آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
بچه ها نظرتون در مورد gravity rush چیه؟ چطوره؟ شدیدا با هک ن اسلش ژاپنی و جو خاصش ارتباط میگیرم! میخوام بدونم این چجوره؟ میتونه یه چی دیوونه وار مثل بیونتا رو تداعی کنه؟!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بچه ها نظرتون در مورد gravity rush چیه؟ چطوره؟ شدیدا با هک ن اسلش ژاپنی و جو خاصش ارتباط میگیرم! میخوام بدونم این چجوره؟ میتونه یه چی دیوونه وار مثل بیونتا رو تداعی کنه؟!

اصلا با این دید سمتش نرو
صبر کن برای Nier، فعلا هم Transformers بگیر

• Like
Reactions: nzehtabvar

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
سلام دوستان منم امروز سونی یه ده دلاری بهم داد الان بین بازیایی که اف خورده اون چیزی که دلم بگیره نبود بنظرتون اگه صبر کنمتخفیف های بهتری میاد؟

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
رفقا یلداتون مبارک
این ساعت هایی که استور میزنه (آمریکا) به وقت کدوم ایالت هست؟ الان بیشتر ایالت ها ساعت ۸ شده ولی خبری از سری جدید تخفیف ها نیست

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
رفقا یلداتون مبارک
این ساعت هایی که استور میزنه (آمریکا) به وقت کدوم ایالت هست؟ الان بیشتر ایالت ها ساعت ۸ شده ولی خبری از سری جدید تخفیف ها نیست

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
معلوم نیست خدا میدونه کاراشون مشخص نیست

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
چیا ارزش خرید دارن بلاد بورن خوبه یا نه ؟

من قبلا خریدمش واقعا جزئ برترین بازی های نقش افرینی هست تا الان نزدیک 17 ساعت بازیش کردم توش موندم لامصب |: حالا همین الان هم خوب تخفیف خورده و ده دلار دیگه واقعا چیزی نیست |: من که تا یک ماه پیش با 20 دلار خریدم !! |: ( هر بازی من میخرم چند وقت بعدش تخفیف میخوره |:) البته اگه فقط با سری سولز اشنا هستی! در غیر این صورت پیشنهاد نمیشه!
ypdf_untitled.png

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
به نظر من فقط بازیهای با ارزش که انلاین خوبی دارن دیجیتالی بخرین بقیه رو دیسکی بخرین بتونین ردش کنید بره اگه دیجیتالی بخرین مشتری اول اخرش خودتونید

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
به نظر من فقط بازیهای با ارزش که انلاین خوبی دارن دیجیتالی بخرین بقیه رو دیسکی بخرین بتونین ردش کنید بره اگه دیجیتالی بخرین مشتری اول اخرش خودتونید

فکر نمیکنی دیسک دست دوم بصرفه تر باشه?واسه همون آنلاین

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر