آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
کاملا نقشه های شومی کشیده بودم براش که تو تخفیف ها ازش استفاده کنم! >:) که زد نابود کرد نقشه هام رو :(
تو این وضعیت قیمت پلاس ۲ ۳ ماه پیش پلاسم تموم شد با خودم گفتم جهنم هر دو روز یه ایمیل میسازم پلاس دو روزه میگیرم آنلاینمو میزنم پول برای پلاس نمیدم :D
که متاسفانه نقشم عملی نشد :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستانی که الدر اسکرولز آنلاین رو بازی کردن یه تو ضیحی در موردش میدن ؟واسه کسی مثل من که تنها بازی میکنم بدرد میخوره ؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
آقا این Life is Strange: Before the Storm Deluxe Edition ارزش 4 دلار بیشتر نسبت به نسخه معمولیشو داره؟! لعنتی اون اپیزود مکس خیلی وسوسم کرده ولی آیا به حدی خوب هست که 4 دلار بیشترو بدم بره؟:D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آقا این Life is Strange: Before the Storm Deluxe Edition ارزش 4 دلار بیشتر نسبت به نسخه معمولیشو داره؟! لعنتی اون اپیزود مکس خیلی وسوسم کرده ولی آیا به حدی خوب هست که 4 دلار بیشترو بدم بره؟:D
به نظر من بده 4$ را یک گیم دیگه بخر :D نسخه معموليش کافیه

• Like
Reactions: White Injun

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
درود دوستان ی سوالی داشتم اکنت من قبلا مالیات نمیخورد الان میخوره کسی ادرس عوض کرده که مالیات نخوره !
اگه اره دقیق چجوری هست باید چیکار کنم و کدوم شهر باید بزارم !
از طریق سایت PSN خریدکن مالیات نمیخوره ولی با کنسول بری بعضی از بازی ها مالیات میخوره

-------------------------------------------------------------------------------------
Gravity Rush 1 و 2 تخفیف خورد بالاخره ما خریدیمش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
از طریق سایت PSN خریدکن مالیات نمیخوره ولی با کنسول بری بعضی از بازی ها مالیات میخوره

-------------------------------------------------------------------------------------
Gravity Rush 1 و 2 تخفیف خورد بالاخره ما خریدیمش

برو حس پرواز ازادانه و رها رو با گوشت و پوستت لمس کن !!! خلاصه حالشو ببر

.........

مانستر هانتر ، شادو او وار بینشون وسوسه انگیز بودن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر