آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
سلام دوستان
سوالی داشتم ازتون
من پلی استیشن فعلا ندارم ، میخواستم بدونم اگر اکانت پلاس پلی استیشن رو بخرم میتونم بازیهای رایگانی که در این ماه گذاشته شده رو به اکانتم اضافه کنم ؟ ( از طریق سایت سونی )

یا حتما باید کنسول داشته باشم ؟

ممنونم

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
سلام دوستان
سوالی داشتم ازتون
من پلی استیشن فعلا ندارم ، میخواستم بدونم اگر اکانت پلاس پلی استیشن رو بخرم میتونم بازیهای رایگانی که در این ماه گذاشته شده رو به اکانتم اضافه کنم ؟ ( از طریق سایت سونی )

یا حتما باید کنسول داشته باشم ؟

ممنونم
می تونی نیازی به کنسول نیست

• Like
Reactions: MbhT

MbhT

کاربر سایت
Nov 27, 2020
32
دوستان وقتی کد پلاس رو از فروشنده دریافت میکنیم و در سونی وارد میکنیم ، اون فروشنده باز هم کد پلاس خریداری شده رو میتونه بفروشه ؟ یا دیگه غیر قابل استفاده میشه ؟

بچه ها الان پلاس یکساله بگیرم میتونم ۳ ۴ ماه دیگه یا زودتر بزنم اکتیو بشه؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

من اینطور شنیدم که هر وقتی بزنی همون موقع اکتیو میشه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان وقتی کد پلاس رو از فروشنده دریافت میکنیم و در سونی وارد میکنیم ، اون فروشنده باز هم کد پلاس خریداری شده رو میتونه بفروشه ؟ یا دیگه غیر قابل استفاده میشه ؟

من اینطور شنیدم که هر وقتی بزنی همون موقع اکتیو میشه
کد پلاس مثل کارت شارژ میمونه بعد از استفاده باطل میشه.

• Like
Reactions: MbhT

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
تا هرموقع استفاده نشه تاریخ انقضا نداره؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
معمولا تاریخ انقضا ندارن .

ولی یه نکته خدمت دوستان عرض کنم
بنده قبلا شاهد بحث بین یه کاربر با سابقه و یه فروشنده ی شناخته شده و معتبر (کد های psn و غیره) بودم . خریدار شاکی بود که بعضی از کد ها بعد از سه ماه از طرف سونی منقضی شدن در صورتی که این کد ها تاریخ انقضا ندارن. چند وقت پیش هم این کد ها اف خورده بود خواستم بخرم از یه فروشنده ی معتبر دیگه تا بعدا روی ps5 اکتیو کنم که فروشنده توصیه کرد فقط موقع اکتیو این کد ها خرید کنید . در هر صورت سورس (منبع) خرید فروشنده ها مشخص نیست به دلیل اینکه قیمتشون رقابتی باشه نمیان معرفی کنن .پس توصیه میشه فقط موقع اکتیو کردن خرید کنید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من خواستم ghost of Tsushima رو بخرم طمع کردم که تخفیف بیشتر بزنه برای کریسمس و امیدوارم تو پاچه ام نره ?☹️?

معمولا تاریخ انقضا ندارن .

ولی یه نکته خدمت دوستان عرض کنم
بنده قبلا شاهد بحث بین یه کاربر با سابقه و یه فروشنده ی شناخته شده و معتبر (کد های psn و غیره) بودم . خریدار شاکی بود که بعضی از کد ها بعد از سه ماه از طرف سونی منقضی شدن در صورتی که این کد ها تاریخ انقضا ندارن. چند وقت پیش هم این کد ها اف خورده بود خواستم بخرم از یه فروشنده ی معتبر دیگه تا بعدا روی ps5 اکتیو کنم که فروشنده توصیه کرد فقط موقع اکتیو این کد ها خرید کنید . در هر صورت سورس (منبع) خرید فروشنده ها مشخص نیست به دلیل اینکه قیمتشون رقابتی باشه نمیان معرفی کنن .پس توصیه میشه فقط موقع اکتیو کردن خرید کنید.
این کارت ها و کدها اکثراً تاریخ انقضا دارند خصوصا اگر قبل خریداری شده باشند
فقط فکر کنم سی دی کی بازی ها تاریخ ندارن

اگر یه کدی رو اشتباه وارد کنید خود سونی هم پیغام میده که یا کد اشتباه یا تاریخش گذشته حداقل من قبلاً این رو دیدم

• Like
Reactions: saeed_sg and rosgod

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
بیشتر تاریخ انقضا روی کارت های رایگان یا همون گیفت ها میزارن و بعضی از کنسول ها و بازی ها یکی دارن فروشنده ها هم میان اونا رو برمیدارن 6 سال پیش که ps4 گرفتم روی جعبه زده بود یه گیفت کارت هم داره اما چیزی داخلش نبود فروشنده هم زیر بار نرفت.
سایت های خارجی و ایرانی هم همچین روشی دارن که با قیمت کمتر اما با تاریخ انقضا

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
من خواستم ghost of Tsushima رو بخرم طمع کردم که تخفیف بیشتر بزنه برای کریسمس و امیدوارم تو پاچه ام نره ?☹?

منم میخواستم بخرم ولی قیمتش بالا بود. دوباره که تخفیف نمیزنه. دفعه بعد کی تخفیف بزنه نامشخصه. همین مقدار تخفیف هم برای بازی در این حد و اینکه چند وقته اومده خیلی زیاد بود. چند سال پیش که دلار 4 تومن بود اصلا تخفیف ها در این حد نبود. اگه دلار 4 تومن بود الان استور رو خالی کرده بودیم. تقریبا رفتارش قابل پیش بینی شده. واسم خیلی عجیب بود Death Stranding رو در بلک فرایدی تخفیف نزده بود و همینطور گلد ادیشن Metro Exodus و DLC هاش که الان زد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر