معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:
سلام
علی آقا
من میخوام روی سوییچ هکی حالت غیر هکی برم آنلاین بشم بازی کنم

از هکاته رفتم تو حالت stock و اینکه تمام بازی های داخل حافظه داخلی رو منتقل کردم به رم

وقتی حالت stock بالا میاد همه عناوین بازی ها داخل صفحه منوی اصلی هستش که اگر روشون کلیک کنم بازی ها در حالت هکی هم خراب میشه

و اینکه پروفایل ها که در حالت هکی ساختم داخل حالت stock هم میاد
باید پروفایل جدید بسازم؟

سیو های بازی هم در حالت stock هستن مشکلی پیش نمیارن

کلا باید با همین وضعیت که عناوین بازی ها و پروفایل ها و سیوها هستن آنلاین بشم و بازی دانلود کنم؟
یا رم باید خالی باشه و هیچ بازی و پروفایلی و سیوی نباشه؟

یک سوال دیگه آندروید ۱۱ رو از کجا دانلود کنم و آموزشش رو دارید؟

سلام
علی آقا
من میخوام روی سوییچ هکی حالت غیر هکی برم آنلاین بشم بازی کنم

از هکاته رفتم تو حالت stock و اینکه تمام بازی های داخل حافظه داخلی رو منتقل کردم به رم

وقتی حالت stock بالا میاد همه عناوین بازی ها داخل صفحه منوی اصلی هستش که اگر روشون کلیک کنم بازی ها در حالت هکی هم خراب میشه

و اینکه پروفایل ها که در حالت هکی ساختم داخل حالت stock هم میاد
باید پروفایل جدید بسازم؟

سیو های بازی هم در حالت stock هستن مشکلی پیش نمیارن

کلا باید با همین وضعیت که عناوین بازی ها و پروفایل ها و سیوها هستن آنلاین بشم و بازی دانلود کنم؟
یا رم باید خالی باشه و هیچ بازی و پروفایلی و سیوی نباشه؟

یک سوال دیگه آندروید ۱۱ رو از کجا دانلود کنم و آموزشش رو دارید؟

سلام داداش
برای انلاین زدن موارد اصلی که خودتون رعایت کردید ولی این پست هم بخونید.
یه پروفایل جدا بساز کلا و بازیهای هکی نباید نصب باشه و سیوها هم مد نباشه مال اون بازی که میخوای بکنی مشکلی نداره یا نهایت بکاب بگیر با چک پوینت پاکش کن و بازیهای هکی هم دیگه کاری نداشته باش معلومه در حالت استوک بالا نمیاد بزنی روش ارور چک میاد که البته یه راه حل هست درستش کنی و روی ارور چک نزن ممکنه بزنه بقیه بازیها هم خراب کنه حتی و برو تو حالت هکی دستگاه اگه بازی اپدیت یا dlc کم حجمی داره با برنامه dbi اون رو حذف کنی درست میشه و دوباره dlc یا اپدیت رو مجدادا نصب کن وگرنه کلا پاک کن از نو نصب کن.

اندروید 11 هم برید داخل این لینک در یوتیوب بصورت کامل اموزش داده و فایلها هم در پایین ویدیو گزینه more بزنید گذاشته و نصبش راحته طبق اموزش ولی اگه دفه اولته برای احتیاط یا از مموری دیگه اگه داری استفاده کن یا از فایلهای مموریت قبلش بکاب بگیر بریز روی کامپیوتر.

• Like
Reactions: faridsarvar
سلام داداش
برای انلاین زدن موارد اصلی که خودتون رعایت کردید ولی این پست هم بخونید.
یه پروفایل جدا بساز کلا و بازیهای هکی نباید نصب باشه و سیوها هم مد نباشه مال اون بازی که میخوای بکنی مشکلی نداره یا نهایت بکاب بگیر با چک پوینت پاکش کن و بازیهای هکی هم دیگه کاری نداشته باش معلومه در حالت استوک بالا نمیاد بزنی روش ارور چک میاد که البته یه راه حل هست درستش کنی و روی ارور چک نزن ممکنه بزنه بقیه بازیها هم خراب کنه حتی و برو تو حالت هکی دستگاه اگه بازی اپدیت یا dlc کم حجمی داره با برنامه dbi اون رو حذف کنی درست میشه و دوباره dlc یا اپدیت رو مجدادا نصب کن وگرنه کلا پاک کن از نو نصب کن.

اندروید 11 هم برید داخل این لینک در یوتیوب بصورت کامل اموزش داده و فایلها هم در پایین ویدیو گزینه more بزنید گذاشته و نصبش راحته طبق اموزش ولی اگه دفه اولته برای احتیاط یا از مموری دیگه اگه داری استفاده کن یا از فایلهای مموریت قبلش بکاب بگیر بریز روی کامپیوتر.
یک پروفایل جدید تو سایت اصلی بسازم
اینطور متوجه شدم که لازم نیست بازی های هکی رو پاک کنم
مگر بازی که میخوام آنلاین بکنم نباید نه هکیش نصب باشه نه سیو دیتاش

آندروید ۱۱ نصب کردم تو یک رم جدید فقط دیروز راحت میرفت اینترنت امروز نمیره
دیدم آندروید ۱۴ هم انگار اومده

یک پروفایل جدید تو سایت اصلی بسازم
اینطور متوجه شدم که لازم نیست بازی های هکی رو پاک کنم
مگر بازی که میخوام آنلاین بکنم نباید نه هکیش نصب باشه نه سیو دیتاش

آندروید ۱۱ نصب کردم تو یک رم جدید فقط دیروز راحت میرفت اینترنت امروز نمیره
دیدم آندروید ۱۴ هم انگار اومده

امروز نت رو بهم ریخته بودن بخاطر انتخابات و یه فیلترشکن خوب نصب کنی مشکلی نداره و نکاتی هم اندروید داره بگردی بعضی مشکلات حل میشه برای مثال اگه میخوای از اندروید برگردی تو هکاته کافیه این ویدیو رو ببینی.

• Like
سلام
باید از پک جدید برای 18.1.0 استفاده کنید در زیر گذاشتم.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.7.1
علی آقا tinfoil نه ورژن نصبیش نه مدل غیر نصبیش هیچ کدوم کار نمیکنه تو فریمور ۱۸.۱.۰
شما tinfoil آخرین ورژن رو هم گذاشتی اما مثل اینکه کلا مشکل داره تو سایت های خارجی هم دیدم برای همه ارور میده

علی آقا tinfoil نه ورژن نصبیش نه مدل غیر نصبیش هیچ کدوم کار نمیکنه تو فریمور ۱۸.۱.۰
شما tinfoil آخرین ورژن رو هم گذاشتی اما مثل اینکه کلا مشکل داره تو سایت های خارجی هم دیدم برای همه ارور میده

من خودم هنوز نرفتم ورژن بالاتر تست کنم و از dbi استفاده کن و من از روزی این اومده سراغ tinfiol نمیرم دیگه و میتونی فولدر کانفیگش هم پاک کنی تو پوشه switch شاید فرق کرد و من خودم از این ورژن استفاده میکنم و دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو پوشه switch ببین درست میشه یا نه.

• Like
من خودم هنوز نرفتم ورژن بالاتر تست کنم و از dbi استفاده کن و من از روزی این اومده سراغ tinfiol نمیرم دیگه و میتونی فولدر کانفیگش هم پاک کنی تو پوشه switch شاید فرق کرد و من خودم از این ورژن استفاده میکنم و دانلود کن و از حالت فشرده در بیار و بریز تو پوشه switch ببین درست میشه یا نه.
Dbi هم فرواردر داره که نصب کنی تو منوی اصلی بیاد مثل tinfoil یا فقط باید رفت داخل album

Dbi هم فرواردر داره که نصب کنی تو منوی اصلی بیاد مثل tinfoil یا فقط باید رفت داخل album

همه چیزش تکمیله و بهترین روش نصب بین کامپیوتر و دستگاه هست حالت mtp میزاری و فایل بازی رو کپی میکنی داخل داریوی که میاد عین همون tinfiol که این اموزش اولش قرمز رنگ گفتم و نصب با ریختن روی مموری و غیره هم داره.

• Like
دوستان کسی ورژن جدید RETROARCH رو روی سوییچ نصب کرده؟
من دانلود کردم و نصب کردم . موقع اجرا کنسول کرش میکنه و ریست میشه.

من تست نکردم ولی گاها دیدم بعضی ورژنها مشکلاتی دارن و زود به زود اینو اپدیت نکن قابلیت خاصی هم اضافه نمیکنه و من روی RetroArch v1.15.0 هستم مشکلی هم تا جایی که کاره خودم راه بیفته ندیدم و از ارشیوش هم میتونی ورژنهای قدیم دانلود کنی.

لینک ارشیوش و همین ورژن که گفتم

من تست نکردم ولی گاها دیدم بعضی ورژنها مشکلاتی دارن و زود به زود اینو اپدیت نکن قابلیت خاصی هم اضافه نمیکنه و من روی RetroArch v1.15.0 هستم مشکلی هم تا جایی که کاره خودم راه بیفته ندیدم و از ارشیوش هم میتونی ورژنهای قدیم دانلود کنی.

ممنون. مشکلشو فهمیدم.باید فول رم اجراش میکردم.

سلام من فکر کنم اول آپدیت کردم بعد اتمسفر رو کپی کردم😭 آپدیت کامل شد ولی الان میخوام برم تو محیط هک ارور میده کاری میتونم بکنم، بخاطر th جوابمو بده لطفا ممنون

سلام من فکر کنم اول آپدیت کردم بعد اتمسفر رو کپی کردم😭 آپدیت کامل شد ولی الان میخوام برم تو محیط هک ارور میده کاری میتونم بکنم، بخاطر th جوابمو بده لطفا ممنون

این چیه من نفهمیدم

این چیه من نفهمیدم

سلام
شما اول اموزش دیبریک بخون یه بار کامل برای حل مشکلت اول دکمه پاور 13 تا 15 ثانیه بگیر تا کامل خاموش بشه دستگاه و مموری در بیار و پک هک اتمسفر من میتونی تو اموزش دیبریک بریزی و پیلود فیوز داخل پک هم بزن دستگاه بالا میاد و فقط طبق اموزش برو برای مثال گفتم فایلهای هک جدید روی قبلی نریزید این رو بعضیها انجام نمیدن مشکلاتی به وجود میاد.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.7.1

اونم که گفتی چیه ارشیو امولاتور retroarch هست.

• Like
Reactions: Omidthegodofwar

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or