آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
در ضمن کسانی که با IDM یا FlashGet فایل ها رو می گیرن ولی متاسفانه موقع نصب با پیام"Currupted"رو به رو می شن، هیچ ناراحت نباشن:
اول فایل Currupted شده رو پاک کنین، حالا برین به PSN Store و از قسمت بالای صفحه گزینه View Download رو بزنین(حتما در حین انجام این کارها برنامه ی PS3 Prox اجرا شده باشه)حالا همون فایلی رو که دانلود کرده بودین ولی ناقص نصب شده بود رو می بینین. یدفع دیگه بزارین ـش برای دانلود حالا می بینین دوباره با همون سرعت بالا شروع به دانلود شدن کرد، به هیچ وجه در هنگام دانلود شدن اونو روی حالت Background نزارین. وقتی دانلود شد می بینین این بار به راحتی نصب و اجرا می شن.

Tested Files:
Uncharted 3 Beta
Dead Nation

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من هر كاری می كنم نمی تونم با اين روش فايل رو از PC به PS3 انتقال بدم،PS3 ـمم از طريق پراكـسی اين برنامه كانكت می شه نمی دونم مشكل از كجاست.
باور كنيد دو شبانه روز الاف اين كار شدم ولی نشد كه نشد.هر طور كه فكرش رو كنيد با تنظيمات برنامه اش ور رفتم و تمام كارایی كه دوستان گفتن رو هم انجام دادم.
مودمم TP-LINK 8811 با يه پورت لنه.
خدا يعنی می شه منم مولتی پلير بتای u3 رو دانلود كنم:((

فایروالتون رو بستین؟
ip رو درست وارد کردین ؟چون بعد از اپدیت 3.66 بعضی از ip ها عوض شده.
بعد از اینکه بازی رو add کردین دوباره روی اسم بازی کلیک کردین و دکمه ی update رو زدین؟؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
در ضمن کسانی که با IDM یا FlashGet فایل ها رو می گیرن ولی متاسفانه موقع نصب با پیام"Currupted"رو به رو می شن، هیچ ناراحت نباشن:
اول فایل Currupted شده رو پاک کنین، حالا برین به PSN Store و از قسمت بالای صفحه گزینه View Download رو بزنین(حتما در حین انجام این کارها برنامه ی PS3 Prox اجرا شده باشه)حالا همون فایلی رو که دانلود کرده بودین ولی ناقص نصب شده بود رو می بینین. یدفع دیگه بزارین ـش برای دانلود حالا می بینین دوباره با همون سرعت بالا شروع به دانلود شدن کرد، به هیچ وجه در هنگام دانلود شدن اونو روی حالت Background نزارین. وقتی دانلود شد می بینین این بار به راحتی نصب و اجرا می شن.

Tested Files:
Uncharted 3 Beta
Dead Nation

اینم راه جالبیه خوشم اومد;)

دوستان اگر کسی بتونه Update متال گیر 1.36 را لینک بده دستش را می بوسیم >:d<

کاش زودتر میگفتی لینکش رو بهت میدادم الان متاسفانه دیسکش رو ندارم ولی گیر اوردم حتما واست پ.خ میکنم.

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
دوستان ظاهرا لينك دانلود برنامه ( تو پست اول ) مشكل پيدا كرده يا اينكه من نميتونم بگيرم ، اگر ميشه برنامه رو يك بار ديگه آپلود كنيد . پيشاپيش ممنونم

silenceneeder

کاربر سایت
Jan 26, 2010
54
دوستانی که به دنبال لینک دانلود uncharted 3 هستن تو اسپویلر واسشون گذاشتم.فقط نکته ای که هست اینه که باید اکانتتون پلاس باشه و فقط هم تا 13 july قابل بازی کردن هست.

سلام. ببین من این رو گذاشتم دانلود شه. اکانتم پلاس نیست ولی این بازی از روز پنجشنبه برای همه آزاد می‌شه. اونوقت می‌تونم ازش استفاده کنم؟
لینک‌ها رو از کجا می‌شه پیدا کرد و آیا آپدیت‌های بازی‌ها هم لینک داره مثلا آخرین آپدیت‌های گرن توریسمو یا مورتال کومبت؟
ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان ظاهرا لينك دانلود برنامه ( تو پست اول ) مشكل پيدا كرده يا اينكه من نميتونم بگيرم ، اگر ميشه برنامه رو يك بار ديگه آپلود كنيد . پيشاپيش ممنونم

یه سرچ کن تو اینترنت حجمش خیلی زیاده واسه اپلود وگرنه اپلود می کردم واستون.:(

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
درود
دوستان عزیز من هر کاری کردم نشد :d کمک :(
مودم : PPPoE و UPnP فعال
از طریق USB به PC وصله
Firewall هم OFF
همه کاری رو هم که گفتید انجام دادم نشد که نشد .....
کمممممممک :((
حتی تنظیمات IP رو هم Manual گذاشتم بازم نشد ....
تویه Test Connection , ip رو قبول می کرد اما internet connection رو Failed می زنه

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
درود
دوستان عزیز من هر کاری کردم نشد :d کمک :(
مودم : PPPoE و UPnP فعال
از طریق USB به PC وصله
Firewall هم OFF
همه کاری رو هم که گفتید انجام دادم نشد که نشد .....
کمممممممک :((
حتی تنظیمات IP رو هم Manual گذاشتم بازم نشد ....
تویه Test Connection , ip رو قبول می کرد اما internet connection رو Failed می زنه
اگر همه چیز رو طبق آموزش پیش برید مشکلی نیست فقط وقتی همه ی کارها رو کردید و توی ps3 کانشن ساختی و سیو کردید با کامپیوتر به اینترنت کانکت بشید وقتی کامپیوتر به اینترنت کانکت شد اونوقت توی ps3 تست کانکشن بزنید میبینید که internet connection هم ردیف شده فقط روی playstion network گیر میده که این طبیعی هست یعنی کار درست انجام شده بعدش بقیه مراحل رو بروید !

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
دوستان درست شد ... اما یه سوتی بزرگ
من کابل LAN رو از PC ب PS3 میزدم ....
یه چیز جالب وقتی درست شد تونستم Sign-in هم کنم ... MW2 بازی کردم سرعتمم بهتر بود ولی بعد از چند دقیقه قطع شد ... :d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام. ببین من این رو گذاشتم دانلود شه. اکانتم پلاس نیست ولی این بازی از روز پنجشنبه برای همه آزاد می‌شه. اونوقت می‌تونم ازش استفاده کنم؟
لینک‌ها رو از کجا می‌شه پیدا کرد و آیا آپدیت‌های بازی‌ها هم لینک داره مثلا آخرین آپدیت‌های گرن توریسمو یا مورتال کومبت؟
ممنون

اره مشکلی نیست میشه استفاده کرد.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
ممنون
من استفاده کردم و تونستم دانلود کنم و یه بازی دمو رو ریختم و کار کرد!

میخواستم بدونم مثلا این بازی های welcomback رو من اگه دانلود کنم میتونم بدم به کسه دیگه!
اگه اینطوری باشه میتونم 2 تا من بگیرم و 2 تا اون و بعد بدیم به همدیگه!
میشه؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ممنون
من استفاده کردم و تونستم دانلود کنم و یه بازی دمو رو ریختم و کار کرد!

میخواستم بدونم مثلا این بازی های welcomback رو من اگه دانلود کنم میتونم بدم به کسه دیگه!
اگه اینطوری باشه میتونم 2 تا من بگیرم و 2 تا اون و بعد بدیم به همدیگه!
میشه؟

اره میشه فقط باید پروفایل هم رو داشته باشین تا اول دانلود رو ببرین تو download managment بعد بازی رو بگیرید.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
اره میشه فقط باید پروفایل هم رو داشته باشین تا اول دانلود رو ببرین تو download managment بعد بازی رو بگیرید.

نه!
من منظورم این بود که من الان فایل رو دارم!
میخوام ببرم تو یه دستگاه دیگه!

دیگه این وسط دانلود منجر چه کارست؟
من قبلا فایل رو دانلود کردم و نمیخوام دوباره دانلود کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر