آموزش آنلاین بازی کردن Far Cry 2 (آموزش تست شده)

آموزش مولتی پلیر Far Cry 2 (آموزش تست شده)(پست اول خوانده شود)

خوب برای اینکار اول شما باید بازی رو به ورژن 1.0.3 ارتقا بدین که آپدیت تو فولدر مدیا فایر هست (برای نصب پچ باید بازی شما ستاپ اصل باشه)

تانگل رو دانلود و توش یه اکانت بسازید

کرک آنلاین بازی رو که تو فولدر مدیافایر هست دانلود کنین و در فولدر بازی ریخته و بازی رو با اون اجرا کنید

لینک های دانلود به علت دانلود کم و محدودیت حجمی پاک شدند ! میتونید خودتون تو گوگل فایلهارو سرچ و دانلود کنین .

در تانگل وارد روم فار کرای 2 بشید ،

بازی رو با کرکی که گذاشتم اجرا کنید ،

در بازی به multiplayer برید و یک پروفایل offline بسازید ،

بعد اگر میخواین خودتون هاست بشین و بازی بسازین create match و اگه میخواین به افرادی که هاست شدن جوین بشین join match رو بزنین .

من که خودم با 128 kbs دارم راحت و با پینگ 200-250 بدون لگ بازی میکنم .

کسانی که بازیشون ستاپ اصل نیست آدرس بازیشون نوع ویندوز ( 64 بیت یا 32 بیت ) رو بگن یه فایل رجیستری میزارم مشکل حل میشه .

لینکهای دانلود تا پایان ماه مبارک رمضان پاک میشود !

برای چت تو بازی T رو بزنین

ثبت نام تانگل

البته مولتیش آنچنان دلنشین نیست .... تازه اینو فهمیدم ! :| ولی سرگرم میکنه دیگه آدمو ...

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازی رو راه انداختم حله حله فقطم به خاطر تون طوطی آقای Freeze >:d< که گم شد :| . یه دست بازی کردم ولی صفحه هر کاری میکنم Full Screen نمیشه . اینطور نمیتونم بازی کنم .

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 PM ارسال شده بود ----------

پس از ناکام موندن تو این بازی , پاکش کردم :d .

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
بازی رو راه انداختم حله حله فقطم به خاطر تون طوطی آقای Freeze >:d< که گم شد :| . یه دست بازی کردم ولی صفحه هر کاری میکنم Full Screen نمیشه . اینطور نمیتونم بازی کنم .

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 PM ارسال شده بود ----------

پس از ناکام موندن تو این بازی , پاکش کردم :d .

برای فول اسکرین کردنش به این مسیر برو C:\Users\milad\Documents\My Games\Far Cry 2
و فایل gamerprofile رو بازی کن و گذینه fullscreen رو از 0 به 1 تغییر بده بعدش سیو و تمام

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
برای فول اسکرین کردنش به این مسیر برو C:\Users\milad\Documents\My Games\Far Cry 2
و فایل gamerprofile رو بازی کن و گذینه fullscreen رو از 0 به 1 تغییر بده بعدش سیو و تمام
انجام دادم ولی بعد از Alt+Tab کردن دیگه به فول اسکرین برنمیگرده مگر بازی رو ببندی دوباره باز کنی که همچین کاری واسه من غیر ممکن بود :d

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بازی رو پاک کردییییی؟؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 09:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:12 PM ارسال شده بود ----------

من خودم الان یک فایل آپ میکنم درست میشه

---------- نوشته در 09:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

یه سری تنظیمات تخصصی هست به جز اون تغییر مقدار fullscreen که اگه این فایلو تو همون آدرسی که دوستمون ناروتو گفت بریزی احتمال 60% درست میشه :d
درباره طوطی هم آریا بهت پی ام میدم!=((:|
FULLSCREEN FIX

---------- نوشته در 09:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بیاین یه سرور بزنیم فقط مخصوص بجه های ایرانی (بازیسنتر) به خدا مولتیش باحاله!
اگه میاین آی دی منو ادد کنین:
mr.freeze091@yahoo.com

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان توصیه میکنم مد capture the diamound رو بازی کنین ..... چون فقط کشت و کشتار و deathmatch نیست ... مد به صورتی هست که هر تیم یه

الماسی داره و تیم حریف باید الماس رو بدزده و برسونه به الماس خودش ... در کل بهترین مدشه .... ( :| )

بازیش ظاهرا خیلی کم طرفدار داره ؟ ! ؟

milad_gow

کاربر سایت
Jan 4, 2010
86
نام
milad
این همه تعریف کردی از این بازی زیاد حال نداد یه جوریه بازیش حالا شاید بخاطره اینکه cod زیاد بازی کردم اینجوریه

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
این همه تعریف کردی از این بازی زیاد حال نداد یه جوریه بازیش حالا شاید بخاطره اینکه cod زیاد بازی کردم اینجوریه

باهات موافقم ... :( :d امروز دلمو زد دیگه ...

یکم IV زدم بد نبود ولی دلنشین نبود .. 8-|

برم ACR بخرم ببینم اون چجوریه .. ! l-)b-) :>

اسپم نشه با کم بود $$$ هم مواجه شدم البته ... :(

kkampatle

کاربر سایت
Dec 28, 2012
1
سلام خسته نباشید من قبلا میتونستم بعد از نصب پچ برم تو بازی ولی الان application error میده
تانگلم هم کامل نصب میشه و با سرور فارکرای 2 در ارتباط هستم فققققققققققققققط بازیم مشکل داره نمیاد
اینم مسیر بازیم
windows xp 32 bit
"C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2\bin\FC2Launcher.exe"
کمکم کنییییییییییییییییییییید لطفا اینم ایمیلم هستش fkampatle@yahoo.com

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:55 PM ارسال شده بود ----------

سلام خسته نباشید من قبلا میتونستم بعد از نصب پچ برم تو بازی ولی الان application error میده
تانگلم هم کامل نصب میشه و با سرور فارکرای 2 در ارتباط هستم فققققققققققققققط بازیم مشکل داره نمیاد
اینم مسیر بازیم
windows xp 32 bit
"C:\Program Files\Ubisoft\Far Cry 2\bin\FC2Launcher.exe"
کمکم کنییییییییییییییییییییید لطفا اینم ایمیلم هستش fkampatle@yahoo.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر