Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
157
جدا از مرگ بی رحمانه پائول آخرش با خودت میگی، دیگه بدبختی تمامه، اما زنیث ریتارد کاملا وجودیت آدم رو نابود میکنه:| چقدرم غیرقابل پیشبینی بود.

یعنی قشنگ همش برای هیچی بود. رودی هم مادرش و هم پدرش رو از دست داد. فااااااک
این Turning Point 3 از لحاظ بدبختی از دوتای قبلی شدیدا بدتر بود.

عجب دیالوگ های واقعه گرایانه ایی این قسمت داشت. نامردا واقعا حیفه انیمه به خفنی بیاد هیچ صحبتی ازش نشه.
مرگ پاول برای من از فصل اول اسپویل شده بود ولی یک درصد فکر نمیکردم این شکلی فجیع قرار باشه بمیره :| اینکه حتی فرصت نکرد حرف آخرشو بزنه و اون لبخندی که موقع مردنش به رودئوس زد واقعا فشار بدی بهم آورد :|
آخرشم که زنیث تیر خلاصو زد.

رسما اگه نمیرفت شاید تنها پشیمونیش نجات ندادن زنیث بود چون اینا هیچوقت نمیتونستن پرتال اصلی رو پیدا کنن. الان رسما فقط باخت داد.
نتیجه میگیریم خدائه جدای از ترول همیشه راستشو به رودئوس داره میگه.

احساس میکنم از فصل دوم رودئوس رو نرف کردن انگار هیچ برتری ای نسبت به بقیه نداره. سر مبارزه هم با چشمش که آینده رو میدید استفاده خاصی نکرد اصلا.

حق میدم هیچ صحبتی نشه :D واقعا فصل دومش تا همین قسمت خیلی ضعیف شده بود. پارت اول که هیچی کلا تعطیل بود پارت دوم باز نمه نمه بهتر شد تا این قسمتش که به نظرم بهترین قسمتی بود که تا الان ازش اومده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
مرگ پاول برای من از فصل اول اسپویل شده بود ولی یک درصد فکر نمیکردم این شکلی فجیع قرار باشه بمیره :| اینکه حتی فرصت نکرد حرف آخرشو بزنه و اون لبخندی که موقع مردنش به رودئوس زد واقعا فشار بدی بهم آورد :|
آخرشم که زنیث تیر خلاصو زد.

رسما اگه نمیرفت شاید تنها پشیمونیش نجات ندادن زنیث بود چون اینا هیچوقت نمیتونستن پرتال اصلی رو پیدا کنن. الان رسما فقط باخت داد.
نتیجه میگیریم خدائه جدای از ترول همیشه راستشو به رودئوس داره میگه.

احساس میکنم از فصل دوم رودئوس رو نرف کردن انگار هیچ برتری ای نسبت به بقیه نداره. سر مبارزه هم با چشمش که آینده رو میدید استفاده خاصی نکرد اصلا.

حق میدم هیچ صحبتی نشه :D واقعا فصل دومش تا همین قسمت خیلی ضعیف شده بود. پارت اول که هیچی کلا تعطیل بود پارت دوم باز نمه نمه بهتر شد تا این قسمتش که به نظرم بهترین قسمتی بود که تا الان ازش اومده.
اونکه اینقدر Death Flag زده بودند، مشخص بود، اما در اجرا ترکوندند.

چرا استفاده میکرد، اما این موجوده رسما از خفن ترین های کل این دنیا بود. طبیعی بود، برابر باشند.

بجز Production Value کاملا مخالفم!
داستان های دیگه ایی رو میگفت اما به هیچ وجه به معنای ضعیف بودنش برای من نیست. همون پارت اول داستانی که تعریف من به شخصه در هیچ انیمه ایی این موضوع رو ندیده بودم و مشخصا خوبم درش آورده بودند. دو مورد خیلی پارت اول و نیمه اول این پارت خیلی کمک کرد، پرداخت خوب بین روابط این کرکترا و ورلد بیلدینگ اثر بود که جدا بهش پرداخته شد! مورد بعدی همه اون قسمت ها و فازی که داشتند برای من باعث شد که این قسمت خیلی بهم بچسبه. این قسمتم ماشالله اندازه یک فیلم سینمایی خرجش شده بود.:D

اول از همه یک نکته که بگم، اثر یک کار اکشن یا حتی ایسکای هم بطور معمول نیست. بنظر من بیشتر از هر چیز دیگه ایی Biopic محسوب میشه. مسلما تو بخوای زندگی یکی رو از اول تا آخر عمرش بگی همه داستان اکشن باشه، همچین چیز خوب در نمیاد. خلاصه بنظرم چه پارت اول و چه این پارت مسیر داستان درست بوده.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
سلام وقت بخیر
کسی اینجا بلیچ دیده؟میشه لطفا بفرمایید ارزش داره ببینیمش؟از لحاظ قدیمی بودن و اینا اوکی هستش؟اگر کسی دیده لطفا راهنمایی کنه
از لحاظ کیفیت ساخت انیمه به نسبت به ناروتو و وانپیس اونموقع ها بهترین بود، از لحاظ داستان داغون ترین! مبارزات خیلی خوبی داره.
اما اصل مطلب این آرک نهایی انیمه است که در حال حاضر داره پخش میشه. خیلی عالی ساخته شده. :-"

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
71
نام
ممد
چطوری فهمیدن زنیس تو سیاه چال گیر افتاده؟ پرتال آخری مخفی بود رودئوس پیدا کرد

صحنه اکشن نمی‌خوام دو قسمت قبل نزدیک بود روکسی بمیره رودئوس نجاتش داد این قسمت پائول مرد، زنیس عقلشو از دست داده بود،کلی بدبختی کشیدن واسه هیچی.

این فصلو دوست داشتم، رودئوس و سیلفی به هم رسیدن خواهراشم اومدن، مادرش اگه جایی دیگه پورتال میشد پائول نجاتش میداد بعد همه برمیگشتن پیش هم خیلی خوب میشد🥲

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
چطوری فهمیدن زنیس تو سیاه چال گیر افتاده؟ پرتال آخری مخفی بود رودئوس پیدا کرد

صحنه اکشن نمی‌خوام دو قسمت قبل نزدیک بود روکسی بمیره رودئوس نجاتش داد این قسمت پائول مرد، زنیس عقلشو از دست داده بود،کلی بدبختی کشیدن واسه هیچی.

این فصلو دوست داشتم، رودئوس و سیلفی به هم رسیدن خواهراشم اومدن، مادرش اگه جایی دیگه پورتال میشد پائول نجاتش میداد بعد همه برمیگشتن پیش هم خیلیض خوب میشد🥲
در فصل اول اون دختره پادشاه شیاطین به روکسی گفت. اینکه چطور پیدا کرد، ساختار پورتال با پورتال های مخفی ته Orsted ساخته بود یکی بود، برای هم فکر کرد شاید یک زیر پله این وسط باشه.

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
157
اونکه اینقدر Death Flag زده بودند، مشخص بود، اما در اجرا ترکوندند.

چرا استفاده میکرد، اما این موجوده رسما از خفن ترین های کل این دنیا بود. طبیعی بود، برابر باشند.

بجز Production Value کاملا مخالفم!
داستان های دیگه ایی رو میگفت اما به هیچ وجه به معنای ضعیف بودنش برای من نیست. همون پارت اول داستانی که تعریف من به شخصه در هیچ انیمه ایی این موضوع رو ندیده بودم و مشخصا خوبم درش آورده بودند. دو مورد خیلی پارت اول و نیمه اول این پارت خیلی کمک کرد، پرداخت خوب بین روابط این کرکترا و ورلد بیلدینگ اثر بود که جدا بهش پرداخته شد! مورد بعدی همه اون قسمت ها و فازی که داشتند برای من باعث شد که این قسمت خیلی بهم بچسبه. این قسمتم ماشالله اندازه یک فیلم سینمایی خرجش شده بود.:D

اول از همه یک نکته که بگم، اثر یک کار اکشن یا حتی ایسکای هم بطور معمول نیست. بنظر من بیشتر از هر چیز دیگه ایی Biopic محسوب میشه. مسلما تو بخوای زندگی یکی رو از اول تا آخر عمرش بگی همه داستان اکشن باشه، همچین چیز خوب در نمیاد. خلاصه بنظرم چه پارت اول و چه این پارت مسیر داستان درست بوده.
انصافا تو پارت اولش چه پیشرفتی رخ داد که 12 قسمت ارزش داشته باشه؟ آب بسته بودن دیگه :D اینکه 12 قسمت علاف شیم تا یکی از رابطه قبلیش move on کنه زیادیه به نظرم. منم مشکلم با بیس انیمه نبوده که، چون فصل اولشم قاعدتا همین سبک رو داشت ولی خیلی خیلی ریتم و پرداخت بهتری داشت.

در رابطه با بخش آخر پستت دیگه زندگی یه انسان از یه الف نامیرا که درکی از گذر زمان نداره که آروم تر پیش نمیره :D فریرن خیلی قوی تر نبود؟
=======================
یه چیزی رو یادم رفت درمورد این قسمت بگم. اونجا که برای اولین بار زنیث رو دیدن که پشت هیدرا گیر افتاده و پاول بدون اینکه یه لحظه فکر کنه حمله کرد یکی از خفن ترین سکانسایی بود که تا الان دیدم.

کلا بنده خدا کاراکتر شاخی بود ولی زیاد تمرکز نشد روش ):

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,226
نام
نـــــــویـــــــــد
این قسمت موشوکو واقعا خفن بود. یعنی حتی میشه به کسی که انیمه رو نمیبینه هم نشونش داد و طرف بازم کف کنه از کیفیت کار. بدون شک یکی از بهترین فایتایی بود که دیده بودم. من خیلی با این فصل ارتباط نگرفتم همونطور که قبلا گفتم ولی این دو سه قسمت اخیر رو دوس داشتم واقعا.

رودی ازون انتخابای مهم و حساس و خانمان‌سوز انجام داد با بازگشتش و کمک به خانوادش. انتخابایی که اولش میگی کار درست رو انجام دادم دیگه، ولی وقتی میری جلوتر تازه میفهمی چه بلایی سرت اومده. پدرش جلو چشمش تیکه پاره شد. اونم به این خاطر که خودش حواسش پرت شده بود و پائول اومد نجاتش داد. دست چپش قطع شد و مادرش هم کلا عقلشو از دست داده بود. پائول شخصیت خیلی خوب و دوس داشتنی بود. یعنی حتی انیمه رو برای یکی مثل من که این فصل رو خیلی دوس نداشت هم جذاب کرد با بازگشتش. همینطور روکسی. دوس داشتم دوباره همشونو دور همدیگه ببینم ولی نشد متاسفانه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,226
نام
نـــــــویـــــــــد
بالاخره آنچه باید میشد، شد :D و البته صرف نظر از فداکاری که کرد، کاملا قابل پیشبینی بود که چی میشه بعدش. میدونس نگاه همه نسبت بهش عوض میشه و آیندش هم کاملا تغییر میکنه ولی خب انتخاب کرد که بره واسه نجات ملت. ببینیم در ادامه چه میکنن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,360
نام
امیر
@Arima Kishou
آرک Infinity Castle کیمیتسو رو اگه طبق شایعات بخوان تو سه تا سینمایی بدن، پس تکلیف آرک آخر (Sunrise Countdown) چی میشه؟ اون رو کی می‌خوام انیمیت کنن؟ :|

تا انیمه بخواد به این فایت برسه ما پیر شدیم. :(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,597
نام
محمد
آرک Infinity Castle کیمیتسو رو اگه طبق شایعات بخوان تو سه تا سینمایی بدن، پس تکلیف آرک آخر (Sunrise Countdown) چی میشه؟ اون رو کی می‌خوام انیمیت کنن؟ :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,360
نام
امیر
نمیدونم مانگا رو نخوندم.:D

تمرکز اصلی تو آرک بعدی روی نبرد هاشیراها و سه کله پوک و زن تانجیرو با سه تا شیطان رده بالاست. تو آرک آخر نوبت نبرد نهایی با خود موازنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر