آموزشش اجرا بازی های arcade و DLC های FREE DRM به صورت رایگان

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال. من The Walking Dead نسخه Disc ـش رو دارم. میتونم محتویات داخل دیسک رو استخراج کنم بریزم رو فلش؟ یعنی استخراج کردم. دو فولدر بودش. یکیش 000D0000 بود که توش یه فایل 430 مگابایتی هست. (دمو) یکی هم 00000002 که توش 4 تا فایل (اپیزود 2-5) هستش. (اپیزود 1 نیست.) :| وقتی من اپیزود 2-5 رو میریزم تو فلش تو my games نشون نمیده. باید اپیزود 1 رو داشته باشم تا نشون بده؟ بعدشم میتونم اپیزود 1 رو دانلود کنم بعد با یک پروفایل دیگه بازیش کنم؟
برای اجرای اپیزود 2تا5 حتما باید اپیزود 1 رو داشته باشی و تو my games نشون نمیده.اپیزود یک رو هم فقط باید از تو لایو دانلود کنی و یا از نسخه ای که رو دیسکه استفاده کنی.اون روشی هم که گفتی که از رو دیسک استخراج گردی من خودم امتحان نکردم و نمیدونم اجرا میشه یا نه

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:24 PM ارسال شده بود ----------

اگه تونستین برای منم پ.خ کنین
چه بازی رو؟ من walking dead رو پ.خ کردم

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
DLC های دراگون ایج لطفا.
======================
من فایل DLc هارو که DL میکنم یه فایل سادست بدون هیچ فرمتی. همونو اینجکت کنم به کنسول؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
DLC های دراگون ایج لطفا.
======================
من فایل DLc هارو که DL میکنم یه فایل سادست بدون هیچ فرمتی. همونو اینجکت کنم به کنسول؟؟
آره همونو مثل آموزش بریز رو فلش
من فعلا به لینک ها دسترسی ندارم ولی میتونی از سایت منبع دانلود کنی

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
لینک های والکینگ دد هم برای من پ.خ کن لطفا...توی این بازی هاش فقط والکینک ددش خوبه وگرنه بقیه شون روی دیسک هم اومدن...والکینگ دد هم اومده! ولی من خریدم با ریجن دستگاه یکی نبود
راستی نمیشه همه بازی های ارکید مثل i am alive-american nightmare و.... رو به روشی دیگه اجرا کرد؟ حالا بروفایل هم بن شد بشه فقط کنسول بن نشه!

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
لینک های والکینگ دد هم برای من پ.خ کن لطفا...توی این بازی هاش فقط والکینک ددش خوبه وگرنه بقیه شون روی دیسک هم اومدن...والکینگ دد هم اومده! ولی من خریدم با ریجن دستگاه یکی نبود
راستی نمیشه همه بازی های ارکید مثل i am alive-american nightmare و.... رو به روشی دیگه اجرا کرد؟ حالا بروفایل هم بن شد بشه فقط کنسول بن نشه!
..........................................

آخرین ویرایش:

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
سلام
من بازی fruit ninja kinect رو دانلود کردم اما تو games وجود نداره از توی settings هم رفتم و فلش نوشه بود corrupted لطفا کمک کنید(چندتای دیگه هم دانلود کردم اما همین مشکل رو داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر