آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
کسی Gravity Rush 1 & 2 رو پیشنهاد میکنه؟ بازی خوبی هست؟
من شدیدا پیشنهاد میکنم!
ولی اول دموی بازی رو بزنید ببینید با تغییر جاذبه و اینا مشکل دارید یا نه، چون چندتا از دوستان رو دیدم نتونستن باهاش کنار بیان اصلا:-"

و حتما هم شماره اول رو بازی کنید که داستان دو شماره کاملا به هم مربوطن:-"
شماره دوم هم تو همه ی زمینه ها پیشرفت داشته نسبت به 1 :-"

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
استور اروپا تخفیفات خوبی زده، بد نیست سر بزنید، دقیقا خیلی از بازی هایی که تو استور آمریکا تخفیف نمی خورن ، اونجا تخفیف خوردن.

• Like
Reactions: voldmort

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
ویچر ۳ گوتی تو استور انگلیس شده ۱۶ پوند . فیزیکی گوتی گیر میاد ؟ اگه آره قیمتش چنده حدودا ؟ میصرفه ۱۶ پوند دیجیتالی بگیرمش ؟
استور آمریکا به نظرتون ممکنه تخفیف بخوره هفته دیگه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
ویچر ۳ گوتی تو استور انگلیس شده ۱۶ پوند . فیزیکی گوتی گیر میاد ؟ اگه آره قیمتش چنده حدودا ؟ میصرفه ۱۶ پوند دیجیتالی بگیرمش ؟
سلام.فیزیکی پلمپ گوتی توی بازار الان 130 تومنه.دیجیتالیشم بارها توی استور us تخفیف خورده.ببین این بازی در تعریف , زبان قاصر هست از تمجیدش و هر هزینه ای که براش بکنی مطمن باش ارزشش بالاتر از این حرفاست.شاه کار مطلق هست و حتی dlc دومش خودش میتونه به عنوان یه dlc جدا از بازی اصلی پرچم استقلال بگیره دستش.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
سلام
من چهاربار پلاتش کردم، تو استیم تو جی او جی تو پلی استیشن هم دو بار. کافیه در وصف بازی؟ :))

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
من چهاربار پلاتش کردم، تو استیم تو جی او جی تو پلی استیشن هم دو بار. کافیه در وصف بازی؟ :))
از اون جا که برای هر با صد در صد کردن بازی یا پلاتش باید 4-5 بار بازی رو بری، بخاطر گرفتن کل جادو ها و باز کردن 100 در صد 100 قدرت ها و داستان های مختلف یعنی تا الان باید 20 بار بازی رو رفته باشی؟ :)):)):))

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
سلام
وتقعا ارزش داره بازیش
سازنده هاش به معنای واقعی کار کردن روی این بازی
آخرین بار توی استور آمریکا 20 دلار شده بود فکر کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: tempest

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
کاش این گاد آو وار ریمستر شده تخفیف میخورد ... خیلی تو کفشم و برای چندمین بار هوس کردم
انگار تو تخفیفای کریسمس خبری از انحصاری های سونی نیستش

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
از اون جا که برای هر با صد در صد کردن بازی یا پلاتش باید 4-5 بار بازی رو بری، بخاطر گرفتن کل جادو ها و باز کردن 100 در صد 100 قدرت ها و داستان های مختلف یعنی تا الان باید 20 بار بازی رو رفته باشی؟ :)):)):))
اصن قبل اینکه کاراکتر ها دهنشونو وا کنن میدونم چی میخوان بگن حفظ شدم دیالوگارو :)) حتی دیالوگای npc هارپ حفظ شدم دیگه
Witcher looking for work per chance?
I’s a war veteran would u spare some coin?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر