آموزش آنلاین بازی کردن Far Cry 2 (آموزش تست شده)

آموزش مولتی پلیر Far Cry 2 (آموزش تست شده)(پست اول خوانده شود)

خوب برای اینکار اول شما باید بازی رو به ورژن 1.0.3 ارتقا بدین که آپدیت تو فولدر مدیا فایر هست (برای نصب پچ باید بازی شما ستاپ اصل باشه)

تانگل رو دانلود و توش یه اکانت بسازید

کرک آنلاین بازی رو که تو فولدر مدیافایر هست دانلود کنین و در فولدر بازی ریخته و بازی رو با اون اجرا کنید

لینک های دانلود به علت دانلود کم و محدودیت حجمی پاک شدند ! میتونید خودتون تو گوگل فایلهارو سرچ و دانلود کنین .

در تانگل وارد روم فار کرای 2 بشید ،

بازی رو با کرکی که گذاشتم اجرا کنید ،

در بازی به multiplayer برید و یک پروفایل offline بسازید ،

بعد اگر میخواین خودتون هاست بشین و بازی بسازین create match و اگه میخواین به افرادی که هاست شدن جوین بشین join match رو بزنین .

من که خودم با 128 kbs دارم راحت و با پینگ 200-250 بدون لگ بازی میکنم .

کسانی که بازیشون ستاپ اصل نیست آدرس بازیشون نوع ویندوز ( 64 بیت یا 32 بیت ) رو بگن یه فایل رجیستری میزارم مشکل حل میشه .

لینکهای دانلود تا پایان ماه مبارک رمضان پاک میشود !

برای چت تو بازی T رو بزنین

ثبت نام تانگل

البته مولتیش آنچنان دلنشین نیست .... تازه اینو فهمیدم ! :| ولی سرگرم میکنه دیگه آدمو ...

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
متاسفانه از این اصلا نمیشه دانلود کرد ارور میده.

شما که لطف کردی بیا اینجا اپلود کن:Uploadbaz

اقا الان دیگه درست میشه ایشالا
اسم سرور :bazi.ir
اسم سرور رو از اون بخش انتخاب پسورد عوض نکنین
بیا بیرون به من جوین شو بالا نوشتم مشخصاتو 112 هم پسورد

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 PM ارسال شده بود ----------

آقا این دفعه دانلود و به راحتی اکسترکت شد پس مشکل از آپلودهای قبلی بود.

ولی یه مشکل دیگه در رابطه با نصب تانگل هست:

من آخرین ورژنشو یعنی 4.4.1.3 رو دانلود کردم موقع نصب پس از اینکه چک میکنه برای آپدیت شدن و میگه ستاپ آپدیت هست شروع به دانلود یه پکیج زیپ با حجم 15 مگابایت میکنه.
ولی در حین دانلود ارور کانکشن میده(همه جوره تست کردم ولی حل نشد) و وقتی اوکی میکنم میتونم ادامه نصب رو انجام بدم بعد از نصب وقتی آیکون بازی رو اجرا میکنم ابتدا ارور میده و پس از اون در این صفحه میمونه:

27771536683811997706.jpg

عکس ارور:
40179618938711572961.jpg

تانگل یه کانکشن جدا درس میکنه پس:
هیچ گونه *vp کانکت نباشه
در حین نصب از شما میپرسه درایور رو نصب کنه یا نه شما باید قبول کنین

---------- نوشته در 06:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

برای چت تو بازی E رو با T بزنین

---------- نوشته در 06:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن حتما ​تو تانگل اکانت باید بسازید

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
من فقط یه So..ks دارم که اونم الان قطع کردم ولی بازم بعد اینکه 500-600 کیلوبایتی که دان میکنه ارور کانکشن میده شاید اینترنت قطع میشه ولی بعد که میزنم سایتی رو ولی وصله.

نمیشه این درایورشو از سایتش گرفت؟

اکانت رو باید پیش از نصب ساخت؟

واسه من کانکشن هم میسازه ولی بالا نمیاد.

من قبلا ورژنهای قدیمیش رو براحتی نصب میکردم ولی الان هر کار میکنم نمیشه.

ویرایش:
متاسفانه امروز شانس بدی پیدا کردم تو این لینک که در پست اول هم دادید وقتی لینک ساختن اکانت در تانگل رو باز میکنم ارور میده.

شانسه داریم ما؟:|

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
اقا تو قسمتی که lan رو تو بازی انتخاب میکنه پایینش یه گذینه داره به نام direct lan اگه اونو بزنید از ما ip server میخواد . فک کنم بشه اول سرور زد بد ip server رو بدیم که بچه ها از اون طریق وصل شن

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
آقا این دفعه دانلود و به راحتی اکسترکت شد پس مشکل از آپلودهای قبلی بود.

ولی یه مشکل دیگه در رابطه با نصب تانگل هست:

من آخرین ورژنشو یعنی 4.4.1.3 رو دانلود کردم موقع نصب پس از اینکه چک میکنه برای آپدیت شدن و میگه ستاپ آپدیت هست شروع به دانلود یه پکیج زیپ با حجم 15 مگابایت میکنه.
ولی در حین دانلود ارور کانکشن میده(همه جوره تست کردم ولی حل نشد) و وقتی اوکی میکنم میتونم ادامه نصب رو انجام بدم بعد از نصب وقتی آیکون تانگل رو اجرا میکنم ابتدا ارور میده و پس از اون در این صفحه میمونه:

27771536683811997706.jpg

عکس ارور:
40179618938711572961.jpg

دوست من شما اون قسمتی که 15 مگ رو شروع به دانلود میکنه باید خدا بهتون رحم کنه و 15 مگ کامل دانلود بشه تا تانگل بدون مشکل نصب بشه درسته وقتی ارور میده میشه ادامه داد ولی دیگه تانگل کار نمیکنه و الکی هست باید حتما 15 مگ رو کامل بگیره من 4 بار از اول دانلود کردم تا اینکه کامل اون 15 مگ رو گرفت و مشکلم رفع شد بعد از گرفتن اون 15 مگ و دانلود و ریخته شدن تانگل حتما سیستم رو راه اندازی restart کنید تا تغییرات مورد نیاز اعمال بشه !!!

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوست من شما اون قسمتی که 15 مگ رو شروع به دانلود میکنه باید خدا بهتون رحم کنه و 15 مگ کامل دانلود بشه تا تانگل بدون مشکل نصب بشه درسته وقتی ارور میده میشه ادامه داد ولی دیگه تانگل کار نمیکنه و الکی هست باید حتما 15 مگ رو کامل بگیره من 4 بار از اول دانلود کردم تا اینکه کامل اون 15 مگ رو گرفت و مشکلم رفع شد بعد از گرفتن اون 15 مگ و دانلود و ریخته شدن تانگل حتما سیستم رو راه اندازی restart کنید تا تغییرات مورد نیاز اعمال بشه !!!
تانگل به راحتی نصب میشه!
فقط اگه درخواست ارسال مجوز برای نصب درایور(کانکشن) خواست باید اکسپت کنین
---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 PM ارسال شده بود ----------

اقا تو قسمتی که lan رو تو بازی انتخاب میکنه پایینش یه گذینه داره به نام direct lan اگه اونو بزنید از ما ip server میخواد . فک کنم بشه اول سرور زد بد ip server رو بدیم که بچه ها از اون طریق وصل شن
اگه بخوایم فقط بچه ها وصل شن باید بریم به multiplayer>select youre profile>lan>create match و تو قسمت advanced options پسورد برای ورود بزاریم(به server name کاری نداشته باشید). تنها راه بازی اینه direct lan و اینجور چیزا کار نمیکنن
---------- نوشته در 11:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

من فقط یه So..ks دارم که اونم الان قطع کردم ولی بازم بعد اینکه 500-600 کیلوبایتی که دان میکنه ارور کانکشن میده شاید اینترنت قطع میشه ولی بعد که میزنم سایتی رو ولی وصله.

نمیشه این درایورشو از سایتش گرفت؟

اکانت رو باید پیش از نصب ساخت؟

واسه من کانکشن هم میسازه ولی بالا نمیاد.

من قبلا ورژنهای قدیمیش رو براحتی نصب میکردم ولی الان هر کار میکنم نمیشه.

ویرایش:
متاسفانه امروز شانس بدی پیدا کردم تو این لینک که در پست اول هم دادید وقتی لینک ساختن اکانت در تانگل رو باز میکنم ارور میده.

شانسه داریم ما؟:|

ارور کانکشن؟؟؟
نه درایور رو نمیشه از سایت گرفت خودش دانلود میکنه
شما درخواست ساخت کانکشن رو قبول کردی؟
برای ساخت اکانت باید به سایتش برین و تو تانگل لوگ این کنید
ساخت اکانت
تانگل فارسی هم میشه

---------- نوشته در 11:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ویئو هم میتونم بزارم ولی با حجم بالا
چون من نرم افزاری که با حجم پایین سیو کنه ندارم
شما اگه نرم افزاری میشناسین که از محیط بازی هم فیلم برداری کنه معرفی کنید

---------- نوشته 01-08-2012 در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 31-07-2012 در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

خواهشا کسانی که سرور میسازن تو قسمت advanced options به server name کاری نداشته باشند و starting rank رو روی 19 بزارن

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
داداش تانگل رو هم به هر زحمتی بود نصب کردم ارورش مربوط به قطعی اینترنت بود.

این اکانت تانگل:morteza_j

اینم پروفایل:Mr.Chief

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
داداش تانگل رو هم به هر زحمتی بود نصب کردم ارورش مربوط به قطعی اینترنت بود.

این اکانت تانگل:morteza_j

اینم پروفایل:Mr.Chief

بابا بیاین قرار بازی بزاریم دیگه
ابته من شارژ adsl ـم تموم شده شارژ کردممم خبر میدم

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
داداش من چند دست با این خارجیا زدم.با اینکه با سینگلش کلی حال کرده بودم ولی اصلا مولتیش بهم نچسبید یه جوری بود.
بیخیالش شدم.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
داداش من چند دست با این خارجیا زدم.با اینکه با سینگلش کلی حال کرده بودم ولی اصلا مولتیش بهم نچسبید یه جوری بود.
بیخیالش شدم.
من بر عکس تو!
سینگلش نچسبید مولتیش خیلی چسبید
چرا؟؟
مگه چه نقصی داشت؟
شما h رو که بزنی حالت خوب میشه
فکر کردم اینو نمیدونستی
از spec ops خیلی حیلی بهتره!

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
من بر عکس تو!
سینگلش نچسبید مولتیش خیلی چسبید
چرا؟؟
مگه چه نقصی داشت؟
شما h رو که بزنی حالت خوب میشه
فکر کردم اینو نمیدونستی
از spec ops خیلی حیلی بهتره!

یکی همین سیستم مردنش بود که شاید با h گفتی حل بشه واقعا رو اعصاب بود همین طور یارو میومد تو تصویر من میمردم.
شاید با خارجیا نچسبید.

شما کی میای بزنیم؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
یکی همین سیستم مردنش بود که شاید با h گفتی حل بشه واقعا رو اعصاب بود همین طور یارو میومد تو تصویر من میمردم.
شاید با خارجیا نچسبید.

شما کی میای بزنیم؟
نمیدونک والا ولی احتمالا فردا یا امشب
از ترینر نمیتونی استفده کنی؟b-):>>:)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بازی های FPS بدون سرور ایرانی اصلا نمیشه خوب بازی کرد!!
البته واسه پینگ پایینا چرا ولی واس ما نه!!!

سینگلش زیاد جالب نبود که...
مولتیش چجوریاس

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
بابا بیاین بازی کنیم از دستتون میره!:(

---------- نوشته در 08:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:43 PM ارسال شده بود ----------

بازی های FPS بدون سرور ایرانی اصلا نمیشه خوب بازی کرد!!
البته واسه پینگ پایینا چرا ولی واس ما نه!!!

سینگلش زیاد جالب نبود که...
مولتیش چجوریاس
منم مشهدیم دیگه !
بدون لگ دارم بازی میکنم!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خجالت بکشین سینگل بازی هیچم مزخرف نبود :| ! آخرشم انتخاب های قشنگی بهت میداد و داستانشم زیبا بود . گیم پلی هم بدک نبود و محیط زیبا بود همچنین گرافیکش . من هم دارم میام واسه مولتی . آماده باشید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر