majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
هم نمره منتقدا بی ارزشه هم صدای فالوت فنا
مهم اینه خودت حال میکنی یا نه, نمرات سریال tlou رو دیدم گفتم اوه اوه عجب شاهکاری گرفتم دانلودش کردم 2 قسمت هم نتونستم تحمل کنم
اینا به fallout 4 میگن trash و سریال رسما با رنگو لعاب 4 ساخته شده پس ولشون کن اونارم
نظر خودت که صد درصد مهمترینه ولی بالاخره خودمونم جز همون فالوت فناییم :-"
فک نکنم کسی فالوت فن باشه و به Fallout 4 بگه Trash، منم مثل خیلیای دیگه کلی با 4 مشکل داشتم ولی بنظرم فرسنگ ها با Trash فاصله داره (اگه اشتباه نکنم کلی باهات سرش جر و بحث کردم تو تاپیک استارفیلد، نیاز به زنده کردنش نیست :-" :D)

ولی خب درگیری هایی که من و خیلیای دیگه با اون داشتیم تو فرمت گیم بود و خیلیاش اصلا قابل انتقال به سریال نیست، درنتیجه اگه براساس همون Fallout 4 هم بسازن تو فرمت سریال شاید کار خیلی جذابی بشه و هیترا رو هم راضی کنه.

• Like
Reactions: fire emblem

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,943
یعنی در دورانی که سریال نشون میده، همه ایران به زبان عربی صحبت میکنن؟؟؟
نه برعکس همه فارسی و ترکی حرف میزدن تو ایران. ترکی به دلیل استیلای سلسله های ترک نژاد
حالا اینم باید ببینم چقدر اصولا با تاریخ همخونی داره

• Like
Reactions: SiminSecret

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
فقط حیف که یک نفر توش فارسی صحبت نمیکنه! یعنی در دورانی که سریال نشون میده، همه ایران به زبان عربی صحبت میکنن؟؟؟

آوا مووی داره سریال رو
زبان فارسی از سال 200 خورشیدی با ظهور طاهریان و بعد از اون با قدرت گرفتن یعقوب لیث صفاری ( منجی زبان فارسی ) دوباره به اوج برگشته بود و زبان رسمی ایران بود
خود حسن صباح ( 416 - 503 خورشیدی ) نقش بزرگی در حفظ زبان فارسی داشته ( به زبان فارسی حرف می زد / تمام نوشته هاش هم به زبان فارسی می نوشت ) بعد از مرگش هم پیروانش (
اسماعیلیان ) نقش مهمی در حفظ و گسترش زبان / ادبیات فارسی داشتن

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,525
نام
سپهر
جهان‌سازی که اکثر بازی‌های کامپیوتری دارند، بیشتر به درد اقتباس‌های تلویزیونی می‌خورند تا سینمایی؛ همین فال‌اوت به صورت یک فیلم سینمایی 90 دقیقه‌ای ساخته می‌شد؛ کارگردان یک پس زمینه درست نمی‌تونست از جهان بازی نشون می‌ده؛ فارغ از مشکلات دیگه، منتقدان هم طبق معمول شیلنگ می‌گرفتند و سر از «تمشگ طلایی» در می‌اومد!

استارت اولیه رو به صورت فن‌بیس مورتال کامبت (لگیسی) زد، بعد هیلو لنگ لنگان دیدگاه منتقدان به ویدیو گیم رو تغییر داد؛ اوج کار از سمت Tlou بود و اکنون فال‌اوت!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,627
نام
Leo Fitz
هم نمره منتقدا بی ارزشه هم صدای فالوت فنا
مهم اینه خودت حال میکنی یا نه, نمرات سریال tlou رو دیدم گفتم اوه اوه عجب شاهکاری گرفتم دانلودش کردم 2 قسمت هم نتونستم تحمل کنم...
یعنی قسمت سوم رو ندیدی؟ :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر