آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

خب منم امروز با کد 20 درصد تخفیف یک فروند Ni-oh و سیزن پس Dark souls 3 رو خریدم که با مجموع تخفیف 20 درصدی که خود Ni-oh الان داشت کلا واسم 52 دلار تموم شد :D
عجب خرید لذت بخشی :D

داداش کدوم ریجن ؟ من الآن رفتم دیدم روی ریجن آمریکا Nioh هیچ تخفیفی نداشت !

دوستان من بازم نگرفتم این کد تخفیف رو -_-
باید قبلا خرید کرده باشیم با اکانتمون که کد رو بده? :D
بنده با پلاس و بازي هايي كه خريدم حدودا ٢٠٠ دلار خرج كردم براي اكانتم
ولي تا حالا يه فحشم به من نداده چه برسه به تخفيف
من از همتون خوش شانس ترم

• Like
Reactions: dooni
همون ریجن ۱ بود که پریروز اخرین روز تخفیفش بود. منم شانسی دیدمش که تخفیف خورده. تو همون all weekly deals بود.
نمیدونم چه کاریه اینجوری تخفیف میزنه وقتی کسی باخبر نمیشه. منم نفهمیدم. بهتر بود یه بخش جداگانه براش در نظر گرفته می‌شد مثل گوست ریکون

• Like
Reactions: virtual30t
يك روز بيشتر نبود منم درگير مهمون بازي شدم جا موندم از تخفيفش

همون ریجن ۱ بود که پریروز اخرین روز تخفیفش بود. منم شانسی دیدمش که تخفیف خورده. تو همون all weekly deals بود.

آخه جالب اینجاست که من تخفیف رو دیدم. قیمتش از حدود 80 دلار شده بود حدود 55 دلار،‌ بعد که زدمش توی سبد خرید دیدم که با همون 80 دلار داره حساب می کنه.گفتم شاید باگ باشه.
الآن که شما گفتید با تخفیف گرفتید فکر کردم شاید باگش رو برطرف کردن ولی حالا اصلا تخفیفی وجود نداره.
یه کارایی می کنه این سونی که آدم شاخ در میاره! آخه فقط 1 روز تخفیف یعنی چی؟ لااقل 1 هفته باید میذاشتن که ملت ببینن ...

• Like
آخه جالب اینجاست که من تخفیف رو دیدم. قیمتش از حدود 80 دلار شده بود حدود 55 دلار،‌ بعد که زدمش توی سبد خرید دیدم که با همون 80 دلار داره حساب می کنه.گفتم شاید باگ باشه.
الآن که شما گفتید با تخفیف گرفتید فکر کردم شاید باگش رو برطرف کردن ولی حالا اصلا تخفیفی وجود نداره.
یه کارایی می کنه این سونی که آدم شاخ در میاره! آخه فقط 1 روز تخفیف یعنی چی؟ لااقل 1 هفته باید میذاشتن که ملت ببینن ...

منو بگو که تخفیف رو دیدم اومدم اینجا اطلاع رسانی کردم یک ساعت بعد که خودم خواستم بگیرم دیدم برش داشته:))
واقعا حیف شد

• Like
با این مدل تخفیفات استور سونی، باید هر روز استور رو چک کرد که نکنه فلان بازی دیگه ای 1 روزه تخفیف بخوره باز. واقعا مسخره ست

بنده با پلاس و بازي هايي كه خريدم حدودا ٢٠٠ دلار خرج كردم براي اكانتم
ولي تا حالا يه فحشم به من نداده چه برسه به تخفيف
من از همتون خوش شانس ترم

5 ساله که من دارم خرج این اکانت میکنم یه تفم تو صورتم ننداخته ...چه برسه به جایزه و تخفیف

با این مدل تخفیفات استور سونی، باید هر روز استور رو چک کرد که نکنه فلان بازی دیگه ای 1 روزه تخفیف بخوره باز. واقعا مسخره ست

بعضی بازی ها اصلا خارج از این sale ها قایمکی تخفیف میخورن و اصلا شما متوجه نمیشی ... برای همین حتما تمام بازیایی که قصد خرید دارید رو بزارید تو wish list و هر 4-5 روز یه بار یه چکی بکنید .

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or