آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
باسلام
دوستان spring sale از امروز شروع شده کسایی که اهل خرید دیجیتالی هستن میتونن عناوین خوبی رو پیدا کنن. مخصوصا الان که قیمت دیسک به طرز عجیبی تخیلی شده.
یه سوالم داشتم از دوستان به نظرتون بین devil may cry و days gone و control کدوم ارزش خرید بیشتری دارن با توجه به اینکه سه تاشون تخفیف خوردن؟
البته میدونم سبک کاملا متفاوته ولی خب ادم با این شریاط خیلی نمیتونه ول خرجی کنه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
باسلام
دوستان spring sale از امروز شروع شده کسایی که اهل خرید دیجیتالی هستن میتونن عناوین خوبی رو پیدا کنن. مخصوصا الان که قیمت دیسک به طرز عجیبی تخیلی شده.
یه سوالم داشتم از دوستان به نظرتون بین devil may cry و days gone و control کدوم ارزش خرید بیشتری دارن با توجه به اینکه سه تاشون تخفیف خوردن؟
Days gone را بگیر بخوای پلاتش کنی بالای ۱۰۰ ساعت وقتتو میبره با اپدیت هایی هم که داده بازی خیلی بهتر شده هرچند به نظرم توی همون لانچ هم بازی خوبی بود بهش کم لطفی شد.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
باسلام
نسبت به قیمت بنظرم دیز گان خیلی خوبه تو 10 12 ساعت اول یذره حوصله سر بره ولی از اواسط بازی هم داستان خوب میشه هم با اپگرید خودت و موتورت خیلی حال میکنی محیط بازیم ارضات میکنه همراه با اب و هوای داینامیکش که بنظرم بهترینه تو این نسل.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
باسلام
عزیز control تو psnow هست بیخود هزینه نکن
Devil هم به نظر من انقدر هم خوب نبود من با شماره قبلیش بیشتر حال میکردم
میمونهdays که خودمم پلی کردم
باید وقت بزاری چون اوایلش نچسبه کم کم خوب میشه

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه
یه اشتراک ps now گرفتم تا بازی shadow of tomb rider دانلود کنم اما تا 4 گیگ دان میکنه ارور can not download میده تا به حال 4 تا 4گیگ دانلود کردم نمیشه سر 4 گیگ ارور میده
سیف مود هم رفتم ریبولد کردم نشد
دانلودهای که از استور یا پلاس دارم هیچوقت به این مشکل برخورد نکرده راحت دانلود میکنه فقط این psnow نمیدونم چه دردی گرفته در ب در

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه
یه اشتراک ps now گرفتم تا بازی shadow of tomb rider دانلود کنم اما تا 4 گیگ دان میکنه ارور can not download میده تا به حال 4 تا 4گیگ دانلود کردم نمیشه سر 4 گیگ ارور میده
سیف مود هم رفتم ریبولد کردم نشد
دانلودهای که از استور یا پلاس دارم هیچوقت به این مشکل برخورد نکرده راحت دانلود میکنه فقط این psnow نمیدونم چه دردی گرفته در ب در
داداش هروقت ارور داد cancel and delete رو نزن به یه نت دیگه مثل گوشی‌وصل شو بزن ادامه دانلود. چند مگابایت که دانلود شد دوباره برو رو اون نتی که میخوای دانلود کنی. معمولا برای من اینجوری جواب میده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
جالبی کار همین days gone , بیشتر کسایی که بازیش میکنن خوششون میاد و کم کم باهاش ارتباط میگیرن!
در حقش کم لطفی شد و بنظرم با این حجم از اپدیت ارزش بازی رو داره.

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
به نظر شما مارتال کامبت جدید بیشتر از این اف میخوره دفعه بعد بگیرم؟چون فیفا ۲۰ رو میخواستم بخرم حالا موندم چیکار کنم

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
من بین فیفا و PES موندم که واسه انلاین بازی کردن کدوم نت کد بهتری داره :-?? ؟ نمیخوام لگ بزنه .
تجربه فیفا 18 آنلاین رو داشتم اما تاحالا PES انلاین نزدم 8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر