آموزش آنلاین بازی کردن Far Cry 2 (آموزش تست شده)

آموزش مولتی پلیر Far Cry 2 (آموزش تست شده)(پست اول خوانده شود)

خوب برای اینکار اول شما باید بازی رو به ورژن 1.0.3 ارتقا بدین که آپدیت تو فولدر مدیا فایر هست (برای نصب پچ باید بازی شما ستاپ اصل باشه)

تانگل رو دانلود و توش یه اکانت بسازید

کرک آنلاین بازی رو که تو فولدر مدیافایر هست دانلود کنین و در فولدر بازی ریخته و بازی رو با اون اجرا کنید

لینک های دانلود به علت دانلود کم و محدودیت حجمی پاک شدند ! میتونید خودتون تو گوگل فایلهارو سرچ و دانلود کنین .

در تانگل وارد روم فار کرای 2 بشید ،

بازی رو با کرکی که گذاشتم اجرا کنید ،

در بازی به multiplayer برید و یک پروفایل offline بسازید ،

بعد اگر میخواین خودتون هاست بشین و بازی بسازین create match و اگه میخواین به افرادی که هاست شدن جوین بشین join match رو بزنین .

من که خودم با 128 kbs دارم راحت و با پینگ 200-250 بدون لگ بازی میکنم .

کسانی که بازیشون ستاپ اصل نیست آدرس بازیشون نوع ویندوز ( 64 بیت یا 32 بیت ) رو بگن یه فایل رجیستری میزارم مشکل حل میشه .

لینکهای دانلود تا پایان ماه مبارک رمضان پاک میشود !

برای چت تو بازی T رو بزنین

ثبت نام تانگل

البته مولتیش آنچنان دلنشین نیست .... تازه اینو فهمیدم ! :| ولی سرگرم میکنه دیگه آدمو ...

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
هر چي كه هست من پچ 1.3 رو دانلود كردم و اون فايلي كه خودم گفتم رو دانلود كردم و رفتم تو بازي و دارم مولتي بازي ميكنم...
اسمت چیه تو بازی وتانگل؟

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

برای چت تو بازی کنسول رو باز کنین و چت کنین

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام دوستان اینترنت من مشکل داشت همین الان راه افتاد شما وقتی میخواهید بازی کنید باید وقتی وارد سرور میشید مپ مورد نظر اون سرور رو داشته باشید در غیر این صورت باید دانلودش کنید به این آدرسی که میدم برید و مپ پک بازی رو دانلود کنید توی این مپ پک برترین مپهای آنلاین farcry 2 موجوده و با دانلود اون تقریبا میشه گفت دیگه در هنگام بازی در سرورها نیازی به دانلود مپ نخواهید داشت حجم مپ پک 42 mb هست دانلودش کنید طریقه ریختن مپها هم توی لینکی که میدم هست و گفته بعد از دانلود کجا بریزیدشون خیلی راحته اینم لینک :
Far Cry 2 | Files | farcry2complete.rar | Map Pack | Maps | Game Front

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
مد های بازی
Deathmatch
در اینجا باید همه همه رو بکشن تیمی نیست (مثه Chaos تو Spec Ops)

Capture The Dimaound
تو این مد هر تیم یک الماس داره و تیم دیگه باید الماس رو از اون یکی بگیره و الماس بیشتر دست هذ تیمی باشه اون تیم برنده است

Team Deathmatch
درست عین deathmatch ولی تیمی

یکی دیگه هم هست که تاحالا بازیش نکردم

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
آقا من دانلودش میکنم ولی اکسترکت نمیشه.حجمش هم که فقط 24 کیلو هست.

شما اکسترکتش کردی ببینی درسته؟
با winrar اکسترک میکنی؟
آره حالا شما صبر کن یه جا دیگه برات آپ میکنم

---------- نوشته در 06:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

دانلود

---------- نوشته در 06:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

دستش در برابر spec ops خیلی بهتره
باحال تره مولتیش

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
با winrar اکسترک میکنی؟
آره حالا شما صبر کن یه جا دیگه برات آپ میکنم

---------- نوشته در 06:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:00 PM ارسال شده بود ----------

دانلود

---------- نوشته در 06:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

دستش در برابر spec ops خیلی بهتره
باحال تره مولتیش

متاسفانه از این اصلا نمیشه دانلود کرد ارور میده.

شما که لطف کردی بیا اینجا اپلود کن:Uploadbaz

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
متاسفانه از این اصلا نمیشه دانلود کرد ارور میده.

شما که لطف کردی بیا اینجا اپلود کن:Uploadbaz
دوست عزیز شما ظاهرا pc تون مشکل داره کرک هارو تست کردم سالم بودن ودانلود و اکسترک میشدن
به هر حال
Download کرک فار کرای rar

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

بیایین سرور زدم
پسورد: 110
اسم سرورتون چیه؟
شما create match رو زدین دیگه؟
من شمارو اصلا تو تانگل نمیبینم
فک کنم آموزش رو اشتباه پیش رفتین:-?
پروفایل آفلاین ساختین دیگه؟
من ساختم به من جوین بشین
برای چت تو بازی E رو با T بزنین
112 پسورد سرور
اسم سرور Mr.Freeze
اسم مپ Cut Bait

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوست عزیز شما ظاهرا pc تون مشکل داره کرک هارو تست کردم سالم بودن ودانلود و اکسترک میشدن
به هر حال
Download کرک فار کرای rar

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:29 PM ارسال شده بود ----------

اسم سرورتون چیه؟
شما create match رو زدین دیگه؟
من شمارو اصلا تو تانگل نمیبینم
فک کنم آموزش رو اشتباه پیش رفتین:-?
پروفایل آفلاین ساختین دیگه؟

آقا این دفعه دانلود و به راحتی اکسترکت شد پس مشکل از آپلودهای قبلی بود.

ولی یه مشکل دیگه در رابطه با نصب تانگل هست:

من آخرین ورژنشو یعنی 4.4.1.3 رو دانلود کردم موقع نصب پس از اینکه چک میکنه برای آپدیت شدن و میگه ستاپ آپدیت هست شروع به دانلود یه پکیج زیپ با حجم 15 مگابایت میکنه.
ولی در حین دانلود ارور کانکشن میده(همه جوره تست کردم ولی حل نشد) و وقتی اوکی میکنم میتونم ادامه نصب رو انجام بدم بعد از نصب وقتی آیکون تانگل رو اجرا میکنم ابتدا ارور میده و پس از اون در این صفحه میمونه:

27771536683811997706.jpg

عکس ارور:
40179618938711572961.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر