آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

من یه سوال دارم که اگه کسی بتونه روشی بگه کمک خیلی بزرگیه.

من اینترنتم یه جوریه که باید لاگ این کنم مثلا شبیه رستورانا.وقتی سیم لن رو وصل کنم میره تو یه سایتی که باید یوزر نیم و پس بدی تا کانکت شی میخواستم ببینم من چطور میتونم الان به PSN وصل شم با این وضعیت ؟
باید توی سیتینگ ps3 internet از طریق pppeo بریuser pass وارد کنی تا اونجایی که یادم میاد
منم همین مشکلو داشتم بعد ۱ روز فهمیدم
توی ساختن اکانتم سنو بالای ۱۸ بزن وگرنه گیر میده!
اگه نفهمیدی بگو دقیق تر بگم

من adsl 128 از مخابرات گرفتم،میخوان از کپی در بیام. با این سرعت میشه انلاین بازی کرد؟
از شدنش که میشه ولی بسگی داره پینگت چه قدر باشه هر چی پینگت پایین باشه بهتر
والا این کخابرات که من میدونم سرعتون را میاره پایین اگر توانستی با سرعت بیشار بگیر که برایت بهتر

سلام من 128 دارم:دی با ps3هم از طریق وایرلس بازی میکنم....تو تنظیماتشم همه چی رو اتو مات زدم......میگم با تنظیمات دستی میشه کاری کرد یذره بهتر ببشه:دی

می تونی همه ی Option هارو اتوماتیک بزاری، اما وقتی به تنظیمات ـه DNS رسیدی Manual رو بزن و هر دو DNS رو روی 4.2.2.4 بزار.
این DNS هم Ping رو قابل ـه هضم تر می کنه و هم اگه مشکل Sign Out های پیاپی داری با این حل می شه.

ببین درست متوجه نشدم سوالتون را فکر کنم میخواهی با پلی3 بری توی psn اره ولی نمیتونی درسته و یا میخواهی یه اکانت جدید بسازی که اونم بهت ارور میده درسته

نه ..
ببین من اگه مثلا بخوام با کامپیوتر وصل شم به نت یه صفحه میاد که باید هر دفعه لاگین کنم
ولی با پی اس چطور این کارو کنم ؟

اگه کنسول ـت سریعاً بعد از روشن شدن به صورت اتوماتیک به PSN وصل می شه اول مودم ـت رو خاموش کن بعد به قسمت ـه Sign In برو و تیکه گزینه های Save Password و Auto Sign رو بردار.

نه ..
ببین من اگه مثلا بخوام با کامپیوتر وصل شم به نت یه صفحه میاد که باید هر دفعه لاگین کنم
ولی با پی اس چطور این کارو کنم ؟
فهمیدم چه میخواهی بگی
ببین کاری نداره دقیقا مثله وایرلس انجام بدید و اون رمزت را اونجا پلی 3ازت میخواد که اگر وارد کنی دیگه تمام میشه و بعدش سیو میشه و دیگه نمیخواد رمز را وارد کنی دوباره

فهمیدم چه میخواهی بگی
ببین کاری نداره دقیقا مثله وایرلس انجام بدید و اون رمزت را اونجا پلی 3ازت میخواد که اگر وارد کنی دیگه تمام میشه و بعدش سیو میشه و دیگه نمیخواد رمز را وارد کنی دوباره

ارورر میده قبلا امتحان کردم :(

ارورر میده قبلا امتحان کردم :(

چه اروری میده نباید ارور بده من خودم باری بار اول تا رمز را زدم فورا وارد شد و بدونه هیچ اروری فکر کنم یه جای را اشتباه رفتیه که ارور داده من مطمئنم

دوستان اگه بزاریم خودش تنظیم کنه چه فرقی داره تا خودمون تنظیم کنیم اتصال به اینترنت رو؟؟؟!!!

ببین هیچ فرقی نمیکنه به نظر من
ببین بعضی از اوقات یکی از روش های بالا را باید انجام بدی تا وصل بشه
خوب معمولا پلی3 اذیت میکنه که یکبار باید اتوماتیک بذاری تا وصل بشه یکبار مبینی که اتوماتیک کار نمیده باید دستی وارد کنی

شرمنده صفحه اول و خوندم نمیشه این Primary DNS خودمون پیدا کنیم !؟
من از مخابرات اینترنت گرفتم برای همین درست جوابگو نیستند !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or