آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
برای من که هیچ وقت میل نمیاد ! جز ممنون برای خرید مسخره ! حتی این مدت زمانی که چقدر هر بازی رو بازی کردید هم که برای همه اومد برای من نیومد ! اصلا نمیدونم جریان چیه ! اگه قرار بود میل نیاد اونا هم نباید میومد
بالای ای میلی که میاد اینو نوشته:
شما این ایمیل را دریافت می کنید زیرا شما یک خریدار ارزشمند PlayStation Store هستید.
البته بار اولی هست که برای من میاد. 4 ماه هست که PS4 خریدم.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
برای من که هیچ وقت میل نمیاد ! جز ممنون برای خرید مسخره ! حتی این مدت زمانی که چقدر هر بازی رو بازی کردید هم که برای همه اومد برای من نیومد ! اصلا نمیدونم جریان چیه ! اگه قرار بود میل نیاد اونا هم نباید میومد
اگه از استور اروپا خرید میکنید که هیچکدوم از اینا واسش نمیاد. من دو اکانت دارم که یکیش اروپاس فقط ایمیل واسه اعلام تخفیفا میاد. ولی واسه اکانت امریکا کد تخفیف و این چقد بازی کردید و همین چیزا میاد.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
  • Like
Reactions: XboxLiveVirus

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
فک نمکنم مهم باشه نسبت ارزش ریال به پول اونا چقدره, چون قیمت بازیا تو کشورا تقریبا یکسانه
نخیر همیشه اینطور که می فرمایید نیست، در واقع در خیلی از موارد اینطور نیست و قیمت ها با هم متفاوت هستن (که دلایل مختلفی هم می تونه پشتش باشه، مثلا نسبت درآمد مردم ، مالیاتی که دولت می خواد و ...) یک مثال براتون میزنم ، بازی فیفا ۱۸، نسخه ی استاندارد، در استور اروپا ۶۰ پوند، و در استور امریکا ۶۰ دلار قیمت گذاری شده (با این وجود که هر پوند تقریبا یک و چهار دهم برابر یک دلاره)، این ارقام رو به ریال تبدیل کنید تا متوجه اختلاف فاحش بشید.این قضیه در مورد بازی های دیگه ای مثل Call of Duty, GTA, BAttleFront 2 و کلی بازی دیگه هم صدق می کنه. علاوه بر این کارت های شارژ مناطق مختلفی که تو ایران خریداری میشه، به علت اینکه قیمت هاشون متغیره و گاها دقیق بر قیمت بازار آزاد ارز منطبق نیست ممکنه باعث بشه یه بازی با قیمت یکسان ارزی (مثلا پوند در برابر دلار)، در خرید ریالی اختلاف قیمتی بین ده تا بیست هزار تومن داشته باشه.

1.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بالای ای میلی که میاد اینو نوشته:
شما این ایمیل را دریافت می کنید زیرا شما یک خریدار ارزشمند PlayStation Store هستید.
البته بار اولی هست که برای من میاد. 4 ماه هست که PS4 خریدم.
خخخخخخخخخ من بیشتر از 7 ساله بیشتر از 2000 دلار خرج تو این psn شون کردم ! چه قدر بی ارزشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر