هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . آقا من دو دل هستم واسه ی پلی استیشن ۴ اسلیمی که دارم فن بگیرم یا نه . گفتن فن برای اونایی هستش که جاشون کمه . حالا من یسری عکس از محل قرارگیری دستگاهم میذارم شما بگید جاش کمه یا زیاد و آیا نیاز داره فن براش بگیرم یا نه .
193380
این عکس مال قبلا هستش که یکم گرد و خاک گرفته بود البته من معمولا همیشه گرد و خاکش رو میگیرم و یه نکته ی دیگه اینکه توی عکس بالا سمت چپ دستگاه چسبیده به پایه ی میز که چند ماه پیش اینجوری بود الان وسط قرار گذاشتمش . اینم یه عکس دیگه?
193383
که البته توی عکس بالا زیر دستگاهم کاسه گذاشته بودم یه چند روزی چند ماه پیش که هوا رد بشه الان دیگه چند ماهی هستش نمیذارم . در کل الان زیرش نه کاسه ای هستش نه چسبیده به پایه ی میز . بنظرتون فن براش بگیرم یا جاش خوبه ؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام . آقا من دو دل هستم واسه ی پلی استیشن ۴ اسلیمی که دارم فن بگیرم یا نه . گفتن فن برای اونایی هستش که جاشون کمه . حالا من یسری عکس از محل قرارگیری دستگاهم میذارم شما بگید جاش کمه یا زیاد و آیا نیاز داره فن براش بگیرم یا نه .
View attachment 193380
این عکس مال قبلا هستش که یکم گرد و خاک گرفته بود البته من معمولا همیشه گرد و خاکش رو میگیرم و یه نکته ی دیگه اینکه توی عکس بالا سمت چپ دستگاه چسبیده به پایه ی میز که چند ماه پیش اینجوری بود الان وسط قرار گذاشتمش . اینم یه عکس دیگه
View attachment 193383
که البته توی عکس بالا زیر دستگاهم کاسه گذاشته بودم یه چند روزی چند ماه پیش که هوا رد بشه الان دیگه چند ماهی هستش نمیذارم . در کل الان زیرش نه کاسه ای هستش نه چسبیده به پایه ی میز . بنظرتون فن براش بگیرم یا جاش خوبه ؟
داداش نیازی نیست فن بگیری، جاش هم مشکلی نداره، فقط نزار بچسبه به پایه میز مثل عکس اولی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
مرسی . پس آسیبی نمیبینه یا یوقت صدای فنش بالا نمیره به مرور ؟
مثلا من آذر ماه که خریدم باهاش اسپایدرمن مایلز مورالز بازی میکردم صدای فنش کم بود نمیدونم شاید من اینجور حس میکنم ولی وقتی باهاش ghost of tsushima بازی میکنم حس میکنم صدای فنش یکم میره بالا . نمیدونم شاید طبیعی باشه .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . آقا ما چند روز پیش برق خونمون رفت وسط بازی ولی دستگاهم به دو تا محافظ وصل بود بعد از اینکه برق اومد دیگه روشنش نکردم تا چند روز امروز که روشنش کردم این دو تا خطا اومد بعدش اجازه داد دوباره وارد صفحه ی پلی استیشن بشم . 193464 193465
بعدش دستگاه رو خاموش کردم و آداپترش رو دوباره جا زدم توی برق و واسم اورد مثل همیشه . بنظرتون اینکه برق رفته آسیب زده به دستگاهم یا نه ؟ البته بازم میگم‌محافظ داشتم

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
ا
سلام . آقا ما چند روز پیش برق خونمون رفت وسط بازی ولی دستگاهم به دو تا محافظ وصل بود بعد از اینکه برق اومد دیگه روشنش نکردم تا چند روز امروز که روشنش کردم این دو تا خطا اومد بعدش اجازه داد دوباره وارد صفحه ی پلی استیشن بشم .View attachment 193464View attachment 193465
بعدش دستگاه رو خاموش کردم و آداپترش رو دوباره جا زدم توی برق و واسم اورد مثل همیشه . بنظرتون اینکه برق رفته آسیب زده به دستگاهم یا نه ؟ البته بازم میگم‌محافظ داشتم
البته یک سری ایراد هم از اون موقع به بعد دیدم توی بازی هام مثلا توی dark souls 3 رفتم توی یه اتاقی حدود یک صدم ثانیه یه گوشه ای از دیوار اتاق رنگش آبی میشد ‌. مثل نویز . منتها از این خطا خیلی کم دیدم الان که دارم بازی میکنم

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام . آقا ما چند روز پیش برق خونمون رفت وسط بازی ولی دستگاهم به دو تا محافظ وصل بود بعد از اینکه برق اومد دیگه روشنش نکردم تا چند روز امروز که روشنش کردم این دو تا خطا اومد بعدش اجازه داد دوباره وارد صفحه ی پلی استیشن بشم .View attachment 193464View attachment 193465
نه داداش هیچ آسیبی وارد نشده این فقط یه هشدار عادیه که بهت میگه کنسول به صورت درست خاموش نشده. کنسول من شاید صد بار بخاطر رفتن برق یا اینکه بچه ها یهویی دکمه سه راهی برق رو زدن اینجوری خاموش شده و این اعلان رو داده ولی گوش شیطان کار هیچ مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر. برا شمام مشکلی نیس خیالت راحت

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
نه داداش هیچ آسیبی وارد نشده این فقط یه هشدار عادیه که بهت میگه کنسول به صورت درست خاموش نشده. کنسول من شاید صد بار بخاطر رفتن برق یا اینکه بچه ها یهویی دکمه سه راهی برق رو زدن اینجوری خاموش شده و این اعلان رو داده ولی گوش شیطان کار هیچ مشکلی پیش نیومده خدا رو شکر. برا شمام مشکلی نیس خیالت راحت

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
آرش
درود یه سری سوال ابتدایی دارم در مورد دیتای بازی
من یک سری بازی گذاشتم برای دانلود البته اتومات داره روی هارد جانبی ذخیره میشه
سوالم اینه دوستم این بازی هارو داره ریجنمونم یکیه میتونم هاردم رو ببرم بزنم به دستگاش و بازی هارو کپی کنم توش یا حتما باید مستقیم دانلودکنم یا از pc بریزم

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
سلام وقت بخیر
من تو این پنج شش سالی که کنسول دارم سه دسته عوض کردم که مشکل همشونم R2 شون بدون هیچ دلیلی اتومات درگیر میشد (مثلا تو بازی یهو شروع به شلیک میکنه). میخواستم بدونم دلیلش چیه؟ دسته ها خودشون مشکل دارن یا من باهاشون بد کار میکنم؟ (این آخریه حتی زمینم نخورده تا حالا)
با تشکر

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام وقت بخیر
من تو این پنج شش سالی که کنسول دارم سه دسته عوض کردم که مشکل همشونم R2 شون بدون هیچ دلیلی اتومات درگیر میشد (مثلا تو بازی یهو شروع به شلیک میکنه). میخواستم بدونم دلیلش چیه؟ دسته ها خودشون مشکل دارن یا من باهاشون بد کار میکنم؟ (این آخریه حتی زمینم نخورده تا حالا)
با تشکر
سلام، معمولا اتصال conductive film به برد اصلی خوب برقرار نمیشه (اون ابر زیرش خاصیتش رو از دست میده) شما همون قسمت رو اگر ی مقدار ضخیم تر کنید، معمولا درست میشه

• Like
Reactions: j_mactavish199

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
سلام، معمولا اتصال conductive film به برد اصلی خوب برقرار نمیشه (اون ابر زیرش خاصیتش رو از دست میده) شما همون قسمت رو اگر ی مقدار ضخیم تر کنید، معمولا درست میشه
همه دسته ها اینجوری میشه یا ربطی به نوع بازی کردن داره؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام وقت بخیر
با تشکر
داداش دسته منم L2 درگیر میشه دقیقا اینطوری. تنها کاری که باید بکنی دسته رو باز کامل باز کن. همه دکمه هاشو با دستمال کاغذی و فوت تمیز کاری کن دوباره ببند. من هر سری اینجوری میشه باز میکنم تمیز میکنم چند ماه درست کار میکنه

• Like

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
داداش دسته منم L2 درگیر میشه دقیقا اینطوری. تنها کاری که باید بکنی دسته رو باز کامل باز کن. همه دکمه هاشو با دستمال کاغذی و فوت تمیز کاری کن دوباره ببند. من هر سری اینجوری میشه باز میکنم تمیز میکنم چند ماه درست کار میکنه
اگر هم بلد نیستی دسته رو چطوری باز کنی تو یو تیوب آموزش تصویریش هست. اصلا کار سختی نیس

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر