آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

mamad_35

کاربر سایت
Apr 29, 2011
15
نام
mohammad
با کلی گشتن فقط یه دونه پک زامبی بلک اوپس پیدا کردم که البته دارم دان میکنم خدا کنه جواب بده اگه جایی خاصی واسه دان کردن dlc بلدین لطفا بگین

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام دوستان
اومدم Heavy Rain رو بازی کنم گفت یه آپدیت 1.5 گیگی داره!
زدم دانلود بشه زد 7689 دقیقه دیگه!:dاز این طریق می تونم با دانلود منیجر این فیال رو دانلود کنم؟>:d

mohammad_funny

کاربر سایت
Aug 2, 2011
58
نام
محمد
سلام من میخوام برنامه رو نصب کنم میگه این در صورتی مال من 4 هست و میخوام 3.5 نصب کنم میگه نمیتونی مال شما 4 هست وین 8 دارم کمک کمک کنید تورو خدا

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من PS3 رو به کامپیوتر وصل کردم
یه بار آپدیت Heavy rain بهم اخطار داد و رفت واسه دانلود و کنسل کردم
از کجا میشه باز اون اخطار رو بیاره که من بزنم آپدیت که لینک رو تویه کامپیوتر نشون بده
و آیا اون قبلیه رو که کنسل کردم جایی میشه Resume کرد یا نه؟
ممنونم

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
من PS3 رو به کامپیوتر وصل کردم
یه بار آپدیت Heavy rain بهم اخطار داد و رفت واسه دانلود و کنسل کردم
از کجا میشه باز اون اخطار رو بیاره که من بزنم آپدیت که لینک رو تویه کامپیوتر نشون بده
و آیا اون قبلیه رو که کنسل کردم جایی میشه Resume کرد یا نه؟
ممنونم
رفيق من خودم قبلا همين آپديت موو اديشن هوي رين رو با اين برنامه دانلود و نصب كردم..
كافيه برنامه رو اجرا كني و كنسول رو باهاش كانكت كني بعد كه ميري تو بازي همين كه اخطار آپديت مياد و شما ok رو ميزني لينك دانلود همين پچ ميفته رو برنامه . بعدشم كه آپديت ps3 رو كنسل ميكني و ميري همون لينك رو با دانلود منيجر دان ميكني و بقيه ماجرا ( تو پست اول انتقالش رو هم دوست عزيزمون خوب توضيح دادن)

mamad_35

کاربر سایت
Apr 29, 2011
15
نام
mohammad
رفیق اگر کنسولت کپی خور باشه میشه فایل pkg هر dlc ای که توی اینترنت باشه رو دانلود و نصب کرد به راحتی ولی اگر کپی خور نباشه نمیشه

کپی خوره یه مپ دان کردم نصبیدم اجرا نشد نکنه مثل ایکس باکس اپدیت میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام.میشه فایلهای ا÷دیت بازی را با کام÷یوتر دانلود کرد بعد با یه فلش یا یه روش دیگه ریخت روی ps3 ?بدون اتصال ps3 به نت.کنسول هم ک÷ی خور نیست.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها من هر کاری کردم وصل نشد نمی دونم چرا آنتی ویروس رو که خاموش کردم و فایروال ویندوز رو هم خاموش ولی اصلا تو همون قسمت تست ip خطا میده:(
بعد یه سوال اگه با این روش فایل و بازی دانلود کنم همیشه رو pc ایم هست یه نسخه اش؟؟؟
من آپدیت ps3 ایم آخریه یعنی 4.11 فک کنم...

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بچه ها من هر کاری کردم وصل نشد نمی دونم چرا آنتی ویروس رو که خاموش کردم و فایروال ویندوز رو هم خاموش ولی اصلا تو همون قسمت تست ip خطا میده:( بعد یه سوال اگه با این روش فایل و بازی دانلود کنم همیشه رو pc ایم هست یه نسخه اش؟؟؟ من آپدیت ps3 ایم آخریه یعنی 4.11 فک کنم...
رفیق تنظیمات ps3 رودرست انجام دادی ؟ مودمت رو چطوری به کنسول و PC وصل کردی؟ اول از خود 3 اون تنظیمات نتوورک رو انجام بده تا بتونی کانکت بشی (اگر دیدی با manual نتونستی auto رو بزن ولی اون گزینه ip ت رو دستی وارد کن) بله. وقتی فایل رو از کنسول گرفتی دیگه باید با دانلود منیجر تو PC دانلود کنی همیشه میمونه واست دیگه. آپدیت هم که مساله ای نیست کلا.

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
این روش رو برای کنسول ک÷ی خور نشده میشه استفاده کرد؟
موقع دانلود patch گرن توریسمو امکان pause و resume وجود نداره و توی download management نمیاد چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
رفیق تنظیمات ps3 رودرست انجام دادی ؟ مودمت رو چطوری به کنسول و PC وصل کردی؟ اول از خود 3 اون تنظیمات نتوورک رو انجام بده تا بتونی کانکت بشی (اگر دیدی با manual نتونستی auto رو بزن ولی اون گزینه ip ت رو دستی وارد کن) بله. وقتی فایل رو از کنسول گرفتی دیگه باید با دانلود منیجر تو PC دانلود کنی همیشه میمونه واست دیگه. آپدیت هم که مساله ای نیست کلا.
ببین کلا اینجوری:
مودم رو با سیم به pc وصل کردم
مودم ام wi-fi هست بعد لپ تاپ رو با کابل لن به ps3 وصل کردم خود لپ تاپ هم که با وای فای به مودم وصله:-/
ولی خطا میده
یه بار لپ تاپ رو با وای فای به ps3 وصل کردم ولی تو اون برنامه تو قسمت log چیزی نیاورد ولی فک کنم ps3 به وسیله لپ تاپ به نت وصل بود
به نظرم باید یه نکته خاصی داشته باشه:(

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
این روش رو برای کنسول ک÷ی خور نشده میشه استفاده کرد؟
موقع دانلود patch گرن توریسمو امکان pause و resume وجود نداره و توی download management نمیاد چکار کنم؟

شما آموزش رو گام به گام اجرا کن. جواب میگیری.
مشکلی بود بپرس.

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
ببین کلا اینجوری: مودم رو با سیم به pc وصل کردم مودم ام wi-fi هست بعد لپ تاپ رو با کابل لن به ps3 وصل کردم خود لپ تاپ هم که با وای فای به مودم وصله:-/ ولی خطا میده یه بار لپ تاپ رو با وای فای به ps3 وصل کردم ولی تو اون برنامه تو قسمت log چیزی نیاورد ولی فک کنم ps3 به وسیله لپ تاپ به نت وصل بود به نظرم باید یه نکته خاصی داشته باشه:(
ببین من با این مسیری که شما وصل میشی اطلاعی ندارم ولی من خودم مودمم وای فای هست. که از طریق لن به pc و وای فای به ps3 کانکت شدم . برنامه رو اجرا کردم و get ip رو زدم و اون ip رو یادداشت کردم و رفتم تو تنظیمات network کنسول.. همه چیز رو فکر کنم حالت اتومات گذاشتم فقط تو بخش proxy server همون ip که یادداشت کردم رو وارد کردم . تو تست اینترنت کانکشن success داد و وصل شد (با اون ip ) . حالا شما هم این مسیر لن و وای فای رو عوض کن حتما جواب میگیری چون چیزی نداره ;)

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
قبل از هرچیز از جناب مهدی به خاطر تاپیک خوبش و جناب محسن به خاطر آموزش ویدئویی عالیش تشکر می کنم.
یه سوالی برام پیش اومده.آیا میشه دانلود رو pause کرد،ارتباط اینترنتی بین PC و PS3 رو قطع کرد و بعد از برقراری مجدد ارتباط اینترنتی دانلود رو resume کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر