Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
View attachment 344667

^:)^

کلیپ خودش گویای همه چیز هست، نیازی به توضیحات اضافه نداره.
۱-صحنه ای که وایتبرد وارد مارینفورد میشه مخصوصا تو مانگا.

۲-جایی که اولین بار چهره پین رو تو روستای باران نشون میده.

اونهمه تو سرش میزدیم ولی هیچی ناروتو نمیشه.

@parham_safa
بیا بزن این رفیقت رو و هرکی به اون گزینه رای داد رو بن کن نفس راحتی بکشیم:-" :دی

خدا رو چه دیدی، شاید پرهام @parham_safa آمد و به همون گزینه رای داد :D

ولی تکلیف من که مشخص بود که به چی رای میدم:p...ولی انتظار نداشتم که تو کمتر از 100% بدی :D

+++++++++++++++

نظرم تا اینجای فصل...و موقعه تصمیم گیری برای ادامه دادن انیمه تقریباً فرا رسیده

Oshi no Ko 2nd Season - E04
نمیگم خوب نیست...چرا خوبه ولی هنوز روند انیمه توی این فصل برام جدی نشده
ولی از نظر طراحی لباس شخصیت ها....واقعاً خوبه و طراحی ها لباس ها رو خیلی دوست دارم
ولی هنوزم به نظرم رو دست Shirobako تو این زمینه نداریم.

Make Heroine ga Oosugiru! - E02
چقدر خوبه...من که راضی ـم و خدا هم ازشون راضی باشه
چیزی که خیلی دوست دارم، حالت مو هاشون هست :D

Fairy Tail: 100-nen Quest - E03
صد در صد ادامه ـش میدم

Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Alya-san - E04
دوست ـش دارم...اصلاً اینطور انیمه ها راست کار خودمه

Tsue to Tsurugi no Wistoria - E02
هنوز قسمت سوم ـش رو ندیدم...ولی خیلی جذب ـم نکرده و فک نکنم بهش امیدی باشه

Nige Jouzu no Wakagimi - E03
بدک نیست...و نیمچه تم دارک اون رو هم دوست دارم...12 قسمت که بیشتر نیست، هفتگی نگاش میکنم و بنظرم جلوتر بهتر میشه

Shikanoko Nokonoko Koshitantan - E02
چرا اخه باید این رو تو این سن و سال نگاه کنم....:D

Kami no Tou: Ouji no Kikan - E03
این فصلش چند قسمته...اگه 12 قسمته، خدا لعنت ـشون کنه

Gimai Seikatsu - E03
اصلاً نمیتونم با روایت داستان کنار بیام.....خیلی در هم بر همه.
از طرفی هم به شدت خسته کننده هستش.

2.5jigen no Ririsa - E03
خدایش قراره 24قسمت با همین ریتم جلو بره...سر همین قسمت 3 ـم خسته شدم ازشون...یه خورده تراژدی ـش کنید و گریه زاری ـش رو بالا بیارید که منم نگاش کنم :D

Monogatari - Off & Monster - E03
این انیمه اصلاً تو یه لیگ دیگه ـس...ازش دیدنش واقعاً لذت میبرم.

Isekai Shikkaku - E03
زیاد انیمه ی مالی نیست...احتمال زیاده که درآپ ـش کنم.

Katsute Mahou Shoujo to Aku wa Tekitai shiteita - E03
انیمه ی کوتاه هستش...و فقط نگاش میکنم بخاطر صدای Mai Nakahara که من رو یاد ناگیسا تو Clannad میندازه (@Akiba امیر آکیبا برو توبه کن و Clannad رو ببین)

300961.jpg39949.jpg

بقیه ی انیمه ها رو هنوز قسمت دوم و سوم ـشون ندیدم....

آخرین ویرایش:
Gimai Seikatsu - E03
اصلاً نمیتونم با روایت داستان کنار بیام.....خیلی در هم بر همه.
از طرفی هم به شدت خسته کننده هستش.
سه قسمت اولش در مقابل قسمت 4 مدمکسه از نظر ریتم داستان :D فکر کنم یه روزه کل قسمتو انیمیت کرده بودن، کلا سه تا لوکیشن بود که دوتا کاراکترم بیشتر توش نبودن که نشسته بودن و حرف میزدن.
این از وقتی ناولش اومده بود من فکر میکردم کار قوی ایه ولی تا الان که ناامید کننده ترین انیمه ای بوده که امسال دیدم.

من اصن نمیدونم چطوری میتونم شما رو راضی کنم موشوکو تنسه چقدر خوبه

یادمه وقتی فصل اول انیمه پخش شد، من دووم نیاوردم و همون اواسط فصل اولش دقیقا بعد Turning Point 1 پریدم رو رمان. مانگا هم نه
مستقیم رمان

و اون تجربه خوندنی که با موشوکو تنسه داشتم با به جرئت میگم هیچی نداشتم. یادمه تا خود Turning Point 2 رو بدون خواب و خوراک داشتم میخوندم
و اتفاقات بعدش که هیچی عالی
و از آخر فصل اول انیمه و اتفاقاتی که رودی رو میزنه زمین خوندن رمان و چجوری آروم آروم رودی تو آرک آکادمی دوست و خانواده پیدا می کنه دلگرم کننده بود
و بعدش هم که Turning Point 3 و وقایع پشت سرش و آرک بگاریت که به نظر من خسته کننده ترین بخش های داستان اند و با این وجود بازم فوق العاده بودند

ولی هولی شعط از Turning Point 4 به بعد؟ دوباره عالی. دوباره کلی کشمکش سیاسی. کلی پلات توییست و کاراکترهای شاهکار

با همه این وجود به نظرم بهترین بخش Mushoku Tensei دقیقا بعد اینه که رمان تموم میشه و شروع می کنید قصه بقیه کاراکترها رو تو جلدهای Redundancy میخونید
اگه بخوام بهترین کتاب هایی که خوندم رو لیست کنم، این دو جلد Redundancy موشوکو تنسی میره لاشون
قشنگ بعد از این که قصه رودئوس تموم میشه شروع می کنه قصه بقیه شخصیت ها رو گفتن و اون جاست که ارزش دنیا پردازی و پرداختن به تک تک این شخصیت هایی که اول خیلی بی اهمیت به نظر می رسن رو پی می بری

حالا خیلی از شخصیت ها رو هنوز کامل ندیدیم. ولی از بین همینا به نظرم زنوبا و ناناهوشی خارق العاده اند هر چی داستان میره جلو تر

انیمه تو فصل دوم خیلی جاهاش ضعیف عمل کرد
ولی بازم شدید دوست دارم خیلی از صحنه های مورد علاقم رو انیمیت شده ببینم

تریلر Creature Commandos

تریلر Uzumaki

این Uzumaki چند سال ما رو مسخره ی خودش کرد....امیدوارم که این سری بدون درده سر بیاد.

سه قسمت اولش در مقابل قسمت 4 مدمکسه از نظر ریتم داستان :D فکر کنم یه روزه کل قسمتو انیمیت کرده بودن، کلا سه تا لوکیشن بود که دوتا کاراکترم بیشتر توش نبودن که نشسته بودن و حرف میزدن.
این از وقتی ناولش اومده بود من فکر میکردم کار قوی ایه ولی تا الان که ناامید کننده ترین انیمه ای بوده که امسال دیدم.

من انیمه ی داغون زیاد دیدم....ولی این لامصب خیلی انیمه ی سردی هستش...

یادمه وقتی فصل اول انیمه پخش شد، من دووم نیاوردم و همون اواسط فصل اولش دقیقا بعد Turning Point 1 پریدم رو رمان. مانگا هم نه
مستقیم رمان

و اون تجربه خوندنی که با موشوکو تنسه داشتم با به جرئت میگم هیچی نداشتم. یادمه تا خود Turning Point 2 رو بدون خواب و خوراک داشتم میخوندم
و از آخر فصل اول انیمه و اتفاقاتی که رودی رو میزنه زمین خوندن رمان و چجوری آروم آروم رودی تو آرک آکادمی دوست و خانواده پیدا می کنه دلگرم کننده بود
و بعدش هم که Turning Point 3 و وقایع پشت سرش و آرک بگاریت که به نظر من خسته کننده ترین بخش های داستان اند و با این وجود بازم فوق العاده بودند

ولی هولی شعط از Turning Point 4 به بعد؟ دوباره عالی. دوباره کلی کشمکش سیاسی. کلی پلات توییست و کاراکترهای شاهکار

با همه این وجود به نظرم بهترین بخش Mushoku Tensei دقیقا بعد اینه که رمان تموم میشه و شروع می کنید قصه بقیه کاراکترها رو تو جلدهای Redundancy میخونید
اگه بخوام بهترین کتاب هایی که خوندم رو لیست کنم، این دو جلد Redundancy موشوکو تنسی میره لاشون
قشنگ بعد از این که قصه رودئوس تموم میشه شروع می کنه قصه بقیه شخصیت ها رو گفتن و اون جاست که ارزش دنیا پردازی و پرداختن به تک تک این شخصیت هایی که اول خیلی بی اهمیت به نظر می رسن رو پی می بری

حالا خیلی از شخصیت ها رو هنوز کامل ندیدیم. ولی از بین همینا به نظرم زنوبا و ناناهوشی خارق العاده اند هر چی داستان میره جلو تر

وقتی تازه انیمه شروع کرده بود...یکی دو قسمت اولش خیلی منو نگرفت و تو فکر درآپ کردن ـش بودم، شاید اون فصل و یا فصل قبلش خیلی ایسکای داشتیم و دیگه ایسکای خون ام زده بود بالا.
ولی بعدش باید بگم که: تمام فصل هاش رو دوست داشتم...درسته که بعضی از قسمت ها روند اوفت میکرد، ولی به صورت کلی دوستش دارم و شخصیت های جذابی داره و تمام قسمت هاش رو هفتگی دیدم و جمع ـشون نکردم...از لحاظ کیفیت ساخت هم که جای بحث نداره

فکر میکردم قدرت جدید لوفی به خاطر محدودیت های مانگا عجیب و نامفهومه و تو انیمه بهتر میشه.

انیمه یه صدای فنری اعصاب خورد کن هم بهش اضافه کردن که هیچ جوره نمیشه تحملش کرد.
هر کدوم از شخصیتهای قوی که با این قدرت مسخره لوفی شکست خوردن باید واسه شون امام زاده درست کنن که از دلشون دربیاد.
دلم واسه کایدو سوخت.
کید و لاو با هزارتا فن و چند بار تا لبه مرگ رفتن بیگ مام و شکست دادن ولی کایدو ننه مرده بعد از شونصد سال مبارزه لوفی باهاش طناب میزد.

صد رحمت به کیشیموتو جوتسوهای ناروتو.

مستقیم رمان

متاسفانه مشکلات انیمه رو نمیبینی شما و بقیه هم چون ناول رو نخوندن درکی از چیز هایی که میگی ندارن.
اولین مشکل انیمه استدیو عتیقه bind هستش که حتی کیفیت انیمه های 20 سال پیش رو هم نداره و مشکل دوم افت شدید داستانی بعد از فصل یک هست که مشکل شایعی بین وب ناول ها هست چون نویسنده در چپتر های اول نهایت زورش رو میزنه و مشخص نیست کار ادامه دار بشه یا کلا بازخورد نداشته باشه و کنسل بشه و بعد از اینکه بازخورد مثبت میگیره میوفتن به فکر ادامه دادن چپتر های بعدی و آب بندی به داستان. یعنی همون جلد های Redundancy.
در مورد جهان سازی داستان هم پشت اسمش قایم شده و مثل یوبیسافت فکر کرده هر هردمبیل یه چیزی اضافه کنه یعنی دنیا سازی و هزاران پلات هول که حالا معلوم نیست بهش جوابی داده بشه یا نه. پلات داستان و جهان سازی موقعی هست که در داستان بهش پاسخ داده بشه نه اینکه مخاطب ارجاع داده بشه به ناول و... تازه بخواد مشکل بشه اتفاقی که افتاده دلیلش چی بود و چی شد و چی میخواد بشه.
اینا متاسفانه مشکلات این سری هستن و از فن های 6 آتیشه انتظاری ندارم ولی حداقل میخواستم یه نقد منطقی ازش اینحا باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or