اینترنت فیبر نوری (تانوما)

آقا من اینارو هر 4 نبش خونمون پیدا کردم
فاصله از هر کدوم حدود 20 متره

چرا هیچ سیمی توش نیست ؟
الان کشیدن فیبر یا نه ؟ :D

View attachment 339750View attachment 339751
نه دیگه فیبری نیست فقط باکسه فکر کنم باید صبر کنی تا فیبر بکشن به اینا
تو محل ما یه مشت سیم دایره ای ازش اویزونه

دوستان وضعیت چیز شکن تو نت فیبر مخابرات چجوریه ؟جوری نباشه مثلاً بزنی سرعت از ۲۰۰ بیاد رو ۲ :D
نه اینطوری نیست
حداقل من خونه دوستم تست کردم با شکن سرور شخصی یعنی خودم راه اندازی کردم سرعت همون اطراف 300 تا 400 میداد

نه اینطوری نیست
حداقل من خونه دوستم تست کردم با شکن سرور شخصی یعنی خودم راه اندازی کردم سرعت همون اطراف 300 تا 400 میداد
سرور های غیر شخصی ، وی۲ری و وارپ و و.پ.ن پولی ها جواب میدن؟
روی vdsl مخابرات من الان مشکل وی پی ان ندارم می‌خوام ببینم فیبرم همینجوره

• Like
Reactions: J. Constantine
سرور های غیر شخصی ، وی۲ری و وارپ و و.پ.ن پولی ها جواب میدن؟
روی vdsl مخابرات من الان مشکل وی پی ان ندارم می‌خوام ببینم فیبرم همینجوره
نه با وایپر هم تست کردم مشکلی نداشت
ولی وی 2 ری ها کلا به سرور طرف بستگی داره دیگه
الان سرور داریم که نهایت پورت سرعتش 50 مگابیت عه خوب این پهنای باند رو فکر کن بین چند نفر طرف پخش هم بکنه دیگه معلومه سرعت درستی نمیده
من سرورم 1 گیگابیت پهنای باند داره به راحتی جواب داد
اما کلا پولی های معتبر هم مشکلی نداشتن از نظر کم کردن سرعت ( اگر کانکت بشن )
وارپ ولی کانکت نشد کلا

زده پوشش با تعهد پوشش ؟
اگر از اون دو تا شرکت میخوای که با شرکتها تماس بگیر بگو تحت پوششم فیبر می‌خوام، اگرم از مخابرات فیبر میخوای به حرف پیمانکار توجه نکن حضوری برو اداره مخابرات مرکزی شهر (نه محله ای و منطقه ای )
با مسولش صحبت کن و مستندات و ارائه بده
خواهش میکنم ، البته بنده نسبت به سایر دوستان واقعا اطلاعاتم کمه

بله به اون دو تا که پوشش دادن زنگ بزن ، اگر اوکی ندادن تو سامانه ۱۹۵ شکایت کن ازشون ، اگرم بازم اوکی نشد به بقیشون که تو منطقه شما تعهد پوشش دارن زنگ بزن
حضوری هم میتونی بری شاید مؤثر تر باشه

ظاهراً شرکت مخابرات تعهد پوشش نداده تو منطقتون اما اگر همه اینکارها نتیجه نداد اون وقت یه سر برو مخابرات و درخواست فیبر بده چون ظاهراً منطقه شما فیبر داره

داداش زنگ زدم بهشون یکی مبین نت بود که یکی فتاپ .

مبین نت گفت اصلا ما اهواز پوشش نداریم هنوز و این حرفا گفتم پس چرا تو نقشه زده پوشش دارین و سبزه؟؟ گفت الکیه !

فتاپ هم زنگ زدم گفت درخواست بده احتمالا اواخر شهریور میایم اونجا ساپورت میکنیم گفتم پس چرا الان سبزه تو نقشه گفت توی برناممون هست ولی فعلا اونجا نداریم !

خلاصه یا این شرکتا دروغ گفتن یا نقشه الکیه !

حالا من حاضرم 20 میلیون هم رشوه بدم بیان برام کابل بکشن نیاز دارم واقعا به اینترنت

• Like
Reactions: J. Constantine
داداش زنگ زدم بهشون یکی مبین نت بود که یکی فتاپ .

مبین نت گفت اصلا ما اهواز پوشش نداریم هنوز و این حرفا گفتم پس چرا تو نقشه زده پوشش دارین و سبزه؟؟ گفت الکیه !

فتاپ هم زنگ زدم گفت درخواست بده احتمالا اواخر شهریور میایم اونجا ساپورت میکنیم گفتم پس چرا الان سبزه تو نقشه گفت توی برناممون هست ولی فعلا اونجا نداریم !

خلاصه یا این شرکتا دروغ گفتن یا نقشه الکیه !

حالا من حاضرم 20 میلیون هم رشوه بدم بیان برام کابل بکشن نیاز دارم واقعا به اینترنت
شما حضوری برو نمایندگی اصلی همون فتاپ که میگی ، بگو تو محلمون متقاضی زیاد داره ببین چی میگن
اصلا هم بهش نگو من ۲۰ تومن میدم و اینا که تو هوا میگیرن !
مخابرات هم برو بگو تو محلمون فیبر هست و عکسها رو نشون بده ، شاید خود مخابرات اومد
به ایرانسل هم زنگ بزن اگر نزدی
نیازمند یکم حوصله ست

آقا کار ما شد ، رئیس مرکز مخابراتی منطقه مون اومد بازدید و اوکی رو داد به مرکز مخابراتی مرکزی و مسئولش
باید برم دیگه برای کار های ثبت نام و هزینه و پیمانکار و غیره
زمانی که انجام شد حتما یه چارت از مراحل و هزینه ها رو اینجا می‌زارم که بتونه کمکی باشه برای عزیزان

یه نکته خییییلی جالب ، چند ماه پیش من اومدم اینجا و از برخورد بد مرکز مخابراتی منطقه مون شکایت کردم ، رئیس مرکز مخابراتی منطقه مون رو ماه پیش عوض کردن ظاهرا :D
تو مخابرات مرکزی که بودم به کارمنداشون و مسئول فیبر گفتم در مورد برخوردشون ، گفت درک میکنم ، نگران نباش رئیس مخابرات منطقتون عوض شده :D( درکل برخورد مخابرات مرکزی خییییلی خوب بود واقعا راضیم )

رئیس جدید بنده خدا همون لحظه که زنگش زدن اومده بود محله رو بازدید کرده بود و خودش زنگم زد و با احترام باهام برخورد کرد

پیام اومد برام اینترنت شما فعال شده ولی هنوز وصل نشده برام. زنگ زدم مخابرات میگه باید ارجاع بدیم به بالا و این حرفا .میگه ما فقط کانفیگ adslوvdsl رو انجام میدیم.
کسی می‌تونه راهنمایی کنه ؟
یه مودم هواوی هم گرفتم ولی نمی‌دونم چرا روش هیچی ننوشته که برای کدوم برند هست

دوستان من امروز رفتم فرم ثبت نام رو گرفتم بهم شماره کارت دادن گفتن باید ۳۰۰ بریزی برای ثبت نام ، این طبیعیه؟ (این هزینه جدا از فیبرکشی داخلی و مودم هست )
برای همسایه ها هم فرم گرفتم گفت اونا هم باید پول بدن ، یعنی نرماله و هرکدوم باید ۳۰۰ بدن ؟

اصولا این شرکت های ارائه دهنده فیبر نوری تفاوتی در کیفیت خدمات هم دارند؟

بین ایرانسل و مخابرات کدام را انتخاب می کنید؟ طرح نامحدود ایرانسل وسوسه کننده به نظر می‌رسد اما آیا تضمینی هست که 4 ماه دیگه این طرح رو برای تمدید حذف نکند؟​

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or