آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام.کسی از دوستان هوم فرونت رو جدیدا با اپدیت اخرش بازی کرده ببینه مشکلاتش بعد از 2 سال حل شدن و تجربه لذت بخشی میده یا نه؟؟؟؟ اصلا جدای از مشکلات فنیش بازی خوبی هست؟؟؟؟
من عاشق نسخه اولشم که چند سال پیش اومد و چندین بار سابق تمومش کردم. توی تخفیفات این هفته نسخه دوم هوم فرونت با سیزن پسش شده 10 دلار و فکر کنم دیگه هم قیمتش عالی باشه هم 2 سال گذشته مشکلاتش رفع شده باشن و وقته خریدشه.البته اگر واقعا بازی سرگرم کننده ای هست و کسالت بار نباشه !

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام.کسی از دوستان هوم فرونت رو جدیدا با اپدیت اخرش بازی کرده ببینه مشکلاتش بعد از 2 سال حل شدن و تجربه لذت بخشی میده یا نه؟؟؟؟ اصلا جدای از مشکلات فنیش بازی خوبی هست؟؟؟؟
من عاشق نسخه اولشم که چند سال پیش اومد و چندین بار سابق تمومش کردم. توی تخفیفات این هفته نسخه دوم هوم فرونت با سیزن پسش شده 10 دلار و فکر کنم دیگه هم قیمتش عالی باشه هم 2 سال گذشته مشکلاتش رفع شده باشن و وقته خریدشه.البته اگر واقعا بازی سرگرم کننده ای هست و کسالت بار نباشه !

من ماه پیش تمومش کردم با اینکه کلی راحبش بد میگفتن.
در کل ارزش یه بار باری رو قطعن داره.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من ماه پیش تمومش کردم با اینکه کلی راحبش بد میگفتن.
در کل ارزش یه بار باری رو قطعن داره.
حدودا چند ساعت بود؟؟ dlc هاشم رفتی؟؟؟سرگرم کننده بود یا یکنواخت و تکراری؟دیگه مشکلات فنیش که رفع شده بعد از 2سال

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
حدودا چند ساعت بود؟؟ dlc هاشم رفتی؟؟؟سرگرم کننده بود یا یکنواخت و تکراری؟دیگه مشکلات فنیش که رفع شده بعد از 2سال

من همیشه تو بازی زیاد میچرخم و حدوده 30 ساعتی بازی کردم.
من مشکلی ندیدم تو بازی و خبری از باگ و افت فریم و این داستانها نبود.
البته من رو پرو و با حالت بوست فعال بازی میکنم.
اچ دی ار بازی هم خوب بود.
دی ال سی ها رو نه.
بستگی داره به سلیقت یه چی تو مایه های فارکرای حساب کن.

بخش co op داره ؟ بازیکن پیدا میکنه ؟

یادم نیست عزیز :D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ezio252 and ps34

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
سلام بهترین کشور برای درست کردن اکانت در اروپا کدام هست اوکراین خوبه؟
مساله اینه شما بتونی راحت اکانتت رو شارژ کنی، من خودم UKام چون شارژ با پوند راحت تره، و کارت های شارژ هم بدون مشکل گیر میاد، البته اگر کردیت کارت اون منطقه رو داشته باشی که مشکلی نیست. ضمنا، باید ببینی نسبت پولی منطقه ای که انتخاب می کنی با ریال ایران چطوره و اینکه مالیات و این داستانا رو هم در نظر داشته باشی.

oopsina

کاربر سایت
Dec 23, 2017
15
مساله اینه شما بتونی راحت اکانتت رو شارژ کنی، من خودم UKام چون شارژ با پوند راحت تره، و کارت های شارژ هم بدون مشکل گیر میاد، البته اگر کردیت کارت اون منطقه رو داشته باشی که مشکلی نیست. ضمنا، باید ببینی نسبت پولی منطقه ای که انتخاب می کنی با ریال ایران چطوره و اینکه مالیات و این داستانا رو هم در نظر داشته باشی.

فک نمکنم مهم باشه نسبت ارزش ریال به پول اونا چقدره, چون قیمت بازیا تو کشورا تقریبا یکسانه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سلام
ایمیل‌هاتون رو چک کنید، کد تخفیف 20% ارسال کردن.
برای من که هیچ وقت میل نمیاد ! جز ممنون برای خرید مسخره ! حتی این مدت زمانی که چقدر هر بازی رو بازی کردید هم که برای همه اومد برای من نیومد ! اصلا نمیدونم جریان چیه ! اگه قرار بود میل نیاد اونا هم نباید میومد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
برای من که هیچ وقت میل نمیاد ! جز ممنون برای خرید مسخره ! حتی این مدت زمانی که چقدر هر بازی رو بازی کردید هم که برای همه اومد برای من نیومد ! اصلا نمیدونم جریان چیه ! اگه قرار بود میل نیاد اونا هم نباید میومد
توی ایمیل اپدیت های هفتگی میاد.
من همیشه ایمیل ها شو چک میکنم. نمیدونم شاید یه جورایی متوجه میشن و به خواننده ها کد میفرستن. من فعلا 2 تا دارم . خرید داشتی بگو یکیشو بهت بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر