آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

شما بهترین راه این هست که ببرید شرکت بگید مودم رو براتون کانفیگ کنن و از حالت Bridge روی PPPOE/PPPOA بذارن.خودتون هم می تونید این کار رو کنید البته :)
درسته، همون روزی که مشکل ـم رو مطرح کردم موفق شدم درستش کنم.
ایراد از Nat ها بود، یعنی کد هارو درست می زدم، ولی باید قبلش یدفع Remove رو می زدم که مودم برای اجرای Nat های جدید آماده بشه.

نه فرقی نمیکنه من خودم که بچه ها خیلی سوال میکردم رفتم یک امتحانی کردم یکی از دوستان بهش گفتم اون وایمکس را برام بیار و خودم باهاش رفتم توی اینترنت فقط روش اتصالش هم خیلی اسون شما با روش وایرلس که توی صحفه اول گذاشته شده انجام بدید دیگه تمام و وصل میشه فقط بگم که سرعتون زیاد نیست و بدرده انلاین نمیخوره:d
مرسی دوست عزیز 2تا سوال؟
1- من مودمم کابل اتصال داره چون وایمکس باید از روش وایرلس استفاده کنم؟؟
2- با این سرعت میتونم وارد home بشم و ازش استفاده کنم یا نه؟
فعلا که پول نداریم بریم بازی اصل بخریم با بازی کپی هم که شنیدم نمیشه پس بیخال سرعت:d:d

مرسی دوست عزیز 2تا سوال؟
1- من مودمم کابل اتصال داره چون وایمکس باید از روش وایرلس استفاده کنم؟؟
2- با این سرعت میتونم وارد home بشم و ازش استفاده کنم یا نه؟
فعلا که پول نداریم بریم بازی اصل بخریم با بازی کپی هم که شنیدم نمیشه پس بیخال سرعت:d:d

خواهش میکنم تا جای که بشه کمکتون میکنم

1-بله فرقی نمیکنه اگر با کابل صل شدی که چه بهتر تازه هم میتوانی با روش adsl که تو یصحفه اول هست کمک بگیری و وصل بشی
2-اره میتوانی فقط نگفتی سرعتت چنده نباید مشکلی باشه ولی برای اولین بار باید ابدیت کنی و بعدش اونجا هم که رفتی باز هم باید ابدیت کنی خلاصه دمارت در میاد اگر سرعتت خوب نباشه فکر کنم دقیقا یک روزی الاف میشی تا هام برایت راه بیافتاده:d

دوستان اون عددها كه توي پست اول هست بايد وارد مودم بشن من ميزنم net 2 بعد يه قسمت از من local ip ميخواد يه قسمت application هم هست كه هم بنام ميخواد هم چند تا زير مجموعه مثلهT.120,FTP,SSH,TELNET,SMTP,HTTP_SERVER,POP3,HTTPS,H.323,PPTP,pcAnywhere,VNC,CUSeedme داره كه من نميدونم كدوم رو بايد به بزنم ضمنا عنوان هم ميخواد خواهشا راهنمايي كنيد

خواهش میکنم تا جای که بشه کمکتون میکنم

1-بله فرقی نمیکنه اگر با کابل صل شدی که چه بهتر تازه هم میتوانی با روش adsl که تو یصحفه اول هست کمک بگیری و وصل بشی
2-اره میتوانی فقط نگفتی سرعتت چنده نباید مشکلی باشه ولی برای اولین بار باید ابدیت کنی و بعدش اونجا هم که رفتی باز هم باید ابدیت کنی خلاصه دمارت در میاد اگر سرعتت خوب نباشه فکر کنم دقیقا یک روزی الاف میشی تا هام برایت راه بیافتاده:d
1-من سرعتم 128 است..... یه مشکل بزرگی که به وجود امد اینه که من هر 2روش امتحان کردم اما در نهایت بهم پیغام خطای DNS میده به چه معناست؟؟
2- زده بود internet conection faild اما اون گزینه اول که فکر کنم شناخت مودم بود زده بود رو شناخته بود
3- با روش وایرلس هم که امتحان کردم یه کدی میخواد که من نمیدونم باید از کجا بیارمش!!! و بدون کد هم مثل همون پیغام DNS رو میده!!
خواهشا اگه میدونید کمکم کنید بدجوری حول اینترنتشم که ببینم چجوریه:d
بد یه سوال فنی دیگه!! من الان مودمم به کامپیوتر وصل اگه با ps3 و وایرلس سرچ بدم پیداش میکنه یا نه؟
ممنون میشم اگه سوال هامو جواب بدید:">

1-من سرعتم 128 است..... یه مشکل بزرگی که به وجود امد اینه که من هر 2روش امتحان کردم اما در نهایت بهم پیغام خطای DNS میده به چه معناست؟؟
2- زده بود internet conection faild اما اون گزینه اول که فکر کنم شناخت مودم بود زده بود رو شناخته بود
3- با روش وایرلس هم که امتحان کردم یه کدی میخواد که من نمیدونم باید از کجا بیارمش!!! و بدون کد هم مثل همون پیغام DNS رو میده!!
خواهشا اگه میدونید کمکم کنید بدجوری حول اینترنتشم که ببینم چجوریه:d
بد یه سوال فنی دیگه!! من الان مودمم به کامپیوتر وصل اگه با ps3 و وایرلس سرچ بدم پیداش میکنه یا نه؟
ممنون میشم اگه سوال هامو جواب بدید:">
حتما حتما
1-سرعتت زیاد خوب نیست و نباید زیاد انتظار داشته باشی این پیغام وقتی میده زیاد بهش محل نذار این قدر بزن تا بره چون نه سرعتت پایین هست برای همین یکمی بالا پایین میشه ولی همون با شبکه وصل کن تا سرعتش بهتره:d
2-اونم که جواب دادم
3-اون کده که میخوام همون رمزی هست که وایرلس بهت داده و اون را باید بزنی تا قبول کنه و بعدش وارد بشه:d
نه دیگه فقط یکی را وصل کن و اون یکی را قطع کن:d

حتما حتما
1-سرعتت زیاد خوب نیست و نباید زیاد انتظار داشته باشی این پیغام وقتی میده زیاد بهش محل نذار این قدر بزن تا بره چون نه سرعتت پایین هست برای همین یکمی بالا پایین میشه ولی همون با شبکه وصل کن تا سرعتش بهتره:d
2-اونم که جواب دادم
3-اون کده که میخوام همون رمزی هست که وایرلس بهت داده و اون را باید بزنی تا قبول کنه و بعدش وارد بشه:d
نه دیگه فقط یکی را وصل کن و اون یکی را قطع کن:d
ممنون دوست عزیز شب امتحان میکنم انقدر میزنم تا دسته بشکنه:d
-----------------------------------------------------------------------------
اقا خواهشن یکی کمک کنه من هرچی میزنم بهم پیغام خطای DNS میده!! باید چه خاکی بریزم تو سرم!!!

آخرین ویرایش:
ممنون دوست عزیز شب امتحان میکنم انقدر میزنم تا دسته بشکنه:d
-----------------------------------------------------------------------------
اقا خواهشن یکی کمک کنه من هرچی میزنم بهم پیغام خطای DNS میده!! باید چه خاکی بریزم تو سرم!!!

ببین عزیز اگر نمیره حتما مشکل از اینترنتت هست و فقط یک راه داری برو به این تاپیک و اگر اونجا هم مشکلت حل نشد دیگه مشکل از اینترنتت هست:d

ببین عزیز اگر نمیره حتما مشکل از اینترنتت هست و فقط یک راه داری برو به این تاپیک و اگر اونجا هم مشکلت حل نشد دیگه مشکل از اینترنتت هست:d
ممنون اما مشکل از اینترنت یعنی چی؟ یعنی مودمم مشکل داره؟
این DNS هارو هم باید امتحان کنم خدا کنه که حل شه:|:-s

help

سلام دوستان من از کجا بفهمم نت type مودمم چیه تو ps3 میزنه 2
چجوری برم تو تنظیمات و تغییرش بدم ؟ لطفا بگید تو صفحه اول راهنمایی کامل نبود
سرویس من wimax هست
چند وقتی هست به سرور های cod وصل نمیشه ممکنه به خاطر همین باشه؟

سلام دوستان من از کجا بفهمم نت type مودمم چیه تو ps3 میزنه 2
چجوری برم تو تنظیمات و تغییرش بدم ؟ لطفا بگید تو صفحه اول راهنمایی کامل نبود
سرویس من wimax هست
چند وقتی هست به سرور های cod وصل نمیشه ممکنه به خاطر همین باشه؟

با سلام
من وایمکس 1MG دارم ، سیستمم fat 80 ، روتر Linksys WRTn ، نوع کانکتم هم wired هستش؛ صفحات اول رو هم مطالعه و اجرا کردم ولی ... این NAT 3 تبدیل به 2 نشد.الان مدت مدیدی هستش که نمیتونم آنلاین بازی کنم. میشه یه راهنمای قدم به قدم در اینجا قرار بدین ؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or