آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من که اخرش رضایت دادم و ویچر کامپلت رو خریدم ، هم دلم شدید برای گرالت و تریس تنگ شده بود ، هم دوست داشتم دی ال سی ها رو بازی کنم

......

سونی از وقتی مستر جان اومده راس کار دیگه کد تخفیف نمیده

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دوستان توی بعضی سایت هایی که گیفت کارت میفروشن دیدم که یه کد 20 درصدی تخفیف بازی هم میفروشن.این کد معتبره؟
تا چقدر خرید عمل میکنه؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
دوستان توی بعضی سایت هایی که گیفت کارت میفروشن دیدم که یه کد 20 درصدی تخفیف بازی هم میفروشن.این کد معتبره؟
تا چقدر خرید عمل میکنه؟
تا 20 درصد سبد خریدت
روی پری اوردر ها و پلاس عمل نمی کنه

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
چرا میگید که crew 2 .میشه یکم توضیح بدید ممنونم .
من حتی NFS 2015 رو سعی کردم ازش لذت ببرم ایراداتش رو نادیده گرفتم اما Payback اصلا برام قابل تحمل نبود. گرافیک شخصیت ها و محیط هم اصلا جالب نبود.صحنه هایی Slow تصادفاش هم تکراری میشه. اون اوایل هم لوت باکس و اینجور چیزا هم زیاد داشت تا جایی که یادمه...
The Crew 2 هم آنچنان عالی نیست ولی از NFS Payback بهتره حداقل و محتوای بیشتری داره بنظرم. علاوه بر ماشین، هواپیما و قایق و موتور و... هم داره. حالت Coop ـش هم جالبه .امتیازتش هم نسبت به NFS بالاتر بود.
اینا نظر شخصیم بود .حالا شاید اصلا شما اگر Payback رو بازی کنی بیشتر خوشت بیاد. خیلیا هستن حتی با این وضعیت باز هم Payback رو دوس داشتن...

Farhanmajidi

کاربر سایت
Dec 22, 2018
16
من حتی NFS 2015 رو سعی کردم ازش لذت ببرم ایراداتش رو نادیده گرفتم اما Payback اصلا برام قابل تحمل نبود. گرافیک شخصیت ها و محیط هم اصلا جالب نبود.صحنه هایی Slow تصادفاش هم تکراری میشه. اون اوایل هم لوت باکس و اینجور چیزا هم زیاد داشت تا جایی که یادمه...
The Crew 2 هم آنچنان عالی نیست ولی از NFS Payback بهتره حداقل و محتوای بیشتری داره بنظرم. علاوه بر ماشین، هواپیما و قایق و موتور و... هم داره. حالت Coop ـش هم جالبه .امتیازتش هم نسبت به NFS بالاتر بود.
اینا نظر شخصیم بود .حالا شاید اصلا شما اگر Payback رو بازی کنی بیشتر خوشت بیاد. خیلیا هستن حتی با این وضعیت باز هم Payback رو دوس داشتن...
ولی گرافیک محیط crew2 خیلی ضعیفه در حد بازی های ps2 مثلا ساختمان ها و آدم های تو بازی انگار یک عکس بی روح هستن ،البته این که قایق و موتور و ... داره خوبه ولی برای کیک که بازی ماشینی دوست داره مزیت نیست .

• Like
Reactions: live is life

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
  • Like
Reactions: SON OF HEAV3N

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟