آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

نه از خودشون هست میتونن ریست کنن و بعضی هاشون هم که دسترسی ندارن به همون ریست کردن خط بسنده میکنن که درست میشه باز.(از کامپیوتر هست و اینجور حرفایی که زدن قصد دست به سر کردن داشتن!)
همون خط رو بالاخره ریست کردن شما تونستی وصل شی به PSN؟

نه ارور dns است آقا شما یاهو هستی با هم صحبت کنیم ؟؟

مثل قبلیه ارورش

اگه هستی بگو تو یاهو خیلی مهمه اگه بتونی ما رو کمک کنی دست بوست می شیم

خط ریست کردن مثل خاموش و روشن کردن است !

آره امیر راست می گه، کاملاً این کار دست ـه خودشون هست. اما متاسفانه خیلی از این ISP ها بنا به دلایل ـه امنیتی این کارو انجام نمی دن.
من سال ـه پیش صبانت بودم زنگ زدم گفتن باید یه برگه امضا کنی بعدش دیگه Mac Address برداشته می شه. بعد از اون راحت وصل شدم به اینترنت از طریق ـه کنسول. اما امسال که ISP رو تغییر دادم اونا Mac رو به هیچ وجه ریست نکردن. اما گفت با تنظیم کردن مودمت می تونی از هر دستگاهی به نت وصل بشی. منم وقتی مودم رو تنظیم کردم دیگه مشکلی نداشتم. تو هم مودم رو مطابق پست ـه اول درست کن و حتماً حتماً Nat هارو درست وارد کن. اگه Nat هارو درست بزنی حتماً درست می شه.(البته قبل از وارد کردن Natها یک بار دکمه ی Remove ـشو بزن)

آره امیر راست می گه، کاملاً این کار دست ـه خودشون هست. اما متاسفانه خیلی از این ISP ها بنا به دلایل ـه امنیتی این کارو انجام نمی دن.
من سال ـه پیش صبانت بودم زنگ زدم گفتن باید یه برگه امضا کنی بعدش دیگه Mac Address برداشته می شه. بعد از اون راحت وصل شدم به اینترنت از طریق ـه کنسول. اما امسال که ISP رو تغییر دادم اونا Mac رو به هیچ وجه ریست نکردن. اما گفت با تنظیم کردن مودمت می تونی از هر دستگاهی به نت وصل بشی. منم وقتی مودم رو تنظیم کردم دیگه مشکلی نداشتم. تو هم مودم رو مطابق پست ـه اول درست کن و حتماً حتماً Nat هارو درست وارد کن. اگه Nat هارو درست بزنی حتماً درست می شه.(البته قبل از وارد کردن Natها یک بار دکمه ی Remove ـشو بزن)

کلا یه آموزش تصویری بزاری دست بوست می شیم و اینکه کلا چی بگم خیلی ممنون میشم به خدا 2 روزه از کارو زندگی افتادم مدرسه هم که اصلا کلا خواب بودم اعصابم خورد داره میشه .. ممنون اگه کمکم کنی.. حتما جبران می کنم

کسی هم بتونه بیاد یاهو حتما یه پیام بزنه ... !!

اصلا میگن Mac Address ریست کردن یا خطمون رو ریست بکنند تو حیطه ی کاریشون نیست ... NAT چیه دقیق ؟؟ حالا ببینیم چی بشه ... !

آقا بیا این هم مشکلم به صورت تصویری ... خودم گرفتم

عکس اول

عکس دوم

کسی می تونه کمکم کنه خیلی مهمه

یه خورده خجمش بالاست حدود 1.5 ... پس صبر می طلبد کیفیتش رو هم خوب اعلام می کنیم

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:49 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب ما رو بده شد 2 روز ما نتونستیم وصل بشم ... لعنت به این شانس !

من می خواستم با ps3 به اینترنت کانکت بشم ولی هرکاری می کنم می گه این wpa رو اشتباه وارد می کنی می خواستم بدونم این wpa چی هست؟ منظورش همون پسورد وایرلس هست دیگه؟

خلاصه ایی از مشکلات من + یه عکس جدید

سوال
آقا یه سوال شما هر کاری گفتید انجام دادم ولی تو بخش تست میگه dns آپی رو تایید می کنه ولی میگه dns اشتباهه

شرح ارور

DNS ERROR 80710102

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

و یه سوال دیگه این وسط Dns چی رو از من می خواد میشه یکی فروا کمکم کنه ... DNS آی سی پی ؟ یا کنسول ؟ یا کنترل پنل مودم ..

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:08 PM ارسال شده بود ----------

نمی دونم احساس می کنم Psn قطعه چون اصلا سایت میری Join Now رو میزنی چی میگه اصلا کلا یکی کمکم کنه خیلی حیاتیه !! plzzzzzzzzzzzzzz

---------- نوشته در 10:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

هر روش دیگه ایی هم بود امتحان کردم ولی تو IP نشد ولی این فقط تونست IP رو تایید کنه و بره سراغ بخش های دیگه

مودمم خودکاره !

دوم

آقا هر کاری کردم نشد ارورش دقیقا این است

An Error Occurred During Communication With Server . This Is A DNS Error - 80710102

DNS اصلیم رو هم زدم اونی که شرکت داده

DNS دومیم هم 2 تاش رو تست کردم 4.2.2.4 | 8.8.8.8

آقای امین من خاموش روشن کنم مودمم رو باید چی بشه ؟؟

MTU به صورت اتوماتیکه چون توی کنسول موددم 0 زده بود یا دیفالت ... ! ( میشه مشکل از اون باشه ؟ )

بقیه اش هم در اول صحفه ی 35

این هم عکس

وقتی به کامپیوتر و PS3 هم زمان وصل میشم این ارور یا هر چیزی میده .. چیز جدیده قبلا نمی داد ..
gz1fi3b62ay8hh7my1q.bmp

سلام من 128 ن ا محدودم تنظیماتو میذارم رو اتومات وایرلس همین جوری میرم:دی مشگلی نداره که تو آنلاین زدن؟!

چرا مشکل پیدا میکنی چون سرعتش پایینه و نمی توانی درست بازی کنی
البته اگر پینگ بگیری و پینگت پایین باشه شاید بتوانی مثلا کیل زون 2 بازی کنی

من یه سوال دارم که اگه کسی بتونه روشی بگه کمک خیلی بزرگیه.

من اینترنتم یه جوریه که باید لاگ این کنم مثلا شبیه رستورانا.وقتی سیم لن رو وصل کنم میره تو یه سایتی که باید یوزر نیم و پس بدی تا کانکت شی میخواستم ببینم من چطور میتونم الان به PSN وصل شم با این وضعیت ؟

من یه سوال دارم که اگه کسی بتونه روشی بگه کمک خیلی بزرگیه.

من اینترنتم یه جوریه که باید لاگ این کنم مثلا شبیه رستورانا.وقتی سیم لن رو وصل کنم میره تو یه سایتی که باید یوزر نیم و پس بدی تا کانکت شی میخواستم ببینم من چطور میتونم الان به PSN وصل شم با این وضعیت ؟
ببین درست متوجه نشدم سوالتون را فکر کنم میخواهی با پلی3 بری توی psn اره ولی نمیتونی درسته و یا میخواهی یه اکانت جدید بسازی که اونم بهت ارور میده درسته

سلام
اگر اینترنت با سیم بگیریم برای استفاده برای دو تا دستگاه چیکار باید بکنیم ؟
مثلا کامپیوتر من این اتقه ps3 یه اتاق دیگه چیکار کنم ؟ میشه کاریش کرد ؟ فقط هم با سیم میخوام

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or