آموزش آنلاین بازی کردن Far Cry 2 (آموزش تست شده)

آموزش مولتی پلیر Far Cry 2 (آموزش تست شده)(پست اول خوانده شود)

خوب برای اینکار اول شما باید بازی رو به ورژن 1.0.3 ارتقا بدین که آپدیت تو فولدر مدیا فایر هست (برای نصب پچ باید بازی شما ستاپ اصل باشه)

تانگل رو دانلود و توش یه اکانت بسازید

کرک آنلاین بازی رو که تو فولدر مدیافایر هست دانلود کنین و در فولدر بازی ریخته و بازی رو با اون اجرا کنید

لینک های دانلود به علت دانلود کم و محدودیت حجمی پاک شدند ! میتونید خودتون تو گوگل فایلهارو سرچ و دانلود کنین .

در تانگل وارد روم فار کرای 2 بشید ،

بازی رو با کرکی که گذاشتم اجرا کنید ،

در بازی به multiplayer برید و یک پروفایل offline بسازید ،

بعد اگر میخواین خودتون هاست بشین و بازی بسازین create match و اگه میخواین به افرادی که هاست شدن جوین بشین join match رو بزنین .

من که خودم با 128 kbs دارم راحت و با پینگ 200-250 بدون لگ بازی میکنم .

کسانی که بازیشون ستاپ اصل نیست آدرس بازیشون نوع ویندوز ( 64 بیت یا 32 بیت ) رو بگن یه فایل رجیستری میزارم مشکل حل میشه .

لینکهای دانلود تا پایان ماه مبارک رمضان پاک میشود !

برای چت تو بازی T رو بزنین

ثبت نام تانگل

البته مولتیش آنچنان دلنشین نیست .... تازه اینو فهمیدم ! :| ولی سرگرم میکنه دیگه آدمو ...

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
ايول دمت گرم
امروز Spec Ops رو پاك كردم چون بازي در مياورد و كانكت نميشد و مونده بودم چي جايگزين كنم.

مولتیش باحاله بیا
اسم من تو تانگل mohammadcrysis
تو بازی mr.freeze

---------- نوشته در 08:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:40 PM ارسال شده بود ----------

من خودم الان دارم lvl آپ میشم همینجور:))
بیاین که خیلی قشنگه

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
به جای spec ops بیاین اینو بازی کنین بابا اون lvl آپ نداشت و باید میرفتی steamworks و خیلی هم لگ داشت تازه!

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 PM ارسال شده بود ----------

75 نفر آنلاینن!:-o

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
دستت درد نکنه من و داداشام 5 نفریم همه معتاد farcry 2 هر هفته یکبار با چندین نفر دیگه جمعا 12 نفر میشیم و به صورت لن با هم بازی میکنیم حالا که آنلاینش رو یاد دادیدن و امتحانش میکنم اگر مشکلی نباشه از نظر لگ و اینا همه رو ترقیب میکنم راحت بیان آنلاین تا ایرانیها بیشتر بشیم دستت درست !!!

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
مپ هاشو از کجا دانلود کنم ؟؟
تو هر سروری که میرم میخواد مپ دانلود کنه 3 ساعت طول مکشه.
یه قراری بلیم همه باهم بریم بازی
یوزر من تو تانگل : N4RUTO

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
توی تانگل من اصلا روم farcry 2 نمیبینم که ؟ رومهای بازیهای دیگه هست ولی هیچ رومی برای farcry 2 نیست !!!
دیدمش حالا :d

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
توی تانگل من اصلا روم farcry 2 نمیبینم که ؟ رومهای بازیهای دیگه هست ولی هیچ رومی برای farcry 2 نیست !!!
دیدمش حالا :d
چی من خودم الان رنکم شده 20:confused:
میخواین ویدئو بزارم؟

---------- نوشته در 03:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

لینک کرک رو عوض کردم

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:44 PM ارسال شده بود ----------

دیشب تا 6 صبح داشتم اینو بازی میکردم
بهترین مولتی رو داره

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

لازم نيست حتما كرك خود 1.3 باشه! برو اينجا و دومي رو دانلود كن:
Gary Grigsby's Far Cry 2
داداش من اون کرک 1.3 نیست
کرک خود بازی 10-15 مگ حجمشه ولی این فقط 24 کیلوبایته
اون کرک نیست اصلا اون MP-FIX هست

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

یکی زحمت بکشه لینک سالم واسه دانلود بازی رو بزاره ممنون میشم.
دانلود بازی؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر