آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
چرا star wars bf 2 تخفیف نمیزنن ؟ الان توی تخفیفای جدید جمعه سیاه اروپا هم نبود :-s
سازنده ها گفتن تو بلک فرایدی تخفیف نمیخوره همزمان با اکران فیلم جدید استار وارز تخفیف میخوره که خودتون باید گوگل کنید ببینید چه تاریخی میشه

• Like
Reactions: hrdpc1

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
تخفیفات بلک فرایدی به طور واقعی شروع شد... البته هنوز سایت آپدیت نیست ولی از طریق کنسول لیست ها بالا میان:-?
از مهم ترین تخفیفات میشه به تکن7, اینجاستیس 2, آنچارتد 4 و لاست لگسی, نیر, پرسونا 5, ولفن اشتاین 2 و چندتا دیگه اشاره کرد:x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
تخفیفات بلک فرایدی به طور واقعی شروع شد... البته هنوز سایت آپدیت نیست ولی از طریق کنسول لیست ها بالا میان:-?
از مهم ترین تخفیفات میشه به تکن7, اینجاستیس 2, آنچارتد 4 و لاست لگسی, نیر, پرسونا 5, ولفن اشتاین 2 و چندتا دیگه اشاره کرد:x
دقیقا تخفیفای اروپاس که برا US دیرتر لیست شده

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
بازی ولفنشتین 2 تو استور اتریش میگن مجانی شده . ارور استوره انگار من تست نکردم کسی میتونه تا وقت هست بگیرتش تا از دست نرفته . مثل کنک 2 شده که تو یه بازه مجانی شد .

آخرین ویرایش:

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
ای بخشکه این شانس nioh تو استور اروپا تخفیف خورده اما تو استور آمریکا نه:((
این لیست استور امریکا نهاییه؟امکانش نیست فردا پس فردا اضافه شه؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بازی ولفنشتین 2 تو استور اتریش میگن مجانی شده . ارور استوره انگار من تست نکردم کسی میتونه تا وقت هست بگیرتش تا از دست نرفته . مثل کنک 2 شده که تو یه بازه مجانی شد .
شایعه ایی بیش نبوده:D

• Like
Reactions: Hamzeh_Yz

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان گفتن نمیشه خرید از امازون ..الان امازون امریکا پلاس کرده 40 دلار بنده دیشب خریدم یه ایمیل حاوی کد برام امازون ارسال کرد اکانتمم با گیفت امازون شارژ کردم..البته اکانت من خیلی قدیمی هست و یادم میاد همون موقع ها برای ثبت نام از یه سایت یه شماره تقلبی مستر کارت گرفته بودم زده بودم..عکسم نخواسته تا حالا از من.خلاصه گفتم شاید بدردتون بخوره
لینک این تخفیف امازون رو لطف میکنی من که سرچ میکنم تخفیفی نمیاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر