آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
کمک من مراحل رو انجام دادم تا اونجایی که تست کانکشن روی ps3 انجام میدیم و توی تست کانکشن روی بخش playstion network گیر میده البته گفته باشم ها من وقتی دانلود بازی روی ps3 رو شروع میکنم لینک اون همونی که اولش zeus هست روی برنامه ps3pro*** میاد و الان هم با pc دارم dead nation رو دانلود میکنم میخوام بدونم وقتی ps3 با این برنامه به اینترنت کانکت میشم میتونم با خود ps3 به playstion store برم ؟
اینترنت من wired هست من کابل لن یک سرش رو به ps3 وصل کردم و یک سرش رو به مودم و کابل usb هم یک سرش به کامپیوتر وصله و یک سرش هم به مودم و توی ساخت کانکشن روی ps3 وقتی همه چیز رو طبق گفته ی تاپیک انجام دادم و سیو زدم و بعدش تست کانکشن میزنم دو تا اولی رو بدون مشکل میگه موفق ولی سومی یعنی playstion network رو توی تست میگه failed چکار کنم ؟
با ps3 به اینترنت کانکتم ولی نمیتونم playstion network برم وقتی با این شیوه کانکت میشم و وقتی sign in میزنم ارور dns میده چکار کنم ؟
یکی راهنمایی کنه ممنون !

وقتی میخوای sign in شی . باید پ-ر-وکسی رو خاموش کنی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من هم به اینترنت کانکت میشم ولی به playstion store نمیتونم برم میخوام ببینم شما میتونید برید ؟
یکی مشکل من که توی پست بالا گفتم و مشکل این دوستمون رو حل کنه کمک !

معلومه که نمیتونی وصل بشی به psn از این راه فقط برای انتقال فایلت استفاده می کنی و و قتی کارت تموم شد باید بری network setting و بذاری رو easy connection تا وصل شی به psn ...:-*

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان این هم ویدئو که قرار شد بزارم .به نظرم با دیدن این ویدئو متوجه بشید قضیه راحتر از اون چیزی هست که فک میکنید

حجمش 14 مگ شد . مسلما از کیفیتش کم شده ولی مثل 360 یو*وب هست

نکته اول اینکه حتما از توو کنترل پنل مودمتون upnp رو روشن کنید

نکته دوم هم اگه سئوالی بود بگید . ویدئو بیشتر از 3.20 ثانیه نیست

http://www.4shared.com/video/j-0HREtH/IMG_0159.html

>:)

• Like
Reactions: ALit214 and S0HEIL

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دوستان این هم ویدئو که قرار شد بزارم .به نظرم با دیدن این ویدئو متوجه بشید قضیه راحتر از اون چیزی هست که فک میکنید

حجمش 14 مگ شد . مسلما از کیفیتش کم شده ولی مثل 360 یو*وب هست

نکته اول اینکه حتما از توو کنترل پنل مودمتون upnp رو روشن کنید

نکته دوم هم اگه سئوالی بود بگید . ویدئو بیشتر از 3.20 ثانیه نیست

http://www.4shared.com/video/j-0HREtH/IMG_0159.html

>:)
چطور upnp رو از توی کنترل پنل مودم روشن کنم ؟ اصلا اصلا کنترل پنل مودم کجاست ؟
در ضمن توی ویدیو دیدم dns ها رو خودتون دادید میشه بگید من باید بخش dns ها رو چی بدم ؟اینترنت من داتک هست فرقی میکنه ؟
از همین طریقی که شما گفتید زدم ولی دانلود فایل رو ps3 سریع نشد عینه همون دانلود عادی خیلی آروم میره !

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقایون یک سوال کاملا تخصصی ؟؟!؟!؟

با توجه به اینکه دانلود پچ های بازی فقط به صورت on screen انجام میشه و نمیره به background download بعد از اینکه لینکه پچ رو گرفتیم و گذاشتیم با pc دانلود شد اون موقع چه طوری برگردونیم به ps3 با همین replace file میشه این کارو کرد؟
جواب میده؟!؟!؟!
;;)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
چطور upnp رو از توی کنترل پنل مودم روشن کنم ؟ اصلا اصلا کنترل پنل مودم کجاست ؟
در ضمن توی ویدیو دیدم dns ها رو خودتون دادید میشه بگید من باید بخش dns ها رو چی بدم ؟اینترنت من داتک هست فرقی میکنه ؟
از همین طریقی که شما گفتید زدم ولی دانلود فایل رو ps3 سریع نشد عینه همون دانلود عادی خیلی آروم میره !

اول زنگ بزن داتک که چطوری upnp مودمتو روشن کنی و من dns فک کنم از شرکت اینترنت گرفتم . تو هم زنگ بزن بپرس

اگه باز هم نتونستی به این نتیجه می رسم که باید مودمی داشته باشی که یا وایرلس داشته باشه یا دو تا لن بخوره (مگر کسی بیاد بگه با یه لن و usb من این کارو کرد . دوستان اگه کسی انجام داده بگه که جای دیگه دنبال مشکل باشیم)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
اقایون یک سوال کاملا تخصصی ؟؟!؟!؟

با توجه به اینکه دانلود پچ های بازی فقط به صورت on screen انجام میشه و نمیره به background download بعد از اینکه لینکه پچ رو گرفتیم و گذاشتیم با pc دانلود شد اون موقع چه طوری برگردونیم به ps3 با همین replace file میشه این کارو کرد؟
جواب میده؟!؟!؟!
;;)

تو دیگه چرا !!:d

خوب معلومه میشه مثل همونه ولی وقتی لینکو گرفتی کنسل کن بیا بیرون و وقتی دانلود شد با خیال آسوده replace file کن و دوباره برو واسه آبدیت که حله

اگه مثلا 3 تا فایل باید دان کنی 3 دفعه این کارو میکنی . چون فایل اولی که گرفتی install میکنه بعد میره سراغ بعدی ;)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
:d
تو دیگه چرا !!:d

خوب معلومه میشه مثل همونه ولی وقتی لینکو گرفتی کنسل کن بیا بیرون و وقتی دانلود شد با خیال آسوده replace file کن و دوباره برو واسه آبدیت که حله

اگه مثلا 3 تا فایل باید دان کنی 3 دفعه این کارو میکنی . چون فایل اولی که گرفتی install میکنه بعد میره سراغ بعدی ;)

اخه حجم بالا بود گفتم بذار بپرسم بی خود وقتم رو تلف نکنم:d

این مثالی که زدی احیانا واسه wipeout نیست؟:-/b-)

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
آقا من الان گذاشتم برا دانلود خبر اینکه میشه یا نمیشه رو میگم. راستی تو Downlod Manager وقتی میخواین کپی کنین اون HTTP اولشو پاک کنین. با اون واسه من نمیشد.
راستی من WipeOut HD و DEad Nation رو دارم دانلود میکنم. یعنی Dead رو گذاشتم برا دانلود اونیکی رو نه. به نظرتون انتخابام خوبن؟ یا مثلا یکی دیگه رو بردارم؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مژده مژده بالاخره من هم تونستم از این شیوه استفاده کنم بدون dns راحت !
:d

خدا رو شکر سوتیت رو بگو ببینیم چی کار کرده بودی؟

یه چیز باحال میدونین چیه من هر دفعه از برنامه استفاده می کنم وصل نمیشه بعد یادم میافته firewall رو نبستم:)):)):))

آقا من الان گذاشتم برا دانلود خبر اینکه میشه یا نمیشه رو میگم. راستی تو Downlod Manager وقتی میخواین کپی کنین اون HTTP اولشو پاک کنین. با اون واسه من نمیشد.
راستی من WipeOut HD و DEad Nation رو دارم دانلود میکنم. یعنی Dead رو گذاشتم برا دانلود اونیکی رو نه. به نظرتون انتخابام خوبن؟ یا مثلا یکی دیگه رو بردارم؟

بهترین انتخاب هارو کردی یه سر اینجا بزن مسابقات جهانیه:d
Wipeout HD | online

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
زود باش بگو چه سوتی داده بودی :d البته برای تجربه هم خوبه

upnp روشن کردی؟!!
سلام نه ربطی به upnp نداشت ماجرا از این قرار بود که برای جایگزینی فایلها اون قسمتی که نوشته save xml file to بعد از اینکه جایی که بازی توی هاردم هست رو انتخاب کردم و سیو رو زدم باید یه بار دیگه save رو بزنم البته اون دکمه save که کنار browse هست توی صفحه اصلی replace file رو باید حتما زد در ضمن توی قسمت description بهتره یک نام الکی ندید بلکه فایلی رو که دانلود کردید دقیقا نام همون رو اینجا بدید یعنی تمام نام فایل دانلودی را هر چند چرت و پرت هست انتخاب کنید و paste کنید این قسمت پسوند فایل هم paste میشه ایرادی نداره مشکل من که اینجوری رفع شد !
هم پچ با این روش گرفتم هم بازی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر