آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
همیشگی هست چون ميخريش، اون گیمی که میبینی با پلاس فعال میشه و بدون پلاس قفل میشه اونهایی هست که خود سونی میده بت رایگان :D
پس خیلی خوبه که.فعلا یه پلاس 14 روزه میخرم تا این بازیها رو ارزونتر بخرم.مرسی از راهنمایی

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
این هفته هم که چیز خاصی ندیدیم !
داداش این تصویر از داخل PS4 گرفتی ؟

داداش بازیش قشنگه داستانش خیلی باحاله من دانلود کردم دارم بازی میکنم .داستانش درباره یک بنده خدایی هست که از سال 2015 یک جوری میره 2100 بعد وسظ یک جایی بیدار میشه و میبینه همه چیز داغونه و تلاش میکنه برای زنده موندن و بقا .ترسناکه یکم .من که دارم میرم مو بکارم اخه هرچی بود ریخت .

ا
الان بتلفیلد 1 رو زده تقریبا 6 دلار بعد بغلش زده با پلاس 4 دلار.یعنی اگه پلاس داشته باشیم 4 دلاره؟یا تا وقتی که پلاس داریم این بازی عمل میکنه؟
میشه یه نفر توضیح بده بازیهایی که با پلاس و بدون پلاس قیمتشون فرق میکنه داستانش چیه؟
بعد بتلفیلد 1 ارزش خرید داره؟

خب اگه پلاس تموم بشه اون بازی قفل میشه؟یا همیشگی هست و با همون قیمت میشه تهیش کرد و بازی کرد حتی وقتی پلاس تموم بشه؟
خب اینم مثل بازی های رایگان اگه پلاس تموم بشه قفل میشه و نمیشه انلاین بازی کرد .البته با پلاس هکی میشه

Last edited by a moderator:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
الان من پلاس هکی گرفتم تست کردم نشد بازیهایی که پلاس تخفیف خورده رو خرید.کسی میدونه با چه پلاسی میشه این بازیا رو خرید؟
با پلاس 14 روزه میشه ؟
اگه قفل میشه که فایده نداره

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
الان من پلاس هکی گرفتم تست کردم نشد بازیهایی که پلاس تخفیف خورده رو خرید.کسی میدونه با چه پلاسی میشه این بازیا رو خرید؟
با پلاس 14 روزه میشه ؟
اگه قفل میشه که فایده نداره
با پلاس هکی میخواستی روی اکانت خودت بازی بخری؟ !
در صورتی میشه با تخفیف پلاس بازی خرید که روی اکانت خودت پلاس باشه. وقتی علامت پلاس روی اسمت بیاد یعنی اکانتت پلاس داره.
وقتی رو اکانتت پلاس باشه میتونی از تخفیف های پلاس روی اکانت خودت بازی بخری.
الان اگه میخوای برای اکانتت پلاس دو روزه بزنی باید با اکانتت وارد یه بازی انلاین بشی. بعد خودش دو روز پلاس بهت میده.
وقتی بازی رو خریدی برای همیشه برات میمونه.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
با پلاس هکی میخواستی روی اکانت خودت بازی بخری؟ !
در صورتی میشه با تخفیف پلاس بازی خرید که روی اکانت خودت پلاس باشه. وقتی علامت پلاس روی اسمت بیاد یعنی اکانتت پلاس داره.
وقتی رو اکانتت پلاس باشه میتونی از تخفیف های پلاس روی اکانت خودت بازی بخری.
الان اگه میخوای برای اکانتت پلاس دو روزه بزنی باید با اکانتت وارد یه بازی انلاین بشی. بعد خودش دو روز پلاس بهت میده.
وقتی بازی رو خریدی برای همیشه برات میمونه.
مثلا چه بازی؟باید بازی بخرم که آنلاین باشه بعد پلاس فعال میشه؟
تنها راهش همینه؟پس با این اکانت 14 روزه ها هم نمیشه؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
مثلا چه بازی؟باید بازی بخرم که آنلاین باشه بعد پلاس فعال میشه؟
تنها راهش همینه؟پس با این اکانت 14 روزه ها هم نمیشه؟
شما روی هر اکانتی که پلاس داشته باشه می تونی بازی تخفیف خورده پلاس بخری
دقت کن فقط همون اکانت
حالا می خواد 2 روزه باشه. 14 روزه باشه... 100 روزه باشه یا هر چی

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: live is life

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
شما روی هر اکانتی که پلاس داشته باشه می تونی بازی تخفیف خورده پلاس بخری
دقت کن فقط همون اکانت
حالا می خواد 2 روزه باشه. 14 روزه باشه... 100 روزه باشه یا هر چی

خب الان مشکل اینجاست که من نمیتونم روی این اکانتم پلاس داشته باشم تا بازیها رو بخرم.
پلاس 14 روزه و 2 روزه رو بلد نیستم رو اکانتم فعال کنم.کسی اگه بلده لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
ذوست عزیز توی گوگل بزن قشنگ آموزش ها هست
اگه بازم سختته تو یوتیوب بزن فیلمشو ببین
خب الان مشکل اینجاست که من نمیتونم روی این اکانتم پلاس داشته باشم تا بازیها رو بخرم.
پلاس 14 روزه و 2 روزه رو بلد نیستم رو اکانتم فعال کنم.کسی اگه بلده لطف کنه راهنمایی کنه ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر