آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,425
نه بابا؟
فقط واسه شما فرستادن؟
کد عمومیه همه داریم.
اصلا ندونستم گفتم کده (مثل همون کد که قبلا برایه بعضیا میفرستاد )شاید برایه بقیه نفرستاده
حالا دقیقا نمیدونم مشکل چیه ک اینطور صحبت میکنید .شاید یکی نمیدونه مثل من .خیلی راحت میگفتید اقا واسه همه فرستاده

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
ی آدمی رو گیر بیار ک کردیت کارت داشته باشه، 6000 تومن بفرست براش 1 دلار بگیر

میشه با پی پال حساب wallet رو 1 دلار شارژ کرد ؟ من 26 دلار دارم ولی پرسونا با تخفیف 27 دلار درمیاد.میخواستم بدونم اون 1 دلار باقی مونده رو میشه با پی پال شارژ کرد ؟

• Like
Reactions: shayan1989

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اصلا ندونستم گفتم کده (مثل همون کد که قبلا برایه بعضیا میفرستاد )شاید برایه بقیه نفرستاده
حالا دقیقا نمیدونم مشکل چیه ک اینطور صحبت میکنید .شاید یکی نمیدونه مثل من .خیلی راحت میگفتید اقا واسه همه فرستاده
داداش به شوخی گفتم بهت واسه همینم تهش گفتم کد عمومیه

• Like
Reactions: amirzandi021

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
میشه با پی پال حساب wallet رو 1 دلار شارژ کرد ؟ من 26 دلار دارم ولی پرسونا با تخفیف 27 دلار درمیاد.میخواستم بدونم اون 1 دلار باقی مونده رو میشه با پی پال شارژ کرد ؟
فک نکنم بشه والت رو شارژ کنی ولی میتونی بقیه ی پول رو با پی پال بدی.

oopsina

کاربر سایت
Dec 23, 2017
15
قانع شدم . نمیگیرم. مرسی
:-bd
نه خب، آفلاینای بتلفیلد ک چنگی به دل نمیزنه متوسطه،اگه واسه آفلاینش میخواد بجاش call of duty ww2 رو بخرید
اگه واسه آنلاینش میخواید،خب شما جدیدترش و بهترش رو دارید،حالا من نمیدونم شاید شما محیط امروزی بتل4 رو میخواید،ولی بنظرم هر موقع پولتون بهتون زیادی کرد برید بتل4 بخرید،وقتی بتل1 داری بتل4 دیگه نیاز نیست،این همه بازی جدید و خوب!مگه پولت زیادی کرده؟:))

نه سروراش خلوته فقط تو موده conquest بازیکن پیدا میشه

save کن واسه بتل بعدی

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان قبلا دو تا کد برای تخفیف داده بود هر کدوم 10 درصد چرا الان یکیش رو حذف کرده ؟
از اول یه کد بود اگه تو عکس ها دیدی یکیش برای اروپا بوده یکیش واسه امریکا ولی فکر کنم از اول یه کد بود که 10 درصد کم میکرد

• Like
Reactions: dooste.man83

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان قبلا دو تا کد برای تخفیف داده بود هر کدوم 10 درصد چرا الان یکیش رو حذف کرده ؟
یکیش کار نمی کرد. کلا 2 تا %10 که نداریم. فکر می کنم جهت اطلاع گذاشته بود سمت چپ بعدا فهمیدن با اون یکی متفاوته برش داشتن.

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر