم فقط یه چپتر رو میشه بازی کرد- هم کرک داره هم پچ میشه راهنمایی کنید چجوری نصبش کنم؟ بقیه بازیها راحت نصب میشن و مشکلی ندارن

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
شما وقتی همه چیو مرتب کردی و میخوای رو دانلود رسیوم کنی کنسلش کن و دوباره از تو بخش دانلود ها تو استور انتخابش کن برای دانلود اینجوری درست میشه به احتمال زیاد

دوسته عزیز آپدیت ها هم نمی تونم بگیرم دیگه واقعآ کلافم کرده!!

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
فکر کنم قبلا هم شما رو راهنمایی کردم ولی ظاهرا مشکلتون حل نشده!

اگه برات امکان داره یه بار کامل و دقیق تمام کارهایی روکه از اول انجام دادی بگوتا بتونم کمکت کنم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
به ترتیب این مراحلو طی کن برای آپدیت
1. کنسولو وصل کن به مودم
2. برنامه رو باز کن Get Ip رو بزن
3. رو IP ای که بهت داده کلیک کن بعد start رو بزن
4. برو تو منوی XMB
5. بیا تو قسمت Settings (چپ)
6. بیا پایین برس به network settings
7. برو تنظیماتو انجام بده و تست بگیر اگه internet connection رو success زد حله
8. بازی رو بزار تو دستگاه
9. بزار آپدیت شروع بشه
10. آپدیتو کنسل کن
11. برو تو برنامه تو ویندوز بعد برو تو بخش Log
12. یه لینک داده بهت که اسمش طولانیه روش وقتی راست کلیک کنی و download with IDM رو بزنی با برنامه IDM حجم فایلش مشخص میشه اگه همون مقدار بود که تو کنسول نشون میداد بزار دانلود کنه
13. بعد از تموم شدن دانلود برو تو tab بعدی برنامه (یعنی replace files)
14. از بالا به ترتیب این کارها رو بکن
14.1. browse رو بزن و فایل xml رو دقیقا هم نام فایلی که دانلود کردی قرار بده save بزن (save تو صفحه کوچیک رو میگم نه خود برنامه)
14.2. بعد بیا تو قسمت description و همون اسم فایل رو بدون پسوند بزار تو اون بخش
14.3. تو قسمت download link باید بری رو فایلی که تو لیست برنامه IDM دلنلود کردی کلیک راست کنی و بعد properties رو بزنی و تو قسمت Address لینک رو کاملا انتخاب کن و کپی رو بزن و تو برنامه paste link رو بزن
14.4. تو قسمت local patch path روی browse کلیک کن و فایلتو انتخاب کن
15. حتما برو بالا و چند دفعه گزینه save که زیر فایل xml هست رو بزن
16. add رو بزن تا فایل بره قسمت پایین برنامه
17. بعضی مواقع باید رو فایل که رفت قسمت پایین 2 بار کلیک کنی تا به گزینه add به update تبدیل بشه تا بتونی تو کنسول با سرعت بالا ادامه بدی بعضی مواقع هم نه لازم به همچین کاری نیست من هر دو مدلشو تست کردم جواب داد
18. برو تو بازی و بزار آپدیت کنه اگه همه روشو درست رفته باشی بدون مشکل باید ببینی که سریع فایل انتقال پیدا میکنه و میره برای آپدیت شماره بعدی و دوباره از مرحله اول برای آپدیت بعدی همین مراحلو طی کن

---------- نوشته در 10:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

اگه دیدی مشکل پیش اومد احتمالا باید آنی ویروس و فایروالتو disable کنی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
به ترتیب این مراحلو طی کن برای آپدیت
1. کنسولو وصل کن به مودم
2. برنامه رو باز کن Get Ip رو بزن
3. رو IP ای که بهت داده کلیک کن بعد start رو بزن
4. برو تو منوی XMB
5. بیا تو قسمت Settings (چپ)
6. بیا پایین برس به network settings
7. برو تنظیماتو انجام بده و تست بگیر اگه internet connection رو success زد حله
8. بازی رو بزار تو دستگاه
9. بزار آپدیت شروع بشه
10. آپدیتو کنسل کن
11. برو تو برنامه تو ویندوز بعد برو تو بخش Log
12. یه لینک داده بهت که اسمش طولانیه روش وقتی راست کلیک کنی و download with IDM رو بزنی با برنامه IDM حجم فایلش مشخص میشه اگه همون مقدار بود که تو کنسول نشون میداد بزار دانلود کنه
13. بعد از تموم شدن دانلود برو تو tab بعدی برنامه (یعنی replace files)
14. از بالا به ترتیب این کارها رو بکن
14.1. browse رو بزن و فایل xml رو دقیقا هم نام فایلی که دانلود کردی قرار بده save بزن (save تو صفحه کوچیک رو میگم نه خود برنامه)
14.2. بعد بیا تو قسمت description و همون اسم فایل رو بدون پسوند بزار تو اون بخش
14.3. تو قسمت download link باید بری رو فایلی که تو لیست برنامه IDM دلنلود کردی کلیک راست کنی و بعد properties رو بزنی و تو قسمت Address لینک رو کاملا انتخاب کن و کپی رو بزن و تو برنامه paste link رو بزن
14.4. تو قسمت local patch path روی browse کلیک کن و فایلتو انتخاب کن
15. حتما برو بالا و چند دفعه گزینه save که زیر فایل xml هست رو بزن
16. add رو بزن تا فایل بره قسمت پایین برنامه
17. بعضی مواقع باید رو فایل که رفت قسمت پایین 2 بار کلیک کنی تا به گزینه add به update تبدیل بشه تا بتونی تو کنسول با سرعت بالا ادامه بدی بعضی مواقع هم نه لازم به همچین کاری نیست من هر دو مدلشو تست کردم جواب داد
18. برو تو بازی و بزار آپدیت کنه اگه همه روشو درست رفته باشی بدون مشکل باید ببینی که سریع فایل انتقال پیدا میکنه و میره برای آپدیت شماره بعدی و دوباره از مرحله اول برای آپدیت بعدی همین مراحلو طی کن

---------- نوشته در 10:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 PM ارسال شده بود ----------

اگه دیدی مشکل پیش اومد احتمالا باید آنی ویروس و فایروالتو disable کنی

من همه مراحل رو به همین صورت انجام دادم جز description که یه اسم الکی مثل سابق می نویسم چون صفحه اول همین تایپیک خونده بودم که زیاد مهم نیست!!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان ، وقتی برای اولین بار یه بازی جدید رو میزاریم توی دستگاه و به psn وصل میشیم ، بازی رو که اجرا کنیم سیستم میگه که فایل آپدیت 1.02 رو باید بگیریم مثلاً ...
این فایل ها رو هم از طریق این روش میشه گرفت و البته مهمتر از اون ، روی ps3 نصب کرد ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
دوستان ، وقتی برای اولین بار یه بازی جدید رو میزاریم توی دستگاه و به psn وصل میشیم ، بازی رو که اجرا کنیم سیستم میگه که فایل آپدیت 1.02 رو باید بگیریم مثلاً ...
این فایل ها رو هم از طریق این روش میشه گرفت و البته مهمتر از اون ، روی ps3 نصب کرد ؟
آره میشه.GT5 سه چهار گیگ فایل آپدیت داشت همشونو همینجوری گرفتیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر