Movie Center

اوه اوه فیلم جدید لانتیموس به سینمای اروت*ی*ک ایتالیا گفته زکی...!!!!
میخواستم یه مقاله ترجمه کنم اینجا بزارم در رابطه با فیلمایی که توش بازیگرا واقعا "انجام" ـش میدن.
یکی از اونا dogtooth بود از همین لانتیموس قبل ازینکه معروف بشه.

شبی نشستم فیلم Godzilla x Kong رو دیدیم....نمیدونم قدیمی ها طنز هژیرها یادشون هست یا نه که یه داداش داشتند خوره فیلم بود و همیشه فیلمهایی که دیده بود رو با آب و تاب تعریف میکرد.
دقیقا انگار داشتم یکی از سری فیلمهای گودزیلا علیه گیدورا رو که همیشه تعریف میکرد رو می دیدم :D:D
خلاصه آش شله قلمکاری بود واسه خودش...فقط مونده یه گودزیلای آهنی که جمعشون تکمیل شه:D

طی ۱۰ سال اخیر، فیلم های ترسناکی زیادی منتشر شده که طی تو دسته های زیر قرار میگیره:

۱. حاجی خودتو مسخره کردید یا ما رو! :D

۲. فاقد اهمیت و ارزش!:D

۳. موتی!

۴. در حد یکبار دیدن حالا باهات کنار میایم!:D

۵. آندرریت.

ما با ۴ دسته اول کاری نداریم، ولی فقط با دسته آخر، فیلم های آندرریت کار داریم؛ فیلم های کم توجه شده و به معنای واقعی ظلم بهشون شده!:D

۲ فیلم هست که همیشه و حداکثر ۳ ماهی یکبار می بینیمشون و اونم The Autopsy of Jane Doe و The Empty Man هست.:x

این ۲ فیلم همه چیزش در سطح بالاست؛ از هنرنمایی بازیگرا گرفته تا داستان سکسی و فیلمنامه ی قوی!:D

این فیلم هیچوقت نمیتونم فراموشش کنم!

نه به عنوان یه فن آثار ترسناک، بخاطر داستان و اتسمفر فوق العادشون!

طی ۱۰ سال اخیر، فیلم های ترسناکی زیادی منتشر شده که طی تو دسته های زیر قرار میگیره:

۳. موتی!

۵. آندرریت.

ما با ۴ دسته اول کاری نداریم، ولی فقط با دسته آخر، فیلم های آندرریت کار داریم؛ فیلم های کم توجه شده و به معنای واقعی ظلم بهشون شده!:D

۲ فیلم هست که همیشه و حداکثر ۳ ماهی یکبار می بینیمشون و اونم The Autopsy of Jane Doe و The Empty Man هست.:x

این ۲ فیلم همه چیزش در سطح بالاست؛ از هنرنمایی بازیگرا گرفته تا داستان سکسی و فیلمنامه ی قوی!:D

آخرین فیلم ترسناکی که دیدم Wailing بود تو 2016 . کره جنوبی .

۳. موتی!

۵. آندرریت.

حاج ابرام چطوری
دیدم پست گذاشتی گفتم احوالی ازت بپرسم به یاد ایام صندلی داغ :D
آقا سری فیلم های پیچ اشتباهی( به خصوص چند دقیقه اول فیلم:D) توی کدوم دسته قرار میگیره؟

• Like
Reactions: Jill-Valentine
حاج ابرام چطوری
دیدم پست گذاشتی گفتم احوالی ازت بپرسم به یاد ایام صندلی داغ :D
آقا سری فیلم های پیچ اشتباهی( به خصوص چند دقیقه اول فیلم:D) توی کدوم دسته قرار میگیره؟

مرسی خوبم. :D

فیلم های اخیرشون در دسته ۱ و ۲

نسخه اول

در حد یکبار دیدن حالا باهات کنار میایم!:D

• Smile
Reactions: Love Console

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or