آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
آقا سلام خوبيد ؟
من ميخوام پلي استيشنم كه هك هست رو از هك در بيارم و وصل پي س ان بشم ميخوام بدونم اول بايد چه اطلاعاتي واسه مودم و ثبت نام داشته باشم ممنون

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
واسه آنلاين بايد upnp فعال كرد انگار مودم من نداره!!!مودم من الان D-LINK DSL-2520U هستش---
حالا اين يكي مودم اگه بخرم upnp داره؟؟؟
d-link dsl-2730u
DSL-2730U.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من این ها رو پیدا کردم:

Dlink DGL-4500 Xtreme N Gaming Router

D-Link DGL-4300 108G Gaming Router

Linksys WGA600N

Belkin N1 Vision

دوستان نظرشون چیه؟
دوسته من فرقی نمیکنه که چه مدالی بگیری بنده خودم زاکسل داشتم و راضی بودم و البته بگم سرعتم دو مگ بود و فقط توی بعضی از بازی ها مشکل داشت مگر نه من راحت بود
ببین به نظر من اگر پول داری هر کدام گرون تر بخر بهتره
:d

سلام........
من میخوام Adsl:Wirless بگیرم....برای انلاین بازی کردن چه سرعتی باید باشه؟؟؟
2-دستگاهم هک شدس اصلا میتونم بازی کنم یعنی بن نمیشم؟؟
3-کلا غیر از PSN دیگه با اینترنتش چیکارا میتوونی بکنی؟؟؟4
((((((((((اگه مثله PC اینترنت رفت وقتی دستگاهم کپی خور شدس بازم بن میشم؟؟؟؟؟)))))
1-برای انلاین بازی کردند هر چی سرعت بالا باشه و هر چی پینگت پایین باشه راحتر بازی میکنی حداقل سرعتی که لازم 256 بدک نیست و خوب هم نیست لازم داری
2-نخیر تا زمانی که ابدیت نکنی نمیتوانی انلاین بازی کنی نه بنت نمیکنه یعنی اصلا نمیذاره انلاین بازی کنی که بنت کنه اول بهت میگه باید ابدیت کنی بعد میتوانی بری توی دنیای انلاین
3-ببین میتوانی توی دنیای home استفاده کنی که دنیای باحالی و خیلی هم خوش میگذره بعد میتوانی از اینترنتش هم بری توی گوگل و وب گردی بکنی حتی اگر خارج کشور باشی هم میتوانی به صورت انلاین موی نگاه کنی
نه اصلا بن در کار نیست ببین وقتی وصلش کردی اولین چیزی که برایت نمایش میشه بهت میگه برو ابدیت کن و وقتی ابدیت کردی دیگه خیلی راحت بقیه کارهات را انجام میدی

ببخشید در این اتصال Wired میشه هم به PC وصل باشه هم به Ps3 ؟؟
بله میشه مثلا با کابل به pc وصل کنی و با ویرالیس هم به ps3 ولی خیلی سرعتت میاد پایین مگر اینکه سرعت 4 مگی داشته باشی که بتوانی از هر دو صورت استفاده کنی:d

آقا سلام خوبيد ؟
من ميخوام پلي استيشنم كه هك هست رو از هك در بيارم و وصل پي س ان بشم ميخوام بدونم اول بايد چه اطلاعاتي واسه مودم و ثبت نام داشته باشم ممنون
هیچ اطلاعاتی نمیخواد وارد کنی فقط ابدیت کن و خیلی راحت یک ایدی بساز و خیلی اسون انلاین بازی کن همین
واسه آنلاين بايد upnp فعال كرد انگار مودم من نداره!!!مودم من الان D-LINK DSL-2520U هستش---
حالا اين يكي مودم اگه بخرم upnp داره؟؟؟
d-link dsl-2730u
DSL-2730U.jpg
ببین دوسته من همه مودم ها این گزینه را دارند ولی برای راحت بودنه خودت بهتر که بری یک زاکسل بگیری که کار بر رویش اسون هست همین

armin_ps3

کاربر سایت
Apr 17, 2011
55
نام
آرمین
راهنمايي فرماييد

دوستان عزیز سلام

میشه راهنماییم کنید چطور 2 کنسول PS3 رو با کابل شبکه به هم وصل کنم
آخه با همسایه پایینی میخایم با هم FIFA 11 بازی کنیم

تنظیمات NETWORK SETTING رو واصه دو کنسول چطور انجام بدم آخه هرچی SEARCH کردم چیزی ندیدم
خواهشا راهنمایی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مرسی داداش ولی Home هم میگه باید اپدیت کنی
خوب بله باید ابدیت کنی بدبختی هام اینه که هر منطقه برای بار اول میخواهی بری با اونجا را هم دانلود کنی و از اون ور هم هی هام هم ابدیت میشه که باید ابدیتش کنی

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها یک سوال داشتم میخواستم اگر بشود کامل پاسخ دهید من یک ps3 slim 320 gb دارم که از بازی های اورجینال استفاده میکنم اخرین بازیم resistnce3 است تا حالا انلاین نرفتم ولی از الان میخواهم بروم ولی هیچی در موردش نمیدانم تو شهر ما {چابهار} اینترنت پر سرعت وجود ندارد فقط dial_up است ایا میتونم برم انلاین بازی کنم چطوری؟؟؟؟؟؟ :(:(:((:((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بچه ها یک سوال داشتم میخواستم اگر بشود کامل پاسخ دهید من یک ps3 slim 320 gb دارم که از بازی های اورجینال استفاده میکنم اخرین بازیم resistnce3 است تا حالا انلاین نرفتم ولی از الان میخواهم بروم ولی هیچی در موردش نمیدانم تو شهر ما {چابهار} اینترنت پر سرعت وجود ندارد فقط dial_up است ایا میتونم برم انلاین بازی کنم چطوری؟؟؟؟؟؟ :(:(:((:((

خوب من هیچ توصحی نمیتوانم بهت بدم چون اینترنت پرسرعت نداری نمیشه اصلا راه نداره که بتوانی انلاین بازی کنی
میگم مگر وایمکس ندارید اونجا اگر وایمکس دارید یه وایمکس بگیری و کارتون را باهاش راه بیاندازید
بعد یه چیزی چه جوری امدی توی بازیسنتر اونم با اون سرعت خدا بهت صبر بده:-o

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
خوب من هیچ توصحی نمیتوانم بهت بدم چون اینترنت پرسرعت نداری نمیشه اصلا راه نداره که بتوانی انلاین بازی کنی
میگم مگر وایمکس ندارید اونجا اگر وایمکس دارید یه وایمکس بگیری و کارتون را باهاش راه بیاندازید
بعد یه چیزی چه جوری امدی توی بازیسنتر اونم با اون سرعت خدا بهت صبر بده:-o
ممنون از پاسخ بله وایمکس ایرانسل هست چطوری باید متصل شوم اخه تو فاز انلاین هیچی حالیم نیست تازه یکجا شنیدم کسایی که بازی اورجینال میزنن وضع شان از کپ1ی ها بهتره {{{ps3}}:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون از پاسخ بله وایمکس ایرانسل هست چطوری باید متصل شوم اخه تو فاز انلاین هیچی حالیم نیست تازه یکجا شنیدم کسایی که بازی اورجینال میزنن وضع شان از کپ1ی ها بهتره {{{ps3}}:d
خوب اگر داره که خیلی خوبه ببین دقیقا متصل شدنش تقریبا مثله وایرلیس هست و کاری هم نداره فقط یه پسورد میخواد که اون پسورد هم که داری و وقتی بزنی خوده پلی3 بهت میگه کدام گزینه ها را باید بزنی همین طور که زدی بعد پسورد را میخواد که دیگه وصل بشه
ببین وایمکس اگر میخواهی بگیری خوب با سرعت 1مگ بگیر چون وایمکس سرعت واقعی که نمیده و سرعتش هم پایین ولی قیمتش مناسبه
شما بگیر هر سوالی بود من اگر بلد بودم جوابتون را میدم

MrMoein

کاربر سایت
Aug 18, 2011
52
نام
Moein
همه ی راه ها و کارایی که گفتید کردم اما بازم نشد ----- با lan میخوام Connect شم اررور dns میده - با wirless میخوام connect شم اررور ip میده :( نتمم 128 وایمکس ایرانسل

<GAM3S4Z>

کاربر سایت
Jul 24, 2011
223
نام
محمدرضا مصطفوی
سلام خوبيد؟
آقا ما يه اينترنت اي دي اس ال 256 داريم
من يه بار ميخواستم برم همين جوري همشو اتوماتيك زدم نوشت كانكشن فيلد:(
نميدونم چي كار كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟