اینترنت فیبر نوری (تانوما)

میشه چند تا مدل رو معرفی کنید ؟
اطلاعی از مدل های جدید تو بازار ندارم که کدوم بهتره
من همون مودم قدیمی رو استفاده میکنم و مشکل رو با یک روتر جدا حل کردم
کل هر مودمی میخرید اگه وای فای استاندارد n داشته باشه جوابگوی سرعت فیبر نیست.

دیروز از نمایشگاه الکامپ یک خبر اومد که مخابرات هم سقف 300 مگ رو بنا به درخواست کاربر بر میداره و 1000 مگابیت رو هم در دسترس میزاره.
مثل اینکه از همون دیروز عملی شده ، با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنین.
ممنون از اطلاع رسانی
امروز تماس گرفتم گفتن سرویس 1000 مگ با حجم ماهانه 500 گیگ رو میتونن فعال کنن ماهی 400 هزارتومن
سرویس فعلیم هم 300 مگ ماهانه 700 گیگ 340 تومن بود

از لحاظ قیمتی خوبه ولی باید حجمش رو بیشتر میکردن نه کمتر. امیدوارم در آینده حجم بیشتر هم بذارن فعلا فقط همین یه پلن هست

من سرویس 500 گیگ ماهیانه مخابرات دارم،الان تو پنل زده 500 گیگ ترافیک و زمان هم 344 باقی مانده، میخواستم بدونم این 500 گیگ اول هر ماه شارژ میشه؟ (کجا میشه چک کرد تعداد روزهای باقی مانده برای اون ماهی که توش هستیم)، و اگه ترافیک اضافه مونده باشه از ماه قبل، به ماه بعد انتقال داده میشه یا نه؟ و یه سوال دیگه اینکه ترافیک ساعت خاص مثلا 2 تا 8 رو میشه در ماه دوبار یا چندبار خرید یا محدودیت ماهانه داره؟ ممنون
بله اول ماه شارژمیشه ، اگه سالیانه خریدی کلی نشون میده تعداد روزه هر ماه رو نشون نمیده بخوای متوجه بشی میری روی آیکون پایان دوره مثلا زده فلان روز اونوقت سر هر ماه هم همون موقع مجدد شارژ میشه ، ترافیک منتقل نمیشه

دیروز از نمایشگاه الکامپ یک خبر اومد که مخابرات هم سقف 300 مگ رو بنا به درخواست کاربر بر میداره و 1000 مگابیت رو هم در دسترس میزاره.
مثل اینکه از همون دیروز عملی شده ، با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنین.
همون ۱۰۰ مگش هم سرعت خیلی خوبیه ولی عملا با پلی استیشن همچین سرعتی رو برای دانلود من ندارم ، فقط با idm کامپیوتر فیلمی چیزی میگیرم همون ۱۰۰ مگ سرعت رو دانلود میکنه

• Like
Reactions: m.d.makan
دوستان این سرویس 1 گیگابیت مخابرات بدون تماس گرفتن تو پنل تون اومده بود برای خریداری؟ یا تماس گرفتید و فعال شد؟
چون من الان ترافیک زمان دار دارم، نه میتونم سرویس بخرم و نه تغییر سرویس بدم، کلا لیست سرویس ها رو نمیتونم ببینم الان

دوستان این سرویس 1 گیگابیت مخابرات بدون تماس گرفتن تو پنل تون اومده بود برای خریداری؟ یا تماس گرفتید و فعال شد؟
چون من الان ترافیک زمان دار دارم، نه میتونم سرویس بخرم و نه تغییر سرویس بدم، کلا لیست سرویس ها رو نمیتونم ببینم الان
این طوری که من با 2020 تماس گرفتم سرویس 1000 مگ فقط برای کسایی تو پنل میاد که سرویس فعلیشون پیش پرداخت باشه
کسایی که مثل من پس پرداخت هستن تو پنل نمیاد و باید به 2020 زنگ بزنن تا براشون فعال بشه

• Like
Reactions: mohsen_mzh
بله اول ماه شارژمیشه ، اگه سالیانه خریدی کلی نشون میده تعداد روزه هر ماه رو نشون نمیده بخوای متوجه بشی میری روی آیکون پایان دوره مثلا زده فلان روز اونوقت سر هر ماه هم همون موقع مجدد شارژ میشه ، ترافیک منتقل نمیشه

همون ۱۰۰ مگش هم سرعت خیلی خوبیه ولی عملا با پلی استیشن همچین سرعتی رو برای دانلود من ندارم ، فقط با idm کامپیوتر فیلمی چیزی میگیرم همون ۱۰۰ مگ سرعت رو دانلود میکنه
با کابل لن cat7 تست کن.برا من همون سرعت idm رو میده
View attachment VID_20240701_211428.mp4

با کابل لن cat7 تست کن.برا من همون سرعت idm رو میده
View attachment 342841

این سرعت ها رو که میزارید هیجان زده میشم :D

امروز تماس گرفتن با من و پیش ثبت نام خط و فیبر رو انجام دادن

دوستانی که فیبر دارید همه رو کار انجام دادید ؟ داخلی کار کردنش خیلی سخته ؟

من 200 گیگ ترافیک زمان دار رو خالی کردم تو چند ساعت برای اینکه تغییر سرویس بدم :D
سرعت 1 گیگابیت رو فعال کردم ولی هنوز سرعت دانلود همون قبلی که 300 بود هست (حدود 40 مگابایت)
حالا ببینم تو این 2-3 روز عوض میشه یا نه. اگر نشد تماس میگیرم 2020

دوستان سرعت دانلودم با idm در فرکانس ۵، حدود ۱۴ مگ هست (پلن ۷۰۰ گیگ و سرعت ۳۰۰) آیا کم نیست ؟ آیا حداکثر سرعت نودمم اینه ؟ (همون مودم هوای هست که چند سال قبل خود مخابرات میداد)
به نظرتون با تغییر مودم که wifi 6 باشه بهتر میشه سرعت یا مشکل از جای دیگه اس ؟

و یه سوال دیگه، فرکانس ۵ بعضی وقتا بازی در میاره و قطع وصل میشه، یا اصلا رو پی سی پیدا نمیشه و فقط ۲ghz پیدا میشه. مجبور به ریستارت مودم میشم تا بالا بیاد دوباره. نظری دارید ؟

تو سایت iranfttx محل ما رو زده ایرانسل پوشش میده ولی 2 دفعه ثبتنام کردم و گفتن اونجا خدمات نداریم.منم رفتم به 195 شکایت کردم.الان ایرانسل زنگ زد که تو سایت خودمون هم محل شما هست ولی نمیدونیم چرا هنوز راه نیافتاده.بعد گفت باکس fat نزدیکتون هست؟گفتم اون نیست ولی یکساله کابل کشیدن و همینطوری ولش کردن

خلاصه میگفت چون تو سایت زدیم اونجا خدمات میدیم و کابل هم کشیده شده پس حتما نوبتتون میشه فقط باید یکم صبر کنید و ما هم پیگیری میکنیم :-?

حالا همه اینا به کنار...این 195 چیه لامصب که همه اینا اینقدر ازش میترسن و سریع جواب میدن؟ :D

• Like
Reactions: Sarvior and MO021
تو سایت iranfttx محل ما رو زده ایرانسل پوشش میده ولی 2 دفعه ثبتنام کردم و گفتن اونجا خدمات نداریم.منم رفتم به 195 شکایت کردم.الان ایرانسل زنگ زد که تو سایت خودمون هم محل شما هست ولی نمیدونیم چرا هنوز راه نیافتاده.بعد گفت باکس fat نزدیکتون هست؟گفتم اون نیست ولی یکساله کابل کشیدن و همینطوری ولش کردن

خلاصه میگفت چون تو سایت زدیم اونجا خدمات میدیم و کابل هم کشیده شده پس حتما نوبتتون میشه فقط باید یکم صبر کنید و ما هم پیگیری میکنیم :-?

حالا همه اینا به کنار...این 195 چیه لامصب که همه اینا اینقدر ازش میترسن و سریع جواب میدن؟ :D
وزارت سر اینجور موارد شوخی نداره. همین پرونده های کوچیک کم کم باعث میشه پروانه شرکت به خطر بیافته.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• payot
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or