آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اقا کد تخفیف داده منتها من لازم ندارم میشه فروختش؟ یا فقط خودم میتونم استفاده کنم؟
آخه از چیزی که به رایگان در اختیارت قرار گرفته میخوای پول درآری؟! ملت کلا بازرگان شدن به خدا...
بله فرقی نمیکنه کد روی همه دستگاه ها جواب میده!

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
آخه از چیزی که به رایگان در اختیارت قرار گرفته میخوای پول درآری؟! ملت کلا بازرگان شدن به خدا...
بله فرقی نمیکنه کد روی همه دستگاه ها جواب میده!
داداش توقع داری مجانی بدم بره مگه کسی مجانی به ما چیزی داده تاحالا :))

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
داداش توقع داری مجانی بدم بره مگه کسی مجانی به ما چیزی داده تاحالا :))
اره...وقتی استفاده ای نداره واست چرا که نه!!!
کلا هرچیزی از یجایی باید شروع بشه...خوده شما میتونی شروع جریانی باشی!!! کلا آف تاپیک شد اگه خواستی ادامه بدی پیام بده...
---------------
این تاریخ تموم شدن تخفیفها واسه هر بازی چرا یچیزه؟! یکی تا وسط ژانویه قیمتش اف داره یکی تا 19 دسامبر؟!!!کسی میدونه چیی به چیه؟!

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان براي منم بازم نفرستاد.

خواهشا يك جوانمردي بگه چجوري ايميلايي كه برام سوني ميفرسته را فعال كنم؟ شايد اين دفعه يه فرجي شد. منظورم تمامي ايميل هاشه.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان مثل اینکه سونی دوباره کد های 20% تخفیف برای بعضیا فرستاده. ایمیل هاتونو چک کنید.
برای من دوباره نفرستاده. :(( اگه کسی کدش لازم نداره میشه بده به من؟ :D:-"

مرسی که اطلاع دادید
چک کردم برای من هم این بار فرستادن

خواهشا يك جوانمردي بگه چجوري ايميلايي كه برام سوني ميفرسته را فعال كنم؟ شايد اين دفعه يه فرجي شد. منظورم تمامي ايميل هاشه.

منظورتون از تمامی ایمیل ها چیه؟ شاید توی اسپم ها میرن
.
---------------
این تاریخ تموم شدن تخفیفها واسه هر بازی چرا یچیزه؟! یکی تا وسط ژانویه قیمتش اف داره یکی تا 19 دسامبر؟!!!کسی میدونه چیی به چیه؟!

تمامی تخفیف ها با هماهنگی و تصمیم شرکت و ناشر خود اون بازی اعمال میشه اینطوری نیست که سونی دلبخواهی همه رو یه جور تخفیف بده بخاطر همین درصد و زمان تخفیف ها متفاوته

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: sharoshor

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501

از این بخش:

x35kztv0e2f5.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر