آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ببخشید فکر کنم جاش اینجا نیست اما کسی هست که ساکن غرب تهران باشه و un3 رو دانلود کرده باشه و من بیام حضوری ازش بگیرم .
آخه اینترنتم حجمیه و شبانه هم نداره!

انچارتد 3 بالاخره اومد؟؟؟
من کرجم اگه دوست داشتی من گرفتم میتونم بهت بدم.
البته رفیقم میگیره نه من ولی میتونم بهت بدمش.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
عزيزان من dlc دد اسپيس 2 رو با اكانته دوستم خريدم بعد ريختم توي دانلود ميجر ps3 بعد با همون برنامه ريختم روي pc و با idm دان كردم ودوباره طبق همون روش ريختم روي ps3 تموم شد اما موقع نصب 14% ميگذره ارور ميده ميگه از اول دان كن ماهم دوباره رفتيم فايلو گرفتيم بعد از pc ريختيم روي ps3 اما باز 14% نگذشته گير ميده مشكل از كجاست 9$ پوله بيزبون پريد:-s
ممنون ميشم كسي جوابه مارو بده:(:-s

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام
عزيزان من dlc دد اسپيس 2 رو با اكانته دوستم خريدم بعد ريختم توي دانلود ميجر ps3 بعد با همون برنامه ريختم روي pc و با idm دان كردم ودوباره طبق همون روش ريختم روي ps3 تموم شد اما موقع نصب 14% ميگذره ارور ميده ميگه از اول دان كن ماهم دوباره رفتيم فايلو گرفتيم بعد از pc ريختيم روي ps3 اما باز 14% نگذشته گير ميده مشكل از كجاست 9$ پوله بيزبون پريد:-s
سلام شما بازی رو با flash get بگیرید به جای idm چون یه تعدادی از دوستان هم با idm گرفتن گاهی اوقات هم ارور شما رو گرفتند من تا حالا خیلی دانلود کردم با pc همش هم با flashget گرفتم هیچ اروری هم برام نداده !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام شما بازی رو با flash get بگیرید به جای idm چون یه تعدادی از دوستان هم با idm گرفتن گاهی اوقات هم ارور شما رو گرفتند من تا حالا خیلی دانلود کردم با pc همش هم با flashget گرفتم هیچ اروری هم برام نداده !

فلش گت چيه ديگه؟
با خود ps3 بگيرم بازم ارور ميده/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-s
منم ليتل بيگ و راچت كلانك كه ظرفيتشون بيشتر از اينه با idm دان كردم و ارور ندادن اما اين dlc گيرميده:-s

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
من همه ی موارد رو که تو پست اول بود رو رفتم ولی بازم تو تست Obtain IP Address : Failed می ده ! وقتی هم که تست می گیرم تو کامپیوتر وضعیت شبکه رو می بینم اون پرت PS3 می ره رو Identifying... و وقتی هم که کاری نمی کنم رو Unidentified network هست .
کاری دیگه ای هست که باید انجام بدم ! ویندوزم هم 7ـه

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
فلش گت چيه ديگه؟
با خود ps3 بگيرم بازم ارور ميده/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-s
منم ليتل بيگ و راچت كلانك كه ظرفيتشون بيشتر از اينه با idm دان كردم و ارور ندادن اما اين dlc گيرميده:-s
flash get یه برنامه دانلود هست که هم حجم کمی داره هم کارایی عالی داره من تا حالا با flash get کار کردم و شاهد ارور نبودم !
با ps3 بگیرید احتمال اینکه ارور بده خیلی بیشتره !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام

این DLC واسه multi هست یا واسه Story .لینک رو از روی کامپیوتر دوباره دانلود کن و از اول ار طریق PS3 proxy بریز اگه نشد بیا بگو ببینم چی کار میشه کرد.

من همه ی موارد رو که تو پست اول بود رو رفتم ولی بازم تو تست Obtain IP Address : Failed می ده ! وقتی هم که تست می گیرم تو کامپیوتر وضعیت شبکه رو می بینم اون پرت PS3 می ره رو Identifying... و وقتی هم که کاری نمی کنم رو Unidentified network هست .
کاری دیگه ای هست که باید انجام بدم ! ویندوزم هم 7ـه

فایروال انتی ویروست رو میبندی.
من win 7 ندارم ولی تا اونجایی که یادمه خود ویندوز هم فایر وال داره اون رو هم disable کن مشکلت باید حل بشه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من همه ی این کارا رو میکنم ولی گذینه ی Add باز نمیشه !!! نمیشه روش کلیک کرد !!

-----

درست شد باید اون گذینه ی اول رو سیو میزدم ! ولی یه مشکل دیگه ! این داره با سرعت دانلود خودم دانلود میکنه که ! :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Naruto

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

-----

درست شد باید اون گذینه ی اول رو سیو میزدم ! ولی یه مشکل دیگه ! این داره با سرعت دانلود خودم دانلود میکنه که ! :|

بعد از اینکه add کردی مگه اون پایین اسمش اضافه نمیشه؟؟؟
حالا برو رو اسمش دابل کلیک کن گزینه ی update میاد به جای add اون رو بزن حالا برو resume کن تو کنسول با سرعت دانلود میشه....

• Like
Reactions: Ἁlireza

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد

-----

گزینه عزیزم.. گزینه

لینکه این مولتیپلیر بتای u3 رو دارین ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستانی که به دنبال لینک دانلود uncharted 3 هستن تو اسپویلر واسشون گذاشتم.فقط نکته ای که هست اینه که باید اکانتتون پلاس باشه و فقط هم تا 13 july قابل بازی کردن هست.

گزینه عزیزم.. گزینه

لینکه این مولتیپلیر بتای u3 رو دارین ؟

اون پستی که گذاشتم پس واسه چی بود؟؟؟!؟!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من هر كاری می كنم نمی تونم با اين روش فايل رو از PC به PS3 انتقال بدم،PS3 ـمم از طريق پراكـسی اين برنامه كانكت می شه نمی دونم مشكل از كجاست.
باور كنيد دو شبانه روز الاف اين كار شدم ولی نشد كه نشد.هر طور كه فكرش رو كنيد با تنظيمات برنامه اش ور رفتم و تمام كارایی كه دوستان گفتن رو هم انجام دادم.
مودمم TP-LINK 8811 با يه پورت لنه.
خدا يعنی می شه منم مولتی پلير بتای u3 رو دانلود كنم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر