Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سلام به همه . من اولین انیمه سریالی خودم رو سر پیری و دیشب ( ساعت ۳:۴۵) تموم‌ کردم. اونم به اصرار یکی از دوستام. واقعا فکر نمیکردم تا این حد جذاب باشه و درگیرم کنه (attack on titan) .
خیلی ها میگن بعد از این دیگه هیچ انیمه ای تا این حد بهت مزه نمیده! حالا میخواستم اگر ممکنه چند تا انیمه که زیادی طولانی نباشه ( نهایتا ۱۰۰ قسمت) و در حال پخش هم نباشه معرفی‌کنید.

وارد دنیای انیمه بشی میبینی که ده‌ها انیمه دیدی و هر کدومشون هم یه جور خاصی بهت مزه دادن. من بعد دیدن حدودا ۱۶۰ انیمه که در مجموع میشن حدودا ۳۴۰۰ قسمت، اصلا نمیتونم بگم بهترینشون کدوم بوده :D کاش یه اشاره‌ای هم میکردی چه سبکی دوس داری. البته اصولا ورود با دنیای انیمه با کارای اکشنه، بعد به مرور جذب کارای دیگه هم میشی.

با چندتا اکشن شروع کنیم به هر حال
Cowboy Bebop
One Punch Man
Hunter x Hunter
Death Note
Dororo
Deviman Cry Baby
Hellsing Ultimate
Blade of the Immortal
Jujutsu Kaisen
Demon Slayer
Psycho-Pass فقط فصل اول
Ragna Crimson
Samurai Champloo
Terror in Resonance

چندتا انیمه حال خوب کن
Usagi Drop
Barakamon
Silver Spoon
Skip to Loafer
Spy x Family

چندتا ورزشی
Haikyuu والیبال
Kuroku's Basketball
Ace of Diamond هم بیسبال
Hajime no Ippo بوکس

چندتا هم انیمه ویژه :D
Frieren Beyond Journey's End
The Apothecary Diaries
Steins;Gate

به کسی که اولین انیمه خودش رو دیده Ergo Proxy و Charlotte رو معرفی میکنی؟:D

ایشون همین Demon Slayer براشون خوبه!:D
ارگو مروکسی رو به کسی که 500تا انیمه هم دیده معرفی نمیکنم...
کلا به هیچکی معرفی نمیکنم مگر اینکه خیلی تو فاز باشه...اونم نه فاز انیمه...تو فاز... احتمالا فلسفی:p اکر اصلا اونجا هم معنیی بده:)) :-"

وارد دنیای انیمه بشی میبینی که ده‌ها انیمه دیدی و هر کدومشون هم یه جور خاصی بهت مزه دادن. من بعد دیدن حدودا ۱۶۰ انیمه که در مجموع میشن حدودا ۳۴۰۰ قسمت، اصلا نمیتونم بگم بهترینشون کدوم بوده :D کاش یه اشاره‌ای هم میکردی چه سبکی دوس داری. البته اصولا ورود با دنیای انیمه با کارای اکشنه، بعد به مرور جذب کارای دیگه هم میشی.

با چندتا اکشن شروع کنیم به هر حال
Cowboy Bebop
One Punch Man
Hunter x Hunter
Death Note
Dororo
Deviman Cry Baby
Hellsing Ultimate
Blade of the Immortal
Jujutsu Kaisen
Demon Slayer
Psycho-Pass فقط فصل اول
Ragna Crimson
Samurai Champloo
Terror in Resonance

چندتا انیمه حال خوب کن
Usagi Drop
Barakamon
Silver Spoon
Skip to Loafer
Spy x Family

چندتا ورزشی
Haikyuu والیبال
Kuroku's Basketball
Ace of Diamond هم بیسبال
Hajime no Ippo بوکس

چندتا هم انیمه ویژه :D
Frieren Beyond Journey's End
The Apothecary Diaries
Steins;Gate
ممنون‌از معرفی کامل شما. من کلا تو فاز انیمه نبودم هیچوقت، ولی فیلم زیاد دیدم. توی همون فیلم ها اسم دو تا انیمه همیشه به چشمم میخورد، یکی spirited away بود یکی grave of fireflies . اون دو تا رو دیدم، خوشم اومد . مخصوصا grave of fireflies. بعد به اصرار بچه ها AoT رو شروع کردم‌و‌عجیب لذت بردم. مخصوصا دو قسمت آخر. الان هم حس‌میکنم‌بهترین گزینه برای انیمه بعدی death note باشه که یکی از دوستان هم اشاره کرد. چون هم کوتاهه، هم اینکه تموم شده و ادامه نداره.

ممنون‌از معرفی کامل شما. من کلا تو فاز انیمه نبودم هیچوقت، ولی فیلم زیاد دیدم. توی همون فیلم ها اسم دو تا انیمه همیشه به چشمم میخورد، یکی spirited away بود یکی grave of fireflies . اون دو تا رو دیدم، خوشم اومد . مخصوصا grave of fireflies. بعد به اصرار بچه ها AoT رو شروع کردم‌و‌عجیب لذت بردم. مخصوصا دو قسمت آخر. الان هم حس‌میکنم‌بهترین گزینه برای انیمه بعدی death note باشه که یکی از دوستان هم اشاره کرد. چون هم کوتاهه، هم اینکه تموم شده و ادامه نداره.
انیمه another هم هست کلا 12 یا 13 قسمته تو ژانر تریلر میستریه واسه تازه واردا گزینه خوبیه.

چند تا انیمه که زیادی طولانی نباشه ( نهایتا ۱۰۰ قسمت) و در حال پخش هم نباشه معرفی‌کنید.
دراگون بال ، ناروتو شیپودن، بلیچ و از همه شون کوتاهتر وان پیس.
پیشنهاد خودم وان پیسه، تو یه روز تمومش می‌کنی. :D

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Ergo proxy
Devilman: Crybaby
Cyberpunk Edgerunners
Summertime Rendering
Charlotte
ارگو پراگسی خیلی انیمه خاص و عجیبی برای من بوده همیشه، اون اوایل که انیمه میدیدم خواستم ببینمش دیدم نمیشه گفتم شاید چند سال بگذره درست میشه، طی سالیان مختلف بازم تلاش کردم فهمیدم ربطی به موقعش نداشت کلا قابل دیدن نیست :))

شما که با اون دوتا سینمایی حال کردی بشین کل کارای استدیو جیبلی رو ببین خب :D ترتیب خاصیم نداره همشون خوبن.
سریالی هم پستی که کوت کردید تکمیل و ایرانی پسند و جذابن همشون :D به جز دویل من کرای بیبی البته، به نظرم از حافظه انسانای زمینم باید پاک شه به طور کامل. شکنجه بود رسما.

دراگون بال ، ناروتو شیپودن، بلیچ و از همه شون کوتاهتر وان پیس.
پیشنهاد خودم وان پیسه، تو یه روز تمومش می‌کنی. :D
one piece شنیدم بیش از هزار قسمته!!!! تازه هنوزم ادامه دار😂😂😂 احتمالا اون دو تای دیگه هم همین قدر کوتاهن

بعد از عمری انیمه دیدن هیچ وقت فکر نمیکردم ممکنه انیمه شماره یک برام به این راحتی و از جایی که فکرش رو هم نمیکردم عوض بشه.
من از وقتی که حدود بیست سال پیش Rurouni Kenshin رو دیدم همیشه برام شماره یک بود. بارها دوستان انیمه های مختلف معرفی میکردن و میگفتن این رو ببین عالیه ولی فرقی برام نداشت. البته انیمه خوب زیاد دیدم ولی همیشه کنشین جای خودش رو برام داشت.
تا اینکه چند روز پیش با یکی از دوستان متخصص انیمه و مانگا و اینا بحث انیمه بود و بهش گفتم دانجن مشی رو ببین و من دیدم بد نبود. دوستم گفت دیدم و حال نداد اون رو ول کن تو بیا انیمه چینی ببین. با اکراه مجبورم کرد دو قسمت special از یه donghua یا همون انیمه چینی ببینم. دقیقا روز انتشار shadow of the erdtree بود و دوسال منتظر اکسپنشن الدن رینگ بودم ولی اتفاقی که بعد از دیدم این دو اپیزود افتاد این بود که واااااااو. رفتم یک ضرب 5 فصل تمام رو دیدم و به همین راحتی انیمه شماره یکم عوض شد و تا همین دیروز که بالاخره انیمه رو تموم کردم و به پخشش رسیدم دست به الدن رینگ نزده بودم.

اسم این donghua یا همون انیمه چینی Doupo Cangqiong هست. در یک کلمه شاهکاره. از داستان گرفته تا کاراکترها. از اتمسفر و زیبایی محیط گرفته تا ورلد بیلدینگ و قوانین دنیایی که نویسنده ساخته. از دیالوگ ها گرفته تا منطق داستان.
تنها چیزی که اذیت میکرد زبون چینی بود که بعد از دو سه اپیزود عادی شد.
از نظر فنی و تکنیکی هم چون حالا ملت اینجا به گرافیک گیم و اینا خیلی اهمیت میدن باید بگم هرچی جلوتر میره گرافیک بهتر میشه در حدود 20-30 قسمت تا اخرین اپیزود پخش شده تا الان از نظر فنی میتونه با بهترین CG های ویدئوگیم برابری کنه.

درکل اصلا فکر نمیکردم یه انیمه محصول چین اینقدر بتونه خوب باشه طوری که تنهایی برام از کل انیمه های ژاپنی سرتر باشه. مخصوصا یه موردی که سر انیمه های ژاپنی خیلی اذیتم میکنه تصمیمات احمقانه(نویسنده/کاراکتر) و دیالوگهای بی منطق و چرت و پرته که به هیچ وجه در Doupo Cangqiong من همچین چیزی ندیدم. در طول 5 فصل جز یک مورد که اگر من بجای کاراکتر اصلی داستان بودم تصمیم دیگه ای میگرفتم و در یک جایی رحم میکردم بقیه موارد در تمامی لحظه ها تصمیمات کاراکتر داستان کاملا درست و براساس عقل و منطق به نظر میرسه و این در مقابل انیمه های ژاپنی مثل حس کردن یه هوای تازه بود.

موضوع عجیب که هرچقدر بیشتر میگردم بیشتر به نظر میرسه ادمهای کمی از وجود این شاهکار خبر دارن و تقریبا هیچ تبلیغی روش انجام نمیشه. البته بازار مقصد انیمه که چینه با وجود جمعیت بالای یک میلیارد نفر مشخصه که کاملا کافیه ولی واقعا حیفه حداقل در جمع های تخصصی مثل اینجا که همه اساتید انیمه جمع هستن همچین شاهکاری دیده نشده باشه.

در کل ملت اب دستتونه بذارید زمین و Doupo Cangqiong رو ببینید. ضمنا دیدنش ترتیب خاصی داره. میتونید فصل یک رو نبینید چون بخاطر قدیمی بودن و گرافیک پایین یه ریمیک 3 قسمتی از فصل یک ساختن میتونید با ریمیک 3 قسمتی شروع کنید. من خودم با special فصل دو شروع کردم و برگشتم ریمیک فصل یک رو دیدم. حالا هرطوری هم که شروع کنید مهم اینه که special رو باید ببینید و مثل ova های انیمه هایی مثل وانپیس فیلر یا بیربط نیست و اتفاقا ادامه داستان اصلیه. یعنی مثلا 3 قسمت ریمیک فصل یک رو که دیدین بعد special فصل یک بعد فصل دو. فصول بعد هم اول خود فصل بعد special.

فعلا یه انیمه چینی دیگه داره دانلود میشه ببینم میتونه به این نزدیک بشه.

ارگو مروکسی رو به کسی که 500تا انیمه هم دیده معرفی نمیکنم...
کلا به هیچکی معرفی نمیکنم مگر اینکه خیلی تو فاز باشه...اونم نه فاز انیمه...تو فاز... احتمالا فلسفی:p اکر اصلا اونجا هم معنیی بده:)) :-"
اتفاقا به نظرم کسی که تازه از فیلم و سریال اومده داخل فضای انیمه، با ارگو پراکسی بیشتر ارتباط برقرار میکنه تا یه انیمه ای که دوز انیمه بودنش زیاد باشه :D
هر چند بعدش دیگه نمیتونه مشابه اش رو پیدا کنه :D

@mostafaamiri
من خودم معمولا پیشنهاد اولین انیمه ام به بچه ها یه داستان ملودرام در مورد دوستی و اعتماد به همدیگه مثل higurashi 2007 هست :-" :D

پ.ن: یادش بخیر، زمان انیمه بین شدن ما همه بهمون الفن لاید پیشنهاد میکردن، الان دیگه خیلی رعایت میکنن :D

اندینگ سوساید اسکواد ایسکای چرا آنقدر سم بود، همین مونده بود قر دادن آماندا والر رو ببینیم. :|
سه قسمت اولش بدک نبود، حالا ببینم در ادامه چی میشه.

این Ergo Proxy رو هم دانلود کردم ببینم چیه که @Akiba میگه به کسی که 500 تا انیمه هم دیده معرفیش نمی‌کنه. :-?

بعد از عمری انیمه دیدن هیچ وقت فکر نمیکردم ممکنه انیمه شماره یک برام به این راحتی و از جایی که فکرش رو هم نمیکردم عوض بشه.
من از وقتی که حدود بیست سال پیش Rurouni Kenshin رو دیدم همیشه برام شماره یک بود. بارها دوستان انیمه های مختلف معرفی میکردن و میگفتن این رو ببین عالیه ولی فرقی برام نداشت. البته انیمه خوب زیاد دیدم ولی همیشه کنشین جای خودش رو برام داشت.
تا اینکه چند روز پیش با یکی از دوستان متخصص انیمه و مانگا و اینا بحث انیمه بود و بهش گفتم دانجن مشی رو ببین و من دیدم بد نبود. دوستم گفت دیدم و حال نداد اون رو ول کن تو بیا انیمه چینی ببین. با اکراه مجبورم کرد دو قسمت special از یه donghua یا همون انیمه چینی ببینم. دقیقا روز انتشار shadow of the erdtree بود و دوسال منتظر اکسپنشن الدن رینگ بودم ولی اتفاقی که بعد از دیدم این دو اپیزود افتاد این بود که واااااااو. رفتم یک ضرب 5 فصل تمام رو دیدم و به همین راحتی انیمه شماره یکم عوض شد و تا همین دیروز که بالاخره انیمه رو تموم کردم و به پخشش رسیدم دست به الدن رینگ نزده بودم.

اسم این donghua یا همون انیمه چینی Doupo Cangqiong هست. در یک کلمه شاهکاره. از داستان گرفته تا کاراکترها. از اتمسفر و زیبایی محیط گرفته تا ورلد بیلدینگ و قوانین دنیایی که نویسنده ساخته. از دیالوگ ها گرفته تا منطق داستان.
تنها چیزی که اذیت میکرد زبون چینی بود که بعد از دو سه اپیزود عادی شد.
از نظر فنی و تکنیکی هم چون حالا ملت اینجا به گرافیک گیم و اینا خیلی اهمیت میدن باید بگم هرچی جلوتر میره گرافیک بهتر میشه در حدود 20-30 قسمت تا اخرین اپیزود پخش شده تا الان از نظر فنی میتونه با بهترین CG های ویدئوگیم برابری کنه.

درکل اصلا فکر نمیکردم یه انیمه محصول چین اینقدر بتونه خوب باشه طوری که تنهایی برام از کل انیمه های ژاپنی سرتر باشه. مخصوصا یه موردی که سر انیمه های ژاپنی خیلی اذیتم میکنه تصمیمات احمقانه(نویسنده/کاراکتر) و دیالوگهای بی منطق و چرت و پرته که به هیچ وجه در Doupo Cangqiong من همچین چیزی ندیدم. در طول 5 فصل جز یک مورد که اگر من بجای کاراکتر اصلی داستان بودم تصمیم دیگه ای میگرفتم و در یک جایی رحم میکردم بقیه موارد در تمامی لحظه ها تصمیمات کاراکتر داستان کاملا درست و براساس عقل و منطق به نظر میرسه و این در مقابل انیمه های ژاپنی مثل حس کردن یه هوای تازه بود.

موضوع عجیب که هرچقدر بیشتر میگردم بیشتر به نظر میرسه ادمهای کمی از وجود این شاهکار خبر دارن و تقریبا هیچ تبلیغی روش انجام نمیشه. البته بازار مقصد انیمه که چینه با وجود جمعیت بالای یک میلیارد نفر مشخصه که کاملا کافیه ولی واقعا حیفه حداقل در جمع های تخصصی مثل اینجا که همه اساتید انیمه جمع هستن همچین شاهکاری دیده نشده باشه.

در کل ملت اب دستتونه بذارید زمین و Doupo Cangqiong رو ببینید. ضمنا دیدنش ترتیب خاصی داره. میتونید فصل یک رو نبینید چون بخاطر قدیمی بودن و گرافیک پایین یه ریمیک 3 قسمتی از فصل یک ساختن میتونید با ریمیک 3 قسمتی شروع کنید. من خودم با special فصل دو شروع کردم و برگشتم ریمیک فصل یک رو دیدم. حالا هرطوری هم که شروع کنید مهم اینه که special رو باید ببینید و مثل ova های انیمه هایی مثل وانپیس فیلر یا بیربط نیست و اتفاقا ادامه داستان اصلیه. یعنی مثلا 3 قسمت ریمیک فصل یک رو که دیدین بعد special فصل دو بعد خود فصل دو. فصول بعد هم اول special بعد خود فصل.

فعلا یه انیمه چینی دیگه داره دانلود میشه ببینم میتونه به این نزدیک بشه.
اگر خیلی ذوبش شدی، باید بگم یه رمان خیلی مفصل داره و رمانش هم بین رمان خون‌های چینی طرفدار داشت. البته تموم شده فکر کنم.
که از روش یه منهوا هم اقتباس شده.
من انیمه‌اش (یا دونگوهاش) رو ندیدم و خیلی وقته کمتر انیمه (همون دونگهوا) ولی منهواش هم خوندش رضایت بخشه.
ازش Live Action هم ساختن اما Live Action های چینی طرفدار خاص خودش رو می‌خواد.

همین جوری که داری چینی می‌بینی، Tales of Demons and Gods رو هم یه تستی بزن.

سلام به همه . من اولین انیمه سریالی خودم رو سر پیری و دیشب ( ساعت ۳:۴۵) تموم‌ کردم. اونم به اصرار یکی از دوستام. واقعا فکر نمیکردم تا این حد جذاب باشه و درگیرم کنه (attack on titan) .
خیلی ها میگن بعد از این دیگه هیچ انیمه ای تا این حد بهت مزه نمیده! حالا میخواستم اگر ممکنه چند تا انیمه که زیادی طولانی نباشه ( نهایتا ۱۰۰ قسمت) و در حال پخش هم نباشه معرفی‌کنید.
شما با steins gate و code geass کار رو ادامه بده تا کامل نمک گیر بشی و دیگه جز انیمه چیزی نبینی

در رابطه با یه سری از پیشنهادات دوستان هم واقعا جا داره این رو بزارم :Cheesygrin: :D

1719588958943.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or