آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان اگر اکانتم رو هک کنن احتمال داره کیف پولم رو هم خالی کنن و اگر اینکار رو کنن راهی برای بازگردوندنش هست؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
اقا این کد تخفیف چیه قضیش؟ من پرسونا رو میخوام بخرم کد تخفیف از کجا بگیرم ؟ راستی قبلا plus داشتم تموم شده الان یه پلاس یه یک روزه ایی چیزی نیست من فعال کنم فقط خریدم رو انجام بدم ؟

H 4 M I D

کاربر سایت
Feb 5, 2018
19
اقا این کد تخفیف چیه قضیش؟ من پرسونا رو میخوام بخرم کد تخفیف از کجا بگیرم ؟ راستی قبلا plus داشتم تموم شده الان یه پلاس یه یک روزه ایی چیزی نیست من فعال کنم فقط خریدم رو انجام بدم ؟
برو تو بخش سیو بازیا اونجا میتونی 2 روز رایگان بگیری

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
دوستان اگر اکانتم رو هک کنن احتمال داره کیف پولم رو هم خالی کنن و اگر اینکار رو کنن راهی برای بازگردوندنش هست؟
تایید دو مرحله ای اکانتت رو فعال کنه دیگه هیچ احدی نتونه هکت کنه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان پرسونا 5 رو بگیرم حتما بنظرتون ؟ کاملا سرگرم کننده هست ؟ ( زبانم متوسطه )

55 درصد تخفیف خورده یکی از دوستان عزیز اینجا لطف کردن یک کد 20 درصد تخفیف هم برام فرستادن با این حساب می ارزه ؟

چون dlc بازی nier هم می خوام بگیرم ( عاشق این بازی هستم واقعا )

ممنون راهنمایی کنید سریعتر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان پرسونا 5 رو بگیرم حتما بنظرتون ؟ کاملا سرگرم کننده هست ؟ ( زبانم متوسطه )

55 درصد تخفیف خورده یکی از دوستان عزیز اینجا لطف کردن یک کد 20 درصد تخفیف هم برام فرستادن با این حساب می ارزه ؟

اره بگیر عالیه.
اگه با سبک گیم پلی که نوبتیه مشکلی نداری.

• Like
Reactions: Abolfazl3007

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084

نظر منو میخوای حتما بگیرش. برای یه بازی که 100 ساعت گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده داره و حتی اواخرشم محتوای جدید داره 60$ هزینه کردن هم میارزه دیگه چه برسه به اینکه بخوای با 75% تخفیف بخریش.
من دو بار بازیو تموم و پلات کردم و سرجمع فکر کنم 200 ساعت شد هنوزم دوست دارم وقتم خالی شد بشینم یه دل سیر از اول بازی کنم

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
اره اگه استفاده نکرده باشی
بزن قبلش دو گزینه میاد یکی پولیه یکی رایگان 2 روزه
مد مکس الان واسه پلاس رایگانه میشه چندبار با اکانتهای مختلف این دو روز پلاس رایگان رو گرفت و باز رو تموم کرد یا حتما همون اکانت که سیو بازی روشه باید پلاس داشته باشه؟

H 4 M I D

کاربر سایت
Feb 5, 2018
19
مد مکس الان واسه پلاس رایگانه میشه چندبار با اکانتهای مختلف این دو روز پلاس رایگان رو گرفت و باز رو تموم کرد یا حتما همون اکانت که سیو بازی روشه باید پلاس داشته باشه؟
اره اصن لازم نیست رو اکانت اصلی \لاس بگیری
رو فرعیا اون دو روز رو بگیر بعد متصل کن بازی کن هر دوروز یبار
البته گاها بعد اون دوروز 14 روزه خودکار فعال میشه اگه قبلا پلاس نشده باشی

هر کسی خواست استفاده کنه...

کد تخفیف 20 درصد:
View attachment 87044
فک کنم تا فردا یا پس فردا مهلت داره

اینم کد تخفیف 40 و 50 درصدی واسه بازیهایی که نوشته:
داداش این پروفایل ریواردز دقیقا کجاست؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: m6788