آموزشش اجرا بازی های arcade و DLC های FREE DRM به صورت رایگان

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستان قضيه اين واكينگ دد چيه؟ يعنيچي بايد قسمت اول رو داشته باشيم.لينكاش رو براي من هم Pm كنيد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان قضيه اين واكينگ دد چيه؟ يعنيچي بايد قسمت اول رو داشته باشيم.لينكاش رو براي من هم Pm كنيد.
آره باید اپیزود اولو از تو لایو دانلود کنی که مجانیه بعدم.این اپیزود هارو براش فعال کنی.اپیزود 2تا 5 انگار نقشه DLC رو برای اپیزود اول دارند.پ.خ شد

آخرین ویرایش:

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
سلام دوستان عزیز.ممنون از ایجاد این آموزش و راهنمایی هاتون.من مدت ها دنبال این کار بودم و هر بازی ای که به این صورت میگرفتم تو کنسول که میریختم پیعام corupted رو میداد.امیدوارم که اینا دیگه مشکل نداشته باشند.
فقط یه سوال اینکه چون من کلا به موضوع بن اعتقاد ندارم ((و واسه اینکارم دلیل دارم و مدرک)) میخواستم بدونم این روش فقط روی افلاین جواب میده یا وقتی انلاین هستیم و این روش رو داریم اجرا میکنیم هم بازی به خوبی اجرا میشه؟؟؟
در ضمن لطف کنید لینک های اپیسود های 2 تا 5 The Walking Dead هم برام پ.خ کنید...
با کمال تشکر و سپاس

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان عزیز.ممنون از ایجاد این آموزش و راهنمایی هاتون.من مدت ها دنبال این کار بودم و هر بازی ای که به این صورت میگرفتم تو کنسول که میریختم پیعام corupted رو میداد.امیدوارم که اینا دیگه مشکل نداشته باشند.
فقط یه سوال اینکه چون من کلا به موضوع بن اعتقاد ندارم ((و واسه اینکارم دلیل دارم و مدرک)) میخواستم بدونم این روش فقط روی افلاین جواب میده یا وقتی انلاین هستیم و این روش رو داریم اجرا میکنیم هم بازی به خوبی اجرا میشه؟؟؟
در ضمن لطف کنید لینک های اپیسود های 2 تا 5 The Walking Dead هم برام پ.خ کنید...
با کمال تشکر و سپاس
سلام .این روش هم آفلاین و هم آنلاین جواب میده اصلا کل حاله بازیه مثل worms اینه که اونو آنلاین بازی کنی که با این روش جواب میده.لینک های waking dead هم پ.خ شد

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان این لینکای اپیزود 2 تا 5 واکینگ دد رو بی زحمت برای منم PM کنید. از رو دیسک خیلی درب و داغون اجرا میشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان این لینکای اپیزود 2 تا 5 واکینگ دد رو بی زحمت برای منم PM کنید. از رو دیسک خیلی درب و داغون اجرا میشه.
پ.خ کردم

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
این جوری که نمیشه واسه همه پ.خ فرستاد . یا لینک ها رو تو سپویل بذارید یا بگین از کجا لینک ها شو پیدا کنیم .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
این جوری که نمیشه واسه همه پ.خ فرستاد . یا لینک ها رو تو سپویل بذارید یا بگین از کجا لینک ها شو پیدا کنیم .
اگه توجه کنید تو منبع هستش همه ی لینک ها دوبارم سایت منبع رو گذاشتم فقط باید تو سایتش عضو باشین تا لینک ها قابل رویت باشه.بعدشم من اکثر موقع ها تو سایت هستم و لینک هارو میدم.گذاشتن لینک هم خلاف قوانین سایت هستش.منم خودم میتونستم به کسی پ.خ ندم و بگم خودتون برین ثبت نام کنید تو سایته و لینکشو بگیرین ولی حالا اومدم برای راحتی کار بچه ها لینک هاروبراشون پ.خ هم میکنم.و فکر نکنم مشکلی هم باشه

COMMANDER X

کاربر سایت
Jan 4, 2013
20
نام
ALI
اگه توجه کنید تو منبع هستش همه ی لینک ها دوبارم سایت منبع رو گذاشتم فقط باید تو سایتش عضو باشین تا لینک ها قابل رویت باشه.بعدشم من اکثر موقع ها تو سایت هستم و لینک هارو میدم.گذاشتن لینک هم خلاف قوانین سایت هستش.منم خودم میتونستم به کسی پ.خ ندم و بگم خودتون برین ثبت نام کنید تو سایته و لینکشو بگیرین ولی حالا اومدم برای راحتی کار بچه ها لینک هاروبراشون پ.خ هم میکنم.و فکر نکنم مشکلی هم باشه
اگه تونستین برای منم پ.خ کنین

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه سوال. من The Walking Dead نسخه Disc ـش رو دارم. میتونم محتویات داخل دیسک رو استخراج کنم بریزم رو فلش؟ یعنی استخراج کردم. دو فولدر بودش. یکیش 000D0000 بود که توش یه فایل 430 مگابایتی هست. (دمو) یکی هم 00000002 که توش 4 تا فایل (اپیزود 2-5) هستش. (اپیزود 1 نیست.) :| وقتی من اپیزود 2-5 رو میریزم تو فلش تو my games نشون نمیده. باید اپیزود 1 رو داشته باشم تا نشون بده؟ بعدشم میتونم اپیزود 1 رو دانلود کنم بعد با یک پروفایل دیگه بازیش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر