آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
درود ب ردوستان
ی سوالی اقا این کد های 20 درصدی تخفیف دقیقا به چه صورت هستن رو همه خریدا قابل اجرا هستن منظورم بازیهایهای که اف میخورن میشه کد هم روش زد یا نه ! موقع خرید !ارزش خرید دارن !

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
درود ب ردوستان
ی سوالی اقا این کد های 20 درصدی تخفیف دقیقا به چه صورت هستن رو همه خریدا قابل اجرا هستن منظورم بازیهایهای که اف میخورن میشه کد هم روش زد یا نه ! موقع خرید !ارزش خرید دارن !
بعضی هاشون رو کل خرید ها تخفیف میده با و یک سری فقط رو گیمهای خاصی که بخری کم میکنه از قیمتش :)

• Like
Reactions: saeed_sg

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
نسخه کامل the surge شده 20 دلار با توجه با این که عاشق بازی هایی مثل بلاد بورن سولز و نیو هستم به نظرتون ارزش داره اینم بخرم یا نه ؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نسخه کامل the surge شده 20 دلار با توجه با این که عاشق بازی هایی مثل بلاد بورن سولز و نیو هستم به نظرتون ارزش داره اینم بخرم یا نه ؟

در ره عشق که از سیل بلا نیست گذار :D
بدک نیست اگه در این سبک دوست داری :)

• Like
Reactions: ezio252

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
سلام دوستان خواهشا هر کس بهترین سایت یا کانال با مناسب ترین قیمت برای خرید psn card میشناسه توی خصوصی بهم معرفی کنه میخوام hitman 2 تخفیف خورده رو بخرم

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان خواهشا هر کس بهترین سایت یا کانال با مناسب ترین قیمت برای خرید psn card میشناسه توی خصوصی بهم معرفی کنه میخوام hitman 2 تخفیف خورده رو بخرم
گیفت کارت . ir ازینجا خرید داشتم
اما اگه اعتماد به شخص داری رفیق من بدون سود بهت میده هم کارش همینه هم کاملا قانونی چون خودم ازش میگیرم اما سایتی نداره !

• Like
Reactions: saeed_sg

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
درود دوستان ی سوالی داشتم اکنت من قبلا مالیات نمیخورد الان میخوره کسی ادرس عوض کرده که مالیات نخوره !
اگه اره دقیق چجوری هست باید چیکار کنم و کدوم شهر باید بزارم !

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
درود دوستان ی سوالی داشتم اکنت من قبلا مالیات نمیخورد الان میخوره کسی ادرس عوض کرده که مالیات نخوره !
اگه اره دقیق چجوری هست باید چیکار کنم و کدوم شهر باید بزارم !

City: Florida
State: Florida
Postal Code: 32118

من از اول دارم همینو استفاده میکنم هیچ مالیاتی هم نمیخوره بهش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر