آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سایت PlayStation Games deals in PS Store and from select retailers • PSprices رو همیشه چک کنید برای قیمت بازی ها . نمودار قیمتش رو از اول تا الان میزنه مثلا میتونید ببینید فلان بازی کمترین قیمتی که آف خورده بوده چقدر بوده و بر اساس همون تصمیم بگیرید . مثلا من witcher Goty رو میخواستم . دیدم 15 دلار شده چک کردم دیدم تو این 4-5 سال هیچ وقت کمتر از این قیمت نشده و خریدمش .

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
تو این چند وقت همیشه این تخفیفات بوده و آدم از بلک فرایدی یا تخفیفات آخر سال انتظار قیمتی داره که تو طول سال نباشه.مثلا ادیسه یا اوریجی رو من همین قیمتهایی که توی
بلک فرایدی یا اند آف د یر گذاشتن خریدم.

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
تخفیفهای تعطیلات اومده و مثل همیشه است. تخفیف‌های چند سال پیش رو که با تخفیفهای الان مقایسه میکنیم واقعه الان خنده دار شده.
دقیقا قیمت ها مثل تخفیفاتی هست که تو طول سال زده میشه.مسخرست واقعا

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
دوستانی که به دیابلو علاقه دارن و دوست دارن تو اون سبک یه بازی رو شروع کنن باید بگم سری ون هلسینگ تو تخفیف ها اومده و هر 3 شماره تخفیف خورده.
شماره 1 و 2 رو با 8 دلار میتونید تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به نظرتون fifa 21 ultimate با تخفیف ارزش خرید داره؟ :D
چند شده؟ اگه خوره التیمیت تیمی که صد درصد اگه التیمیت نمیدونی چیه باید بری ویدئوی بازیسنتر در پست اول فیفا رو ببینی با التیمیت تیم آشنا بشی

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
چند شده؟ اگه خوره التیمیت تیمی که صد درصد اگه التیمیت نمیدونی چیه باید بری ویدئوی بازیسنتر در پست اول فیفا رو ببینی با التیمیت تیم آشنا بشی
۹۹ شده ۳۹ :D
والا زیاد حرفه ای نیستم اما یکم تو ۲۰ بازی کردم حال کردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر