آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

سلام نه ربطی به upnp نداشت ماجرا از این قرار بود که برای جایگزینی فایلها اون قسمتی که نوشته save xml file to بعد از اینکه جایی که بازی توی هاردم هست رو انتخاب کردم و سیو رو زدم باید یه بار دیگه save رو بزنم البته اون دکمه save که کنار browse هست توی صفحه اصلی replace file رو باید حتما زد در ضمن توی قسمت description بهتره یک نام الکی ندید بلکه فایلی رو که دانلود کردید دقیقا نام همون رو اینجا بدید یعنی تمام نام فایل دانلودی را هر چند چرت و پرت هست انتخاب کنید و paste کنید این قسمت پسوند فایل هم paste میشه ایرادی نداره مشکل من که اینجوری رفع شد !
هم پچ با این روش گرفتم هم بازی :d

خوب به سلامتی حقش هست زنگ بزنم سونی چند روز psn رو واست ببندن :d

مگه توو فیلم نگفتم اسم فایلو بزن:punish: :d . دقیقا مشکل همین بود بقیش بیخیال

اگه درست نمیشد میخواستم بگم دوباره دانلود کنی و اونجا احتمالا مشخص میشد اشکال از کجاست

• Like
Reactions: Mahdi Co
جیگره صاحاب تاپیکو!!
دمش گرم!
من Daed Nation رو دانلود کردم. الان دارم نصبش میکنم. سرعت نصبش تقریبا هر ثانیه 1 مگابایته. الان میخوام برم WipeOut HD رو دانلود کنم. کلی هم بازی مفت PS Plus هست که برم دانلود کنم.
فیلمهای E3 رو هم همینجوری!
آقا دمت گرم.

جیگره صاحاب تاپیکو!!
دمش گرم!
من Daed Nation رو دانلود کردم. الان دارم نصبش میکنم. سرعت نصبش تقریبا هر ثانیه 1 مگابایته. الان میخوام برم WipeOut HD رو دانلود کنم. کلی هم بازی مفت PS Plus هست که برم دانلود کنم.
فیلمهای E3 رو هم همینجوری!
آقا دمت گرم.

سرعت کپی شدنش از pc به کنسول فک نکنم بیشتر از 1 مگ بشه .برای من که تا الان تهش همین بوده بقیه رو نمیدونم.

ID ات رو بذار wipe بزنیم.:d;)

سرعت کپی شدنش از pc به کنسول فک نکنم بیشتر از 1 مگ بشه .برای من که تا الان تهش همین بوده بقیه رو نمیدونم.

ID ات رو بذار wipe بزنیم.:d;)

آره احتمالا همینقدره!
من چند روز ه پیش Add ـت کردم. من FPTrainer هستم.>:d< امشب تازه میخوام WIpe Out رو دانلود کنم!
راستی عجب چیزیه این Dead Nation!

سلام
اقا یه سوال من این dlc black ops رو زدم دانلود ولی موقع نصب رو 14% قطع میشه...!!
چیکار کنم؟
(دوبار هم دانلود کردم که یه موقع بد دانلود نشده باشه...:) )

نه دوست عزیز
تو خود کنسول...

توو خود کنسول اینجا جاش نیست عزیز

ولی اگه هنوز بخش سینگل رو شروع نکردی باید بری اونجا اولین چک پوینت save کن بیا بیرون و آبدیت کن

کجای این تاپیک گفته شده که مشکلات اپدیت کردن بازیاتون رو بیاین بپرسین.
فقط مشکلات مربوط به برنامه ی ps3 proxy اینجا رفع میشه.

با این روش میشه آپدیت بازی ها رو هم دانلود کرد؟
منظور آپدیت هایی که وقتی میخوای آنلاین بزنی میخواد!

بعدشم با این روش میشه از طریق IDM دانلود کرد؟

با این روش میشه آپدیت بازی ها رو هم دانلود کرد؟
منظور آپدیت هایی که وقتی میخوای آنلاین بزنی میخواد!

بعدشم با این روش میشه از طریق IDM دانلود کرد؟
جواب هر دو سوال شما بله هست !
برای دانلود آپدیتها از طریق pc کنسولتون رو به اینترنت کانکت کنید و بعدش بازی رو اجرا کنید تا بگه آخرین آپدیت برای آنلاین چیه شما هم دانلود رو بزنید وقتی دانلود شروع شد 5 ثانیه صبر کنید بعدش ببندیدش بعدش هم بیایید توی برنامه ps3 prox لینک رو توی دانلود منیجرتون کپی کنید و دانلود کنید راحت !
بله با هر دانلود منیجری میشه دانلود کرد هم IDM و هم flashget و هم ......
:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or