آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
بچه ها، امروز داشتم تخفیف ها رو میدیدم. اونایی که NFS: Heat رو نخریدن با تخفیف پلاس میتونن با 8 دلار بخرنش. من خودم چون میخواستم اینو داشته باشم برام جالب بود گفتم به شما هم خبر بدم. تخفیفش تا 15 سپتامبر ادامه داره فکر کنم.
فک کنم روی ea play هم اومده
با ۵دلار میشه بازیش کرد

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
فک کنم روی ea play هم اومده
با ۵دلار میشه بازیش کرد
من نمیدونم EA Play چیه :D اومدم که بخرمش اولش بهم گفت بیا تو EA Play که subscribe کنی، منم چون نمیدونستم چیه skip کردم :-" و 8 دلار دادم خریدمش :D

• Like
Reactions: Rezaenslaved

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من نمیدونم EA Play چیه :D اومدم که بخرمش اولش بهم گفت بیا تو EA Play که subscribe کنی، منم چون نمیدونستم چیه skip کردم :-" و 8 دلار دادم خریدمش :D
باید 30 دلار میدادی برای 3 دلار تخفیف :D
سرویس شرکت EA هست که 30 دلار میدی برای یکسال و رو بازیهای خودش 10% تخفیف میده

• Like
Reactions: Frozen Flame

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
باید 30 دلار میدادی برای 3 دلار تخفیف :D
سرویس شرکت EA هست که 30 دلار میدی برای یکسال و رو بازیهای خودش 10% تخفیف میده
فک کنم ویژگی اصلیش اینه که تا یکسال به تمام آرشیو بازی های EAروی کنسول دسترسی داری
بعلاوه کلی مزیت دیگه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
فک کنم ویژگی اصلیش اینه که تا یکسال به تمام آرشیو بازی های EAروی کنسول دسترسی داری
بعلاوه کلی مزیت دیگه
تمام آرشیو؟!!

1631097299002.png

خیلی از بازیهای این پلی لیست هم قدیمیه که فکر نمیکنم نیاز باشه در مورد یکی یکیشون بحث کنیم!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
من خودم NFS Heat رو خیلی وقت پیش یه تستی زدم و بعد ۲۰مین پاک کردم اینقدر همه چیز این بازی افتضاح بود برای من :D
تو این تخفیفا کالکشن ناروتو که شامل ۴تا نسخه با تمام dlcها میشه خیلی چیز خوبیه اگه به دنیای انیمه و خصوصا ناروتو علاقه دارید شده ۱۴$. بازی ThroneBreaker چون قبلا خریدم نمیدونم الان چه قیمتی شده ولی اگه به دنیای ویچر و بازی گوئنت علاقه دارید و آف خوبی هم خورده اصلا از دستش ندید. رد فکشن گریلا هم شده ۶$ و حقیقتا دلم تنگ شده واسه اون سیستم تخریب پذیری فوق‌العادش. عجب حالی میداد هر چی سر راهت بود رو پودر میکردی :D بازی The Surge هم اگه به سبک سولزبورن علاقه دارید تجربه خوبی میتونه باشه واستون.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
من خودم NFS Heat رو خیلی وقت پیش یه تستی زدم و بعد ۲۰مین پاک کردم اینقدر همه چیز این بازی افتضاح بود برای من :D
تو این تخفیفا کالکشن ناروتو که شامل ۴تا نسخه با تمام dlcها میشه خیلی چیز خوبیه اگه به دنیای انیمه و خصوصا ناروتو علاقه دارید شده ۱۴$. بازی ThroneBreaker چون قبلا خریدم نمیدونم الان چه قیمتی شده ولی اگه به دنیای ویچر و بازی گوئنت علاقه دارید و آف خوبی هم خورده اصلا از دستش ندید. رد فکشن گریلا هم شده ۶$ و حقیقتا دلم تنگ شده واسه اون سیستم تخریب پذیری فوق‌العادش. عجب حالی میداد هر چی سر راهت بود رو پودر میکردی :D بازی The Surge هم اگه به سبک سولزبورن علاقه دارید تجربه خوبی میتونه باشه واستون.
من اکانتشو داشتم،ولی هربار میرفتم تو بازی کنسولم صدا جت میداد(ps4pro) نتونستم تمومش کنم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
من Child of Light هم رو خریدم. شده بود 4 دلار. قبلا روی ویتا داشتمش فرصت نکرده بودم بازیش کنم ولی همون موقع هم خیلی دوسِش داشتم.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
من Child of Light هم رو خریدم. شده بود 4 دلار. قبلا روی ویتا داشتمش فرصت نکرده بودم بازیش کنم ولی همون موقع هم خیلی دوسِش داشتم.

من اتفاقا خیلی آرت استایل و تم این بازی رو دوس دارم اما متاسفانه زود از بازیایی که سبک مبارزشون نوبتیه خسته میشم برا همین نخردیمش تا الان.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
من اتفاقا خیلی آرت استایل و تم این بازی رو دوس دارم اما متاسفانه زود از بازیایی که سبک مبارزشون نوبتیه خسته میشم برا همین نخردیمش تا الان.
منم دقیقا همینطور، اصلا این تیپ گرافیک منو شیفته خودش میکنه. موافقم که turn based یه ذره کسل کننده میتونه باشه (من دوست دارم ولی) :D ولی فکر میکنم داستان بازی هم خیلی جذابه!

• Like
Reactions: NaViiDii

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,066
نام
Farzad
دوستان سرور های division 2 و destiny 2 تو ایران مشکلی نداره راحت میشه بازی کرد؟ و اینکه کسی راه حلی برای کاهش پینگ وارزون نداره ؟( نت ایرانسل ) :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان سرور های division 2 و destiny 2 تو ایران مشکلی نداره راحت میشه بازی کرد؟ و اینکه کسی راه حلی برای کاهش پینگ وارزون نداره ؟( نت ایرانسل ) :D
دیویژن فیلتره برای دستینی هم بهتره با دو نفر از دوستات بازی کنی وگرنه ارزش نداره dlc ها شو بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر