آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
خوب دوستانی که میخوان بازیها رو از طریق PC دانلود کنن توجه کنن:

اول مراحل دریافت بازی رو انجام میدین و مطمئن میشین که بازی به لیست دانلودها رفته! خوب حالا PAUSE رو بزنین تا دانلود متوقف بشه فعلا!
برنامه لازم رو دریافت کنید: دانلود

Firewall دارین خاموشش کنید! واسه اینکه PS3 قراره از طریق یک دروازه وارد اینترنت بشه و روشن بودن دیواره آتش:D از این کار جلوگیری میکنه!

برنامه ای که دانلود کردین رو اجرا کنین
Get IP's رو بزنین و باید IP خودتون رو ببینین! روش کلیک کنید و دکمه Start رو بزنین

حالا سراغ PS3 برین
Settings
Network Settings
Internet Connection Settings
Custom

بسته به اینکه ارتباطتون Wireless هست یا Wired انتخاب کنید

اگه Wired رو زدین Manual settings
اگه Wireless رو زدینEnter Manually رو انتخاب کنید

در صورت انتخاب Wired :

Speed And Duplex:Auto-detect
IP Address Setting:Automatic
DHCP: do not set
DNS Setting: Automatic
MTU: Automatic
P**r0 x y Server: USE
اینجا اون IP که برنامه بهتون داده رو در قسمت Address وارد میکنین و P0rt هم که همون 8080 هست

UPnP: Enable
در آخر هم X رو میزنین تا سیو بشه و بعدش تست کانکشن رو انجام میدین. اگه همه موارد رو درست رفته باشین باید دستگاه شما به نت وصل بشه در غیر اینصورت ایراد میتونه 2 تا چیز باشه:
1-روشن بودن فایروال آنتی ویروس 2-عدم فعال بودن برنامه

در صورت انتخاب Wireless:

WLAN Settings: Enter manubally
SSID: به صورت پیشفرض نام AccessPoint شما اونجا هست
Wlan security setting: WEP
WEP KEY باز به طور پیشفرض هست اگه نبود رمز عبور کانکشنتون رو بدین
IP Address Setting:Automatic
DHCP: do not set
DNS Setting: Automatic
MTU: Automatic
P**r0 x y Server: USE
اینجا اون IP که برنامه بهتون داده رو در قسمت Address وارد میکنین و P0rt هم که همون 8080 هست

UPnP: Enable
در آخر هم X رو میزنین تا سیو بشه و بعدش تست کانکشن رو انجام میدین. اگه همه موارد رو درست رفته باشین باید دستگاه شما به نت وصل بشه در غیر اینصورت ایراد میتونه 2 تا چیز باشه:
1-روشن بودن فایروال آنتی ویروس 2-عدم فعال بودن برنامه

خوب حالا PS3 از طریق PC به نت وصل شده
حالا برمیگردیم سراغ برنامه! از تب بالایی Log رو انتخاب میکنیم
میریم سراغ PS3 و بازیی که دانلود میکردیم رو Resume میکنیم
حالا تو برنامه یک سری لینک ظاهر میشه که یکیش لینکیه که ما میخوایم
معمولا اول این لینکها با اسامی خدایان یونان ظاهر میشه :D مثل Zeus یا Ares
در مورد این بازیهایی که ما میگیرم لینکشون با Zeus شروع میشه! لینک رو کپی کنید و در دانلود منیجر خودتون وارد کنید،حجمش رو با حجمی که تو PS3 بود چک کنید، مثلا Dead Nation:1.4G
پسوندشون هم PKG هستش ،اگه درست بود دانلود کنید و PS3 رو خاموش کنید چون دیگه نیازی بهش نیست فعلا :D
در ضمن فرقی نمیکنه این کار رو شما از کجای دانلود PS3 انجام بدین! مثلا یکی 10% تو PS3 دانلود کرده باز میتونه از PC بگیره هرچند در اونصورت خوب معلومه که دانلود از اول شروع میشه

این آموزش یه تاپیک داشت که من پیداش نکردم متاسفانه
راستی با دیدن این گزینه ها نترسینا:D کلا 5 دقیقه هم وقت نمیبره،کافیست یکبار امتحان کنید:D

در ضمن دوستان چیزی به اسم پریدن واسه بازیهاتون وجود نداره! اگه بازی رو انتخاب کردین از Store لیست تمامی چیزهایی که از Store گرفتین همیشه تو
Account Management>>Transaction Management>>Download List
موجوده و میتونین از اونجا باز هم دانلود کنید

خوب بعد از دانلود فایلها نوبت به انتقال رسیده! برنامه رو اجرا کنید و باز هم مطمئن شین که PS3 از طریق این برنامه به نت وصله! (یه تست کانکشن بگیرین حله)

خوب حالا از تب بالایی Replace Files رو بزنین
گزینه ها رو اینجوری پر کنید

Description: یه عنوان دلخواه بدین مثلا قوم تلف شده توسط زامبولها :D

Download Link: لینکی تو مرحله قبل به دست آوردین و باهاش فایل رو دانلود کردین! اگه ندارین تو برنامه دانلود منیجر رو فایل دانلود شده کلیک راست کنید و Properties رو بزنین تا لینک دانلود (همون که با Zeus شروع میشد) رو به دست بیارین!

Local Patch path:مسیر فایل رو هاردتون رو بدین! البته browse داره و کار راحته خوب

خوب حالا ADD رو بزنین

اسم فایل اضافه شد به لیست پایین

روش دوبار پشت سر هم کلیک کنین ،میبینین که اون گزینه ADD به UPDATE تبدیل شد ! UPDATE رو بزنین و برین سراغ PS3

حالا بازی رو RESUME کنید ، ملاحظه میکنید که با سرعت فراوونی داره دانلود میشه و حالش رو میبرین :D

خوب در پایان چند تا نکته:

1-دوستان این کار هیچ ربطی به هک و بن و شناسایی و اینها نداره! شما کار غیر قانونی انجام نمیدین و هیچ مشکلی نیست نگران نباشین! (اگه بود من از پارسال تا الان تحت تعقیب قرار میگرفتم:D)

2-دوستانی که آنتی ویروس NOD32 دارن قبل از وصل شدن این مسیر رو حتما برن
setup >> personal firewall >> disable ******ing:aalow all traffic

خوب تموم شد نکات اینا :D

متشکرم

دوست عزیز آقا محسن زحمت کشیدن ویدئو آماده کردن که واسه راحتیه کار میتونین دانلودش کنید >>>>>>>> دانلود

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
  • Like
Reactions: mohsen7337

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
درود بر شما که تاپیک رو پیدا کردین
هیچ فرقی نداره و همونه!!
من هم اشاره کردم که قبلا همچین تاپیکی داشتیم
ولی خوب آموزشش زیاد با جزئیات نیست
ممنون از زحمات جنابعالی
بسیار کامل و دقیق دوستان را راهنمایی کردید
موفق باشید

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آقا یه راهنمایی کن من هنوز نفهمیدم برای دانلود کردن با pc و منتقل کردن به ps3 باید کابل lan من چه موقع به pc وصل باشه و چه موقع به ps3 در ضمن مودم من فقط و فقط یک جای lan داره میتونم از روش شما استفاده کنم ؟
کمک کنید دقیقا بگید چه موقع باید کابل لن به کدوم وصل باشه و اگر من باید دو تا جای لن روی مودم داشته باشم چکار کنم چون من فقط یک جای لن دارم !!!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا یه راهنمایی کن من هنوز نفهمیدم برای دانلود کردن با pc و منتقل کردن به ps3 باید کابل lan من چه موقع به pc وصل باشه و چه موقع به ps3 در ضمن مودم من فقط و فقط یک جای lan داره میتونم از روش شما استفاده کنم ؟
کمک کنید دقیقا بگید چه موقع باید کابل لن به کدوم وصل باشه و اگر من باید دو تا جای لن روی مودم داشته باشم چکار کنم چون من فقط یک جای لن دارم !!!

lan رو وصل کن به ps3

usb وصل کن کامپیوتر . مودم usb داره . اینجوری تست کن ببین چی میشه

• Like
Reactions: Captain_Black

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من یه ویدئو از این مراحل گرفتم . اگه خواستین بگید امشب آپلود کنم

فقط اینکه چون حجمش زیاد میشد از اونجایی شروع میشه که شما برنامه رو نصب کردید و درایور هایه مورد نیازه ویندوز رو نیز نصب کردید
و بازی مورد نظر توو لیست دانلودتون باشه

با این وجود حجمش شد 280 مگابایت . و 3.20 ثانیه

در هر صورت من در خدمتم ;)

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من یه ویدئو از این مراحل گرفتم . اگه خواستین بگید امشب آپلود کنم

فقط اینکه چون حجمش زیاد میشد از اونجایی شروع میشه که شما برنامه رو نصب کردید و درایور هایه مورد نیازه ویندوز رو نیز نصب کردید
و بازی مورد نظر توو لیست دانلودتون باشه

با این وجود حجمش شد 280 مگابایت . و 3.20 ثانیه

در هر صورت من در خدمتم ;)

با چی گرفتی اینفدر زیاد شده :d ؟
تبدیل کن به flv شاید فرجی بشه.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
کمک من مراحل رو انجام دادم تا اونجایی که تست کانکشن روی ps3 انجام میدیم و توی تست کانکشن روی بخش playstion network گیر میده البته گفته باشم ها من وقتی دانلود بازی روی ps3 رو شروع میکنم لینک اون همونی که اولش zeus هست روی برنامه ps3pro*** میاد و الان هم با pc دارم dead nation رو دانلود میکنم میخوام بدونم وقتی ps3 با این برنامه به اینترنت کانکت میشم میتونم با خود ps3 به playstion store برم ؟
اینترنت من wired هست من کابل لن یک سرش رو به ps3 وصل کردم و یک سرش رو به مودم و کابل usb هم یک سرش به کامپیوتر وصله و یک سرش هم به مودم و توی ساخت کانکشن روی ps3 وقتی همه چیز رو طبق گفته ی تاپیک انجام دادم و سیو زدم و بعدش تست کانکشن میزنم دو تا اولی رو بدون مشکل میگه موفق ولی سومی یعنی playstion network رو توی تست میگه failed چکار کنم ؟
با ps3 به اینترنت کانکتم ولی نمیتونم playstion network برم وقتی با این شیوه کانکت میشم و وقتی sign in میزنم ارور dns میده چکار کنم ؟
یکی راهنمایی کنه ممنون !

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
منم مودمم فقط يه لن داره.همه مراحل هم می رم و PS3 هم با پراكسـی كه بهش می دم و برخلاف اين دوستمون به اينترنت هم كانكت می شه و بعد انجام تنظيمات replace file تو Log برنامه هم جلوی لينك بازی آدرس فايل بازی تو هارد كامپيوترم رو می زنه و نشون می ده كه replace شده ولی وقتی تو PS3 دانلود رو رزيوم می كنم بازی با سرعت معمولی دانلود می شه.
دليل احتمالی مشكلمم تو اين پست توضيح دادم و نمی دونم دليلش اينه يا نه و اگه هست راه حلش چيه.
به هر حال منتظر يكی از دوستان هستم كه يه فيلمی از تنظيمات اين كار بذاره تا بتونم بازی ای كه دانلود كردم رو به PS3 انتقال بدم.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منم مودمم فقط يه لن داره.همه مراحل هم می رم و PS3 هم با پراكسـی كه بهش می دم و برخلاف اين دوستمون به اينترنت هم كانكت می شه و بعد انجام تنظيمات replace file تو Log برنامه هم جلوی لينك بازی آدرس فايل بازی تو هارد كامپيوترم رو می زنه و نشون می ده كه replace شده ولی وقتی تو PS3 دانلود رو رزيوم می كنم بازی با سرعت معمولی دانلود می شه.
دليل احتمالی مشكلمم تو اين پست توضيح دادم و نمی دونم دليلش اينه يا نه و اگه هست راه حلش چيه.
به هر حال منتظر يكی از دوستان هستم كه يه فيلمی از تنظيمات اين كار بذاره تا بتونم بازی ای كه دانلود كردم رو به PS3 انتقال بدم.
من هم به اینترنت کانکت میشم ولی به playstion store نمیتونم برم میخوام ببینم شما میتونید برید ؟
یکی مشکل من که توی پست بالا گفتم و مشکل این دوستمون رو حل کنه کمک !

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من هم به اینترنت کانکت میشم ولی به playstion store نمیتونم برم میخوام ببینم شما میتونید برید ؟
یکی مشکل من که توی پست بالا گفتم و مشکل این دوستمون رو حل کنه کمک !
بله من تو پلی استيشن استور هم می تونم برم.
خدا كنه يكی زودتر كمكمون كنه حالا اين 1.3 گيگی كه دانلود كردم مسئله ای نيست مسئله اينه كه می خوام LBP رو هم دانلود كنم تا با LBP2 ـم ست شه و برای ماه ديگه هم PSN Card بخرم چند تا بازی دانلود كنم كه همه شون رو فقط از طريق PC می تونم دانلود كنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر