آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
دوستان خواهشن تنظيمات باريهاي زير را بذاريد حتي با اخرين ور‍زن وين 7
mortal combat shaolin
god of war 1 2
Urban Reign

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان خواهشن تنظيمات باريهاي زير را بذاريد حتي با اخرين ور‍زن وين 7
mortal combat shaolin
god of war 1 2
Urban Reign
برو توی سایت سازنده شیه ساز ویکی گیم رو پیدا کن بازی موردنظرتو پیدا کن تنظیماتشو نوشته توی خوده سایت شبیه ساز نه ایزو بازی

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اینجا برو بازی مورد نظر تو پیدا کن طبق همون اموزش شبیه ساز رو اجرا کن صددرصد بازی بدون مشکل بالا میاد ولی باید یادت باشه پلاگین ها و بایوس ها کامل باشه توی شبیه سازت

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
اینجا برو بازی مورد نظر تو پیدا کن طبق همون اموزش شبیه ساز رو اجرا کن صددرصد بازی بدون مشکل بالا میاد ولی باید یادت باشه پلاگین ها و بایوس ها کامل باشه توی شبیه سازت

بعضی تنظیمات بیلد و ورزنهای میهواهد که در هیچ سایتی پیدا نکردم چی کار کنم

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
با سلام به دوستان.
من تو اجرای بازیها مشکل کند بودن اجرا رو دارم.فریم ریت خوبه و حدود 40 هست ولی آدم احساس میکنه،بازی از سرعت نرمالی که باید داشته باشه،پایینتره(مثلا دیالوگها آرومتر ادا میشه و ...).صدا هم کیفیت خوبی نداره.
تمامی مراحل آموزش که تو تاپیک اصلی بود رو رفتم.از آخرین ورژن(pcsx2-1.2.1-r5875) استفاده میکنم.بایوسها هم از 2000Japan تا 2006USA رو دارم.
مشخصات سیستم:CPU :E6550 - VGA :9800GT - Ram: 4Gig DDR2
لطفا راهنمایی کنین

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام دوستان
چجوری میتونم چند دسته رو به نرم افزار بشناسونم؟؟؟
فقط دو تا پد داره ولی ما چهار تا دسته داریم
لطفا راهنمایی کنید ممنونم

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
با سلام به دوستان.
من تو اجرای بازیها مشکل کند بودن اجرا رو دارم.فریم ریت خوبه و حدود 40 هست ولی آدم احساس میکنه،بازی از سرعت نرمالی که باید داشته باشه،پایینتره(مثلا دیالوگها آرومتر ادا میشه و ...).صدا هم کیفیت خوبی نداره.
تمامی مراحل آموزش که تو تاپیک اصلی بود رو رفتم.از آخرین ورژن(pcsx2-1.2.1-r5875) استفاده میکنم.بایوسها هم از 2000Japan تا 2006USA رو دارم.
مشخصات سیستم:CPU :E6550 - VGA :9800GT - Ram: 4Gig DDR2
لطفا راهنمایی کنین

شما از اخرین ورژن نرم افزار pcsx2 استفاده کن (1.2.1) بعدش به این لینک برو و bios هارو دانلود کن چون تمامی bios هارو یکجا داره حتما دانلود کن PCSX2 1.2.1 Setup | Plugins and Bios + Best Configuration - Video Games Generation اگه تکراری بود شرمنده ولی تمام bios هارو داره در ضمن من با این ورژن مشکل افت فریم تو بازی god hand ندارم ولی تو ورژن های دیگه مشکل افت فریم داشتم الان با این نرم افزار رو 60 fb دارم راحت بازی می کنم البته می تون فریمو بالا ببرم ولی همین 60 فریم برای نرمال بازی کردن خوبه در ضمن به نظر من از bios usa 2004 استفاده کن ولی bios های دیگه هم امتحان کن چون سیستم ها متفاوتن:d

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
چجوری میتونم چند دسته رو به نرم افزار بشناسونم؟؟؟
فقط دو تا پد داره ولی ما چهار تا دسته داریم
لطفا راهنمایی کنید ممنونم

من امتحان می کنم ببینم مشکل چیه:|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
درود.کسی لینک دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار +پلاگین هاش رو داره؟

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام کسی میدونه چطور میشه با شبیه ساز pcsx2 بازیهای پلی استیشن تبدیل به بازی pc کرد بعنی همین که روی آیکون pcsx2 کلیک می کنی مستقیم میره داخل بازی مثل خدای جنگ 1 و 2 که پخش شده تو اینترنت برای pc با این روش
بازی های رایگان | دانلود بازی خدای جنگ God of War 1
کسی کمک کنه ممنون میشم.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام کسی میدونه چطور میشه با شبیه ساز pcsx2 بازیهای پلی استیشن تبدیل به بازی pc کرد بعنی همین که روی آیکون pcsx2 کلیک می کنی مستقیم میره داخل بازی مثل خدای جنگ 1 و 2 که پخش شده تو اینترنت برای pc با این روش
بازی های رایگان | دانلود بازی خدای جنگ God of War 1
کسی کمک کنه ممنون میشم.

بازی های ps2 رو می شه روی pc اجرا کرد ولی اونها رو نمی شه تبدیل به بازی computer کرد این بازی که شما گفتی نسخه پورت شده بازی god of war 1 برای pc است و اونطوری نیست که فکر می کنی همونطور که قبلن نسخه پورت شده dark souls 1 برای pc اومده بود

- - -ویرایش - - -

درود.کسی لینک دانلود جدیدترین ورژن نرم افزار +پلاگین هاش رو داره؟

این سایتیه که اخرین ورژنشو می تونی بگیری http://pcsx2.net/download/releases.html

اینم لینک دانلود تمام پلاگین هاhttp://www.video-games-generation.com/2014/03/pcsx2-121-setup-plugins-and-bios-best.html

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام... دوستان من الان آخرین ورژن برنامه رو گرفتم!
برای پلاگین ها هم از لینکی که دوست بالایی قرار داده استفاده کردم! منتها تو این سایته لینکی که برای بایوس ها و پلیاگین ها نهاده ، معلوم نیست چه طور میشه ازش دانلود کرد!
لینک دیگه ای نیست که همه پلاگین های لازم رو داشته باشه؟ همچینین برای بایوس ها؟
چند تا سوال هم داشتم؟
1. رجیون بازی ایی که دانلود میکنی با رجیون بایوسی که انتخاب میکنیم باید یکی باشه حتما؟
مثلا من از همین سایت emuparadise.me دانلود میکنم که برای هر بازی جلوش زده usa و یکی دیگه رو میزه europe و...!
2. این پلاگین ها دقیقا به چه درد میخوره؟ مثلا پلاگین گرافیک باعث بهبود گرافیک میشه؟!!! و اینکه مگه خود برنامه پلاگین های لازم رو نداره؟!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام... دوستان من الان آخرین ورژن برنامه رو گرفتم!
برای پلاگین ها هم از لینکی که دوست بالایی قرار داده استفاده کردم! منتها تو این سایته لینکی که برای بایوس ها و پلیاگین ها نهاده ، معلوم نیست چه طور میشه ازش دانلود کرد!
لینک دیگه ای نیست که همه پلاگین های لازم رو داشته باشه؟ همچینین برای بایوس ها؟
چند تا سوال هم داشتم؟
1. رجیون بازی ایی که دانلود میکنی با رجیون بایوسی که انتخاب میکنیم باید یکی باشه حتما؟
مثلا من از همین سایت emuparadise.me دانلود میکنم که برای هر بازی جلوش زده usa و یکی دیگه رو میزه europe و...!
2. این پلاگین ها دقیقا به چه درد میخوره؟ مثلا پلاگین گرافیک باعث بهبود گرافیک میشه؟!!! و اینکه مگه خود برنامه پلاگین های لازم رو نداره؟!
http://forum.bazicenter.com/thread65961/

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستان این نرم افزار چچوری Full Screen میشه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر