Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من کاری ندارم سال دیگه چی قراره بیاد, در حال حاضر اوضاع X1 از نظر بازی خیلی بهتر هست
بشمار مایکروسافت غیر از یک بازی indie امسال چی منتشر کرده تا الآن که "در حال حاضر اوضاع X1 از نظر بازی خیلی بهتر هست" ؟!!/:) در مقابل سونی تا جایی که حضور ذهن دارم دوتا عنوان بزرگ منتشر کرده که دست بر قضا یکیش (BloodBorne) بهترین بازی و تنها انحصاری این نسل (بین X1 , PS4) بوده که تونسته میانگین +90 کسب کنه و در کنار W3 تنها بازی های نسل فعلی هستن که هر دو تونستن موفقیت چشمگیری کسب کنن .

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
بشمار مایکروسافت غیر از یک بازی indie امسال چی منتشر کرده تا الآن که "در حال حاضر اوضاع X1 از نظر بازی خیلی بهتر هست" ؟!!/:) در مقابل سونی تا جایی که حضور ذهن دارم دوتا عنوان بزرگ منتشر کرده که دست بر قضا یکیش (BloodBorne) بهترین بازی و تنها انحصاری این نسل (بین X1 , PS4) بوده که تونسته میانگین +90 کسب کنه و در کنار W3 تنها بازی های نسل فعلی هستن که هر دو تونستن موفقیت چشمگیری کسب کنن .
با توجه به این که امسال به جز همونایی که گفتید نه مایکروسافت و نه سونی انحصاری قابل ذکری رو عرضه نکردن در نتیجه سوال شما درست نیست که کی بهتره!! پس شما برای فهمیدن این که کدوم یکی از ان دو کمپانی بهتر بوده تو این زمینه باید بپرسی در ادامه ی سال این دو تا کمپانی چه بازی هایی رو عرضه می کنن؟ اون وقت هست که جواب شما واضح هست!!!!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
مشکل X1 اصلا فرست ایمپرژن و این داستانا نیست. (آقا دو سال گذشت! بیخیال شید دیگه) یعنی اصلا مشکلی نداره که بخوایم گردن چیزی بندازیم. X1 بدون توجه به PS4 فروش موفقیت آمیزی داشته و داره. حتی نسبت به 360 روند خیلی بهتری داشته. این قضیه زمانی جالب تر میشه که بدونیم خود 360 کنسول پرفروش و موفقی بوده و بهتر از 360 عمل کردن اصلا اسمش بد نیست.

اما اینکه چرا نمیتونه با PS4 رقابت کنه بحث جداس. بخشیش به موفقیت سونی برمیگرده و بخشیش به ضعف مایکرو.

با استراتژی های سونی کار ندارم اما ضعف مایکرو کاملا مشهوده کجاس. مایکرو سه تا مشکل بزرگ داره. اولیش عدم تمرکز درست توی همه بازارهاست. مایکرو فقط به آمریکا و بریتانیا اهمیت میده. حالا ژاپن هیچی اما باقی کشورهای اروپایی رو هم در عمل بیخیال شده. دوم کلا مارکتینگ عجیب غریبش هست. مایکرو بجای اینکه کل سال کنسول رو با بازی های مختلف ساپورت کنه عملا هرچی بازی داره رو میزاره آخر سال عرضه میکنه و با تخفیف های زیاد سعی میکنه آخر سال فروش بهتری داشته باشه. ضمن اینکه به این هدف هم حتی کامل نمیرسه. مثلا سال گذشته تو آمریکا دو ماه آخر بهتر بود اما توی بازار بریتانیا باز سونی و PS4 موفق تر بودن و بیشتر فروخت! (مجموع دو ماه آخر سال)

اشتباه سوم مایکرو هم پروندن همه بازی های بزرگ ترد پارتی هست. انحصاری خیلی مهمه. نشون دهنده عیار یه کنسوله اما در واقعیت عموم گیمرها کنسول رو برای بازی کردن میخرن نه فقط بازی کردن انحصاری ها! در نتیجه داشتن کانتنمت های انحصاری توی بازی های بزرگ تردپارتی، یا کیفیت بهتر اونها یا حتی نمایش و تبلیغات انحصاری برای اون کنسول نتنها بی اهمیت نیست بلکه اتفاقا خیلی مهمه! مثلا نمایش CoD توی کنفرانس سونی و بتا انحصاری مثلا برای من نوعی وقت تلف کردنه اما برای اون ان میلیون نفری که نان استاپ میخرن و بازی میکنن بهترین خبره! مایکرو همه ترد پارتی هارو تقدیم سونی کرده. همین کلی به ضررش تموم شده به نظر من. فراموش کردن ایندی ها هم همینطور. نسل پیش همین بازی های ایندی و انحصاری بودنشون بود که باعث شد لایو تبدیل به یه هیولا بشه اما الان سونی باز ایندی هارو هم کشونده سمت خودش و ناخودآگاه یه عالم بازی انحصاری براش ساخته میشه. (البته مایکرو تازه یادش افتاده چقدر اشتباه کرده و این E3 نشون داد میخواد تغییر کنه).

در کل به نظر من X1 اصلا کنسول ناموفقی نیست و فروش بدی هم نداره. اما بنا به دلایل بالا داره خودش رو نابود میکنه.
تاییده میشه و امیدوارم پستای اینشکلی بیشتر تو این تاپیک ببینیم:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
یک سری از بچه ها جوری پست میدن که علنا مساویه با فحش و توهین و ناسزا!:|بعد اسم منطق هم کنارش میارن و دیگه جمع و جور نمیشه کردشون ...
-------------------------------------------------------------------
در قدم اول بگم مایکروسافت از لحاظ انحصاری اگه نگیم برتر نبوده از سونی ,حداقلش پا به پاش اومده ... (گرچه معتقدم واقعا خیلی بهتر عمل کرده.)مشکل برمیگرده به جایی که مایکروسافت در اول نسل تقریبا 60% از فن بیس خودشو تقدیم سونی کرد.حتی قبل از عرضه هم EDGE گفته بود که درصد زیادی از ایکس باکس دارها میرن سمت PS4 و حتی بعضی از مجله ها (اسمشون یادم نیست) گفته بودند که خرید X1 اشتباه مطلقه!خب شما به عنوان خریدار وقتی با موج منفی گری از سمت سایت و مجلات و حتی فن بوی های 2 آتیشه 360 روبرو میشید قطعا نظرتون به سمت دیگه جلب میشه و این تاثیر خودشو گذاشت.خیلی هم تاثیر عظیمی گذاشت و اختلاف زیادی رو هنگام لانچ دیدیم ...
من خوندم که ماکان گفت مشکل X1 اینا نبوده.در واقع باید بگم که این اختلاف فروش واقعا دلیلی جز این نداشت و باور کنید گیمری که همون اول کنسول خودشو توی یه نسل انتخاب کرد,سخت میشه متقاعدش کرد برای تغییر جبهه!اما چرا سونی داره اختلافش بیشتر و بیشتر میشه از مایکرو,فکر کنم دلایل ماکان عاقلانه تر از همه باشه.ولی باید تا حدی هم حق داد به مایکرو,چون برد X360 و مایکرو بیشتر در UK و US بود در حالیکه سر این نسل نتونسته هنوز اینجاها برتری حداقل تنگاتنگی پیدا کنه.(همونطور که گفتن سونی 6 ماه گذشته توی بریتانیا از لحاظ فروش در صدره)مایکرو فعلا خودشو مجبور میبینه که اولویتش UK و US باشه ... همون قضیه برگ برنده و این حرفا.
مرسی.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پ.ن: گیم اسپات منو IP بن کرده (هیچ ایده ای ندارم برای کسی که اصلا عضو اونجا نیست، این اتفاق چجوری افتاده:d). یه نفر ببینه چی نوشته توی خبر:d
IP منم بلاک کرده، الان تقریبا سه هفته هست نمی تونم وارد سایتشون بشم.
در مورد دلیلیش هم تو این چند وقت چیزی که به ذهنم رسیده استفاده از فی/لت.ر شکن مذخرف بوده، ظاهرا زمان استفاده جوری IP رو تغییر داده که گیم اسپات فک کرده می خوای سایت رو هک کنی کلا زده بن کرده.... اما IP اصلی سیستمت بن نیست، فقط IP ف/یل.تر شکن.
اگر از فیل.تر در بیاد درست میشه....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Capcom Profit Jumps 100% Thanks in Part to Devil May Cry 4 Special Edition - GameSpot

:-o

باورنکردنیه! عالیه!

پ.ن: گیم اسپات منو IP بن کرده (هیچ ایده ای ندارم برای کسی که اصلا عضو اونجا نیست، این اتفاق چجوری افتاده:d). یه نفر ببینه چی نوشته توی خبر:d

متن مقاله :d
Dead Rising and Resident Evil publisher Capcom on Thursday announced sales results for the three-month quarter ended June 30, and the results were strong. Overall net sales rose to ¥14.5 billion ($116 million), up 51.9 percent compared to last year. Total net income, meanwhile, surged an even healthier 104.9 percent to ¥1.57 billion ($12.6 million).

A key contributor to Capcom's success in the quarter was Devil May Cry 4 Special Edition , which the company said "sold well," with the majority of units sold digitally. In addition, other titles, including Monster Hunter 4 Ultimate , Resident Evil Revelations 2 , and Resident Evil HD enjoyed "robust" sales. Monster Hunter 4 Ultimate has now sold more than 3.9 million units worldwide, Capcom said. Though sales figures for the other games were not announced, we already knew that the new Resident Evil HD remake had passed 1 million in sales so far. It wasn't all good news for Capcom in the quarter, however, as the company's online games "remained soft," while mobile titles also were "generally soft."

However, the company noted that its new mobile game Smurf's Village and the Magical Meadow "made a good start." Capcom's video game business, called Digital Contents, overall posted ¥6.3 billion ($50.7 million) net sales during the quarter, up from ¥5.5 billion ($44.3 million) this time last year. Operating income, meanwhile, was ¥1.1 billion ($8.8 million), down 2.2 percent from last year.

The publisher has a handful of other business units, including "Amusement Equipments"--this sector performed the best during the quarter. Sales jumped by more than 300 percent, thanks in part to the launch of the Resident Evil 6 Pachinko arcade game. Capcom was not the only Japanese gaming company to report earnings today. Sony's report today showed yet another quarter of strong PlayStation 4 sales , among other things.

آخرین ویرایش:

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت

Dead Rising and Resident Evil publisher Capcom on Thursday announced sales results for the three-month quarter ended June 30, and the results were strong. Overall net sales rose to ¥14.5 billion ($116 million), up 51.9 percent compared to last year. Total net income, meanwhile, surged an even healthier 104.9 percent to ¥1.57 billion ($12.6 million

A key contributor to Capcom's success in the quarter was Devil May Cry 4 Special Edition, which the company said "sold well," with the majority of units sold digitally. In addition, other titles, including Monster Hunter 4 Ultimate, Resident Evil Revelations 2, and Resident Evil HD enjoyed "robust" sales
Monster Hunter 4 Ultimate has now sold more than 3.9 million units worldwide, Capcom said. Though sales figures for the other games were not announced, we already knew that the new Resident Evil HD remake had passed 1 million in sales so far
It wasn't all good news for Capcom in the quarter, however, as the company's online games "remained soft," while mobile titles also were "generally soft." However, the company noted that its new mobile game Smurf's Village and the Magical Meadow "made a good start"
Capcom's video game business, called Digital Contents, overall posted ¥6.3 billion ($50.7 million) net sales during the quarter, up from ¥5.5 billion ($44.3 million) this time last year. Operating income, meanwhile, was ¥1.1 billion ($8.8 million), down 2.2 percent from last year
The publisher has a handful of other business units, including "Amusement Equipments"--this sector performed the best during the quarter. Sales jumped by more than 300 percent, thanks in part to the launch of the Resident Evil 6 Pachinko arcade game
Capcom was not the only Japanese gaming company to report earnings today. Sony's report today showed yet another quarter of strong PlayStation 4 sales, among other things

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این فروش خیلی خوب حساب میشه، نه ؟ حیف شد، من امیدوار بودم Amiibo شکست بخوره. بنظر من اصلا سیاست خوبی نیست.
اره خوبه,بصورت میانگین ماهیانه 1.4 میلیون فروخته.هر چند که خودم مخالف این موضوع هستم اما بر خلاف DLC ها,می شه بعد از استفاده فروختش و به روش های جالب تری ازش توی بازی ها استفاده می کنن.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

کیفیت بازی به سبک گرافیکی و حجمش بستگی نداره و این بازی جز بهترین بازی های نسل هستش (همون معیار متای خودت).البته از تو انتظار نداشتم این حرف رو بزنی چون که به شخصه خودت خدای مبحث 800 mb هستی و از 2012 تا اواسط 2013 خیلی روی این مسئله تاکید داشتی.;)

ویرایش : استدیو مستقله (Independent) :)

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کپکام لیست Platinum Titles ـش رو آپدیت کرده و الان DMC HD Collection هم تونسته با 1 میلیون نسخه فروش خودش رو در دسته این بازی ها قرار بده.

در مجموع فروش کلی سری Devil May Cry به 14 میلیون نسخه رسیده و جز Top 5 پر فروشترین IP های تاریخ کپکام قرار داره.

http://www.capcom.co.jp/ir/english/business/million.html

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,582
نام
Mehrdad
ینی غیر واقعی ترین پستی که تو BC دیدم خداییش همین بود. :d درسته PS4 از نظر سخت افزاری قویتره ولی تا اینجا انحصاریای xbox one از نظر گرافیک اصلا کم از انحصاریای PS4 نداشتن. قویتر هست ولی نه اونقدری که بشه فاکتور اصلی خرید کنسول.
از نظر بازی انحصاری که باید خدمت شما بزرگوار عرض کنم تا این لحظه ای که من و شما اینجا نشستیم چه از نظر تعداد چه از نظر کیفیت بازیای انحصاری X1 بهتر عمل کردن و این فکت هست :d من کاری ندارم سال دیگه چی قراره بیاد, در حال حاضر اوضاع X1 از نظر بازی خیلی بهتر هست و آخر سال خیلی خیلی بهترم میشه.
در مورد مولتی مدیا و tv و کلاد هم که والا من تو این 2 سال اخیر ندیدم مایکروسافت راجع به این موارد حرفی بزنه, برعکسش سونی میاد ریموت کنترل میده, چند تا اپ برای tv میده, با PS Now بازیای ps3تونو دوباره بهتون 60 دلار میفروشه... :d
راجع به BC هم اتفاقا برعکس نظر شما خیلی ویژگی خوبی هست. من حاضر نیستم برای بازی ای که نسل قبل پولشو دادم دوباره برم پول بدم پس BC خیلی به درد میخوره, وقتی که آدم نخواد پول زور بده. کالکشن و ریمستر خوبه به شرطی که مال مثلا 2 نسل پیش باشه و نشه بهشون دسترسی داشت.
در کل اینهمه آدمی که رفتن PS4 خریدن تو این 2 سال نه به خاطر Uncharted بوده (چون اصن تا چند وقت پیش که uncharted در کار نبود) نه بخاطر انحصاری بهتر و بیشتر بوده, صرفا قدرت تبلیغات بوده. یعنی سونی نسل رو با مسخره کردن سیاستای مایکروسافت شروع کرد, تبلیغات خوبی کرد نتیجشم گرفت. مایکروسافت سیاستاشو بد توضیح داد و مردمم که طبق معمول جبهه گرفتن. یعنی متاسفانه صنعت گیم به جایی رسیده که مردم در حد بیلیون دلار در سال پول DLC میدن, اجازه میدن مد پولی بهشون بفروشن, کلی پول بالای بازیای Early Access که اصن معلوم نیست آخرش چی میشه میدن, توی PS Now پول بالای بازی ای که دیسکشو دارن میدن... ولی اسم Always Online که میاد میگن ما حرف زور نمیشنویم. :d مایکروسافت تا اینجا کنسول وار رو به سونی باخته دلیلشم شروع نسل و Always online هست, چیزی که الان کاملا عادیه یعنی شما اگه اینترنت نداشته باشی بازیایی مثل Titanfall و Watchdogs و Planetside رو نمیتونی بازی کلا و بقیه ی بازیا هم بدون دانلود پچ و مولتی پلیر به درد لای جرز میخورن :d
فکتون راجع به بازی ها بسیار زیباست. البته نظر شماست که فکت اعلام میکنید و فکت در واقع یعنی امتیازات و باز خورد ها. که گوگل بهتون کمک میکنه بهش برسید.
ظاهرا شما خیلی دوست داشتی بدون نت کنسولت غیر قابل استفاده باشه! جالبه. این مسخره کردنی که شما میگی اسمش رقابت. سونی بر خلاف نسل قبل اومد به رفاه کاربرا(قیمت مناسب و دسترسی اسان) و بازی ساز ها(سخت افزار قوی و کاربردی) پرداخت شما میتونی این کار را مسخره کردن مایکروسافت بدونی. نظر شماست قابل احترام و به من ربط نداره...
هر کنسولی هر دیوایسی تو قرن 21 به امکانات تفریحی مانند اپ های tv احتیاج داره. اتفاقا زرنگی سونی که میاد بعد 2 سال اونم در حد نیاز رو این موضوع مانور میده. اشتباه مایکرو بود که همون اول کار کنسول با این سرویس ها و تمرکز زیاد رو این چیز ها معرفی کرد.(البته به نظر من هیچ وقت معلوم نشد که این کار اشتباه بوده چون به دان ماتریک فرصت داده نشد ایده هاش را عملی کنه. شاید در طول زمان جواب میداد)
اون مردمیم که از ps now استفاده میکنند خودشون عقل و شعور دارند نیاز ندارند شما از این ور دنیا براشون تصمیم بگیری . طرف از این سرویس استفاده میکنه شکایتیم به قیمتش نداره اونوقت شما که هیچ وقت سمتش نمیری از همه شاکی تری. به نظر من منطقت اشتباست . ضمنا شما اگر علاقه داری (!) با 30$ در ماه میتونی از تمام امکانات ps now استفاده کنی. 30$ ماهانه به عنوان هزینه اشتراک یک سرویس مبتنی بر وب در کشور های جهان اول اصلا زیاد نیست.

به نظر من تنها نقطه ضعف ps4 در مقابل x1 نبود bc نسل هفتم. البته انطور که در یک سری سایت ها خواندم احتمال داره ps4 به زودی بازی های ps2 psone به وسیله امولاتور اجرا کنه که باز هم در مقابل برتری با x1. کی بدش میاد رو کنسول نسل جدیدش بازی های نسل هفت هم بخره و بازی کنه؟

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
جالبه پارسال تو 2 ماه آخر سال که XB1 تونسته بود فقط تو آمریکا بیشتر از PS4 بفروشه 1 سری نظر اینجا بود که به به عجب برنامه ای ماکروسافت چیده.عجب باندل هایی.عجب آفرهایی.عجب کاهش قیمتی.KING IS BACK و.....
اما حالا که به این فروش وحشتناک عالی PS4 میرسیم میشه تبلیغات؟میشه جو اولیه؟میشه گول خوردن مردم؟میشه فشار منفی رسانه ای؟مظلوم مایکروسافت؟و....
بله تبلیغات و برنامه ریزی درست سونی هست اما نه همش.امسال سال دوم نسل جدید تموم میشه و مردم خیلی خوب میفهمند چه خبره و چه چیزی براشون بهتره و چه چیزی باید انتخاب کنند
لاین آپ آخر سال مایکروسافت خوب هست اما خیلی موارد دیگه هم هست که مردم به اون نگاه می کنند.فقط به نوک بینی تون نگاه نکنید.1 ذره دیدتون بالاتر ببرید.به قول رضا 6 ماه گذشته غیر 1 بازی indie کدوم بازی انحصاری مایکروسافت عرضه کرده؟در مقابل سونی غیر از چندین بازی indie تو این 6 ماه 2 تا بازی AAA عرضه کرده که BLOODBORNE توانسته تا اینجا نسل جدید بهترین متا بازی های انحصاری بدست بیاره(تنها بازی انحصاری با متا بالا 90 )
به بازی های انحصاری PS4 تو سال 2016 نگاه بیاندازید.تو همون 2 3 ماه اول 3 تا بازی بزرگ U4 و SF V و RC عرضه میشه و خیلی از موارد دیگه هست که مردم در نظر می گیرند (برند PlayStation هست.نگاه به انحصاری های نسل قبل هست.تنوع بازی ها تو سبک های مختلف هست.استدیوهای انحصاری ساز هست و کلی موارد دیگه که نشون میده فقط تبلیغات به تنهایی نیست)

---------------------------------------------------

به نظر من تو تعطیلات آخر سال همین روند عالی فروش PS4 ادامه پیدا می کنه
فروش XB1 هم خوب میشه مخصوصا تو ماه عرضه HALO 5 اما فکر نمی کنم تو تعطیلات آخر سال بتونه از ps4 حتی تو آمریکا بیشتر بفروشه بقیه جاها که اصلا

2 دلیل برای حرف ام دارم

1.تو این 3 نسل قبلی تا حالا سابقه نداشته 2 سال از عمر کنسول PlayStation بگذره و هیچ کاهش قیمتی نداشته باشه.اکثر سایت ها احتمال زیاد میدن قبل از شروع تعطیلات آخر سال شاهد کاهش قیمت جهانی PS4 به میزان 50 دلار(یورو) باشیم.توجه کنید که فروش عالی PS4 در شرایطی هست که تا حالا هیچ کاهش قیمتی نداشته و در مقابل XB1 دو بار کاهش قیمت داشته.1 بار با حذف کینکت و بار دیگه به طور رسمی از قیمت کنسول

2.اکثر بازی های بزرگ مولتی پلتفرم آخر سال تبلیغات شون بر روی PS4 هست و باندل های مخصوص شون فقط بر روی PS4 عرضه میشه.یک نگاه به فروش عالی PS4 و باندل اش تو همین ماه عرضه Batman Arkham Knight بندازید
برای اخر سال ما شاهد تبلیغات و باندل های Metal Gear Solid V :TPP , Assassin's Creed Syndicate , Call of Duty BO III , Star Wars Battlefront , Destiny King's watch به صورت انحصاری بر روی PS4 هستیم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
به نظر من تو تعطیلات آخر سال همین روند عالی فروش PS4 ادامه پیدا می کنه
فروش XB1 هم خوب میشه مخصوصا تو ماه عرضه HALO 5 اما فکر نمی کنم تو تعطیلات آخر سال بتونه از ps4 حتی تو آمریکا بیشتر بفروشه بقیه جاها که اصلا

2 دلیل برای حرف ام دارم

1.تو این 3 نسل قبلی تا حالا سابقه نداشته 2 سال از عمر کنسول PlayStation بگذره و هیچ کاهش قیمتی نداشته باشه.اکثر سایت ها احتمال زیاد میدن قبل از شروع تعطیلات آخر سال شاهد کاهش قیمت جهانی PS4 به میزان 50 دلار(یورو) باشیم.توجه کنید که فروش عالی PS4 در شرایطی هست که تا حالا هیچ کاهش قیمتی نداشته و در مقابل XB1 دو بار کاهش قیمت داشته.1 بار با حذف کینکت و بار دیگه به طور رسمی از قیمت کنسول

2.اکثر بازی های بزرگ مولتی پلتفرم آخر سال تبلیغات شون بر روی PS4 هست و باندل های مخصوص شون فقط بر روی PS4 عرضه میشه.یک نگاه به فروش عالی PS4 و باندل اش تو همین ماه عرضه Batman Arkham Knight بندازید
برای اخر سال ما شاهد تبلیغات و باندل های Metal Gear Solid V :TPP , Assassin's Creed Syndicate , Call of Duty BO III , Star Wars Battlefront , Destiny King's watch به صورت انحصاری بر روی PS4 هستیم
یعنی میگی تو سه ماه آخر سال توی آمریکا PS4 بیشتر از X1 میفروشه؟ به نظر من که تقریبا غیر ممکنه :D سونی کاهش قیمت بده مطمئن باش مایکروسافت هم برای اینکه حداقل تو آمریکا و بریتانیا خیلی عقب نیفته حداقل تو یه بازه زمانی نزدیک Black Friday میاد کنسولش رو با قیمت کمتر می فروشه. بعدش تبلیغات انحصاری لزوما به معنای داشتن باندل انحصاری نیست، ضمن اینکه تا الان باندلی از MGS واسه آمریکا معرفی نشده (شاید به زودی معرفی بشه) و اونی که معرفی شده واسه اروپا هست. به علاوه مایکروسافت هم تبلیغات Rainbow Six و Fallout 4 رو داره و میتونه ازشون باندل بده، همین طور Tomb Raider هم هست که به احتمال خیلی زیاد جایگزین باندل Assassin's Creed میشه. خود Halo 5 هم که رسما گفتن باندل مخصوص داره و احتمالا تو GC معرفی میشه. خلاصه اینکه به نظرم امسال هم مثل پارسال، تو آمریکا مایکروسافت میتونه تو تعطیلات آخر سال پرفروش ترین کنسول باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر