دانلود آپدیت بازیهای PS3 توسط PC

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
دانلود patch,demo,...بوسیله PC

سلام.راستش من این برنامه رو تو اینترنت دیدم و خودم خیلی ازش استفاده میکنم گفتم بزارم اینجا تا بقیه هم استفاده کنن.(امیدوارم کسی قبلا این موضوع رو مطرح نکرده باشه)
شما با این برنامه میتونید فایلهایی رو که میخواتید با PS3 دانلود کنید رو با PC دانلود کنید و دیگه نگران این نیستید که مثلا کنسول قراره یه روز روشن باشه حتی میتونید patch بازی هارو هم بگیرید مثلا socom برای بار اول حدود 600mb حجمشه که میتونید راحت با Pc دانلود کنید.خب میریم سراغ اصل مطلب:
1_ابتدا این برنام رو دانلود کنید:http://www.quickshare.co.za/files/zboc6rm0/PS3Prox35.zip.html
و همچنین اخرین ورژن .net firmwork رو باید نصب کنید دقت کنید که اگه در حال حاضر اینو دارید دوباره نصب نکنید.
2_بعد از نصب برنامه برنامرو اجرا کنید تو شاخه setting گزینه PS3 رو انتخاب کنید سپس دکمه get ip رو فشار بدید حالا تو صفحه مشاهده میکنید که یک یا چند ip اومده. اون ip که مربوط به Local Area Connection میشه رو تو قسمت ip address وارد کنید و قسمت port رو هم همون 8080 بزارید باشه سپس دکمه save setting رو بزنید تا دیگه نخواید این کارارو تکرار کنید
PS3ProxSettings.jpg

3_حالا برید سراغ PS3 و برید قسمت internet connection و برید تو قسمتی که تنظیمات اینترنت رو انجام میدید.اینبار گزینه custom انتخاب کنید همه گزینه هارو بزارید به صورت پیشفرز باشه تا برسید به قسمت Proxy Server و گزینه use رو انتخاب کنید و بجای ip همون ip که تو برنامه دادید رو وارد کنید و port هم همون port رو وارد کنید حالا بقیه گزینه هارو هم بزارید همون پیشفرز باشه.
4_برای پیدا کردن لینکها برنامرو start کنید و برید تو قسمت log یه دانلود رو با ps3 اجرا کنید مثلا patch یه بازی میبینید که تو قسمتlog یه لینک اضافه میشه حالا دانلود رو از ps3 کنسل کنید و میتونید ps3 رو خاموش کنید لینک دانلود رو نگه دارید چون بعدا لازم میشه حالا با استفاده از لینک فایل مربوط رو با PC دانلود کنید دقت کنید که اسم فایلی که دارید با Pc میگیرید خیلی چرتو پرت هست پس با توجه به حجم فایلها مطمئن بشید که فایل دانلودی درسته. سعی کنید اسم فایل رو عوض نکنید چون ممکنه بعدا نشه به ps3 انتقال داد
PS3ProxLog.jpg

4_بعد از اینکه دانلود تموم شد برنامرو اجرا کنید دکمه start رو بزنید برید به قسمت Replace Files تو بخش Description یه اسم رو وارد کنید.لینک دانلود که در قسمت قبل نگه داشتید رو در قسمت Download Link وارد کنید.حالا دکمه browse رو فشار بدید و فایل دانلود شده رو انتخاب کنید.حالا دکمه add رو بزنید.
ps3ProxReplaceFiles.png

حالا برید تو ps3 و دوباره اون فایل رو دانلود کنید.اگر مراحل رو درست انجام داده باشیدمیبینید که تو ps3 سرعت دانلود چندین برابر شده و خیلی سریع اون فایل دانلود میشه
تذکر:با این روش نمیتونید بازیهای پولی رو از psn به صورت مجانی دانلود کنید و باید اونارو بخرید
تذکر2:تمام دانلودهایی که با pc میکنیدقابلیت resume دارن پس خیالتون راحت باشه.

آخرین ویرایش:

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
ممنون رفیق! ولی من این کار رو 2 سال پیش انجام میدادم;)
فکر نمیکنم اون این برنامه باشه.چون 2 سال پیش با استفاده از folding home ابن کار رو میکردن که حتی بازیهای پولی رو به صورت مجانی میشد گرفت که سونی یه firmware داد و اون قضیه رو بست.تازه من همش 6 ماه شده که adsl گرفتم و 2 سال پیش اصلا به فکر همچین چیزی نبودم به خاطر بازی socom رفتم سراغ این برنامه و دیدم خیلی بدرد میخوره حتی demo GOW3 رو هم با این گرفتم واسه همین تاپیکشو زدم که بقیه هم استفاده کنن

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
سلام ببخشید این چه مزیت هایی داره نسبت به دانلود از PS3 .
متشکر .
بای .
بیشتر به درد دانلود با حجم بالا میخوره مثلا demo GOW3 حجمی حدود 2700MB داره که اگه با adsl128 بخواین دانلود کنید حدود 3-4 روز طول میکشه و شما نمیخواین 3-4 روز کنسولتون روشن بمونه و البته پچ بعضی از بازیهای online مثل socom و metal gear بیشتر از 600MB هست که اگه بخواین با 128 دانلود کنید بیشتر از 12 ساعت طول میکشه و تازه اگه اینترنتتون قطع بشه Patch میپره و باید دوباره دانلود کنید که با این روش دیگه همچین مشکلی ندارین

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
من ای پی رو که وارد میکنم اینترنت دستگاه قطع میشه اینترنتم وایرلس هست
شما که وایرلس هست اینترنتتون مودم هم دارید درسته؟پیشنهاد میکنم که ps3 رو با کابل lan به مودم وصل کنید چون احتمالا شما که مستقیم با ps3 و وایرلس به اینترنت وصل میشین اونوقت دیگه ps3 شما به کامپیوترتون وصل نیست و ارتباطی بین برنامه و ps3 برقرار نیست اگه میتونید از مودمتون اینترنتو به ps3 بدید.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
شما همونجوری که به با ps3 به اینترنت وصل میشی به PC هم وصلی چون مودم به pc وصله و شما از طریق مودم کانکت میشین

ممنون این یکی درست شد ولی فایلی که با pc دانلود میکنم بعد با ps3 میگیرم دوباره دانلود میکنه منظورم از اول هست همه مراحل رو درست رفتم:confused::confused::confused::confused:

heavy metal

کاربر سایت
Aug 24, 2008
237
نام
احمد
ممنون این یکی درست شد ولی فایلی که با pc دانلود میکنم بعد با ps3 میگیرم دوباره دانلود میکنه منظورم از اول هست همه مراحل رو درست رفتم:confused::confused::confused::confused:
بله فایل دوباره دانلود میشه ولی شما به سرعت دانلودتون تو ps3 دقت کنید میبینید چندین برابر شده در اصل داره فایلو از رو کامپیوتر شما کپی میکنه ولی انگار داره دانلود میکنه

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
دوستان این سایتی که دوست عزیز imankazemi معرفی کردن چطوریه روش کارش کسی تو تاپیک خودش چرا بحث راه نمیندازه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر