آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
تیکن ۷ شده ۱۰ دلار ارزش داره؟
آخرین تیکنی که بازی کردم تیکن ۳ بود
آنلاینش اوکیه وصل میشه؟
ارزش داره، ولی انلاینش با اختلاف بد ترین سرورها رو داره، من با چند تا نت مختلف تست کردم اخرش نتونستم یه دست با خیال راحت انلاین بازی کنم، کلا وسط فایت دیسکانکت میشد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اگه پلاس داشته باشیم رویه اکانت بعد یه پلاس جدید ادد کنیم دوباره، میاد روش اضافه میشه یا از اول تاریخ میزنه؟ ففط اگه مطمعنین بگید لطفا:D به فنا نره پلاس یک سالم ... و اینکه یه خبری بودش مدل جدید پلاس قراره اضافه شه اون مزایاش نسبت به این سرویس فعلی چیه؟
مثل اینکه کدهای plus و now از کار افتادن پس فعلا خرید نکنید

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
تخفیف هفته هم ghostwire tokyo هستش که 34 درصد اف خورده جالبه بازی هنوز یک ماهو نیم از عرضه اش نگذشته این همه تخفیف خورده احتمالا خوب نفروخته.برای کسایی که بهش علاقه دارن ولی حاضر نبودن 60 تا پاش بدن به نظرم معامله خوبیه.
من که خریدمش تو این 2 3 ساعتی هم که بازی کردم واقعا خوشم اومده ازش

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام دوستان سوالی داشتم کسی میدونه کمک کنه من یه اکانت قانونی پلاس دار دارم بروی ps5 حالا اگر این اکانت را بروی یه ps5 دیگه شر کنم میتونم از بازیهای رایگان و امکانات اون اکانت بصورت آنلاین و آفلاین تو این یکی ps5 هم دانلود و استفاده کنم خطر بن شدن اکانت و دستگاه وجود داره؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟خواهشن کسی که تجربه این کار داره جواب بده ممنونم

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
سلام دوستان سوالی داشتم کسی میدونه کمک کنه من یه اکانت قانونی پلاس دار دارم بروی ps5 حالا اگر این اکانت را بروی یه ps5 دیگه شر کنم میتونم از بازیهای رایگان و امکانات اون اکانت بصورت آنلاین و آفلاین تو این یکی ps5 هم دانلود و استفاده کنم خطر بن شدن اکانت و دستگاه وجود داره؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟خواهشن کسی که تجربه این کار داره جواب بده ممنونم
می‌تونی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. کار کاملاً قانونی و بدون اشکالی هم هست

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
یک سوال:
DMC 5: Special Edition برای PS5 ارزش خرید داره؟ الان روی ۲۰ دلاره
توضیح اینکه نسخه فیزیکی PS4ش رو از روز لانچ خریدم، ولی بعد از حدود ۴ ساعت گیم تایم بدلیل شلوغ بودن آرشیو با سایر بازیها جایگزین شده و مونده گوشه کمد
الان بخوام برگردم سراغش، روی PS5 ارزش داره این نسخه کامله رو بگیرم؟ یا به همون نسخه PS4 بازی بسنده کنم؟ (چون نسخه ی فیزیکیم ریجن ۲ هست، عملاً بحث خرید DLC ویجیل منتفیه و اگر واقعاً ارزش داشته باشه باید همون ۲۰ دلاریه رو بگیرم)
ممنون

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
سلام
یک سوال:
توضیح اینکه نسخه فیزیکی PS4ش رو از روز لانچ خریدم، ولی بعد از حدود ۴ ساعت گیم تایم بدلیل شلوغ بودن آرشیو با سایر بازیها جایگزین شده و مونده گوشه کمد
الان بخوام برگردم سراغش، روی PS5 ارزش داره این نسخه کامله رو بگیرم؟ یا به همون نسخه PS4 بازی بسنده کنم؟ (چون نسخه ی فیزیکیم ریجن ۲ هست، عملاً بحث خرید DLC ویجیل منتفیه و اگر واقعاً ارزش داشته باشه باید همون ۲۰ دلاریه رو بگیرم)
ممنون
شما دیسک بازی رو بذار توی دستگاه و نسخه پلی 5 رو از اول دانلود کن چون رزولوشن بیشتر و ری تریسینگ داره
به نظرم ویرجیل ارزش 20 دلار اضافه نداره

• Like
Reactions: zxc0012004

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
یک سوال:
ممنون
شما میتونی بازی رو رایگان به ps5 ارتقاع بدی،
برا خرید ویرجیل هم یه اکانت رجین دو بساز و با اون بخر و بعد با اکانت خودت بازیش کن

• Like
Reactions: zxc0012004

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
شما دیسک بازی رو بذار توی دستگاه و نسخه پلی 5 رو از اول دانلود کن چون رزولوشن بیشتر و ری تریسینگ داره
به نظرم ویرجیل ارزش 20 دلار اضافه نداره

شما میتونی بازی رو رایگان به ps5 ارتقاع بدی،
برا خرید ویرجیل هم یه اکانت رجین دو بساز و با اون بخر و بعد با اکانت خودت بازیش کن

تا جایی که می دونم، DMC5: SE یه بازی standalone محسوب میشه (مثل GTA5 Next Gen و یا Marvel's Spider-Man که خودش جزئی از یک پکیج دیگه بود) و هیچ free upgrade ی برای موضوع next gen update در کار نیست...

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
تا جایی که می دونم، DMC5: SE یه بازی standalone محسوب میشه (مثل GTA5 Next Gen و یا Marvel's Spider-Man که خودش جزئی از یک پکیج دیگه بود) و هیچ free upgrade ی برای موضوع next gen update در کار نیست...
نه آپدیت نسل بعدی برای همه ی نسخه هاست
شما که دیسک بازی رو داری راحت میتونی امتحان کنی ببینی رایگانه یا نه

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام امروز پلاس من تموم میشه وکد پلاسی جدیدی که خریدم کار نمیکنه این غیر فعال بودن کدهای سونی تا چه تاریخی هست کی میشه پلاسم تمدید کنم؟ بازیهای رایگان پلاس قفل نمیشند؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر