Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
شیخ آکیبا بود می گفت solo leveling خوبه :D
اکیبا اون دنیا باید جواب بده! خیلی انیمه های بدی رو تبلیغ میکنه، خجالت بکش مرد!
اون دنیا باید جواب بدی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
من سولو لولینگ خودم دراپ کردم:-" شایعه پراکنی نکنید:p

البته آره گفتم اینجاهاش خوبه:-" جلوتره که خیلی meh میشه:D

انیمه رو هم نگفتم، منهوا رو گفتم، انیمه رو ندیدم نمیدونم چه خبره:D گرچه بعیده تفاوت خاصی هم بکنه:-"
کلاس کاراکتر و پیشرویش و گرفتن نیروهای جدیدش جذابن... تا یه جایی:-"

---

الان بین منهواها فقط از Over Geared حمایت خود رو اعلام میدارم:-"
اونم البته قرار نیست در سطح انیمه های معمولی مثل فریرن باشه مسلما، انتظاراتتون رو نبرید بالا:p

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,960
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلر فصل جدید Re:Zero:

تاریخ پخش: پاییز 2024

من فکر میکردم سیزن دوم رو کامل ندیدم ولی رفتم مای‌انیمه‌لیست دیدم عه کامل دیدمش ولی خب هیچی یادم نی. یوتیوب یه ریکپ کوچولو دیدم یه چیزای یادم اومد. ولی خب در کل یادمه دوس داشتم این انیمه رو :D کرکترای خووب. داستان جالب. یادمه شدیدا دارکم میشد یه جاهایی. طنز جالبیم داشت در کنار اینا. خلاصه که منتظریم :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,643
نام
mohammad
یکم ولی اکثرا حال خوب کنه!
بیشتر میخواد عبور آدم ها از غم دست دادن عزیزانشون رو نشون بده تا اینکه گریه آدم رو دربیاره.:D
حالا جدی اگه مثل violent evergarden نیست ما هم ببینیم؟:D
چون violent evergarden دقیقا جزو همون آثار اورریتدی بود که فراستی بهشون میگه فیلم های آدمی زادی درست حسابی که هیچ ادعایی ندارن:D
درحالیکه همون یکی دو سال اول نسبتای عجیب غریب به اثر می دانند:D

البته نمیشه از گرافیک فوق العاده اش گذشت...

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,430
نام
aliakbar
برای هزار و چهارصد و سومین بار مانگای جوجوتسو رو دراپ میکنیم و منتظر انیمه میمونیم.

مانگاکای محترم هر ۲ پنل ۱بار شخصیت جدید وارد داستان میکنه و کلی هم توضیح میده ولی پنل بعدی طوری رنده شون میکنه انگار از اول وجود نداشتن.

پاور سیستم داستان به قدری منطقیه که هر لحظه امکان داره ناروتو و سایتاما سره میراث گلد راجر همدیگرو یقه کنن.

توضیحات نویسنده از اتفاقات داستان پیچیده تره.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,407
نام
محمد
من فکر میکردم سیزن دوم رو کامل ندیدم ولی رفتم مای‌انیمه‌لیست دیدم عه کامل دیدمش ولی خب هیچی یادم نی. یوتیوب یه ریکپ کوچولو دیدم یه چیزای یادم اومد. ولی خب در کل یادمه دوس داشتم این انیمه رو :D کرکترای خووب. داستان جالب. یادمه شدیدا دارکم میشد یه جاهایی. طنز جالبیم داشت در کنار اینا. خلاصه که منتظریم :D
فصل دوم بيشتر مقدمه چینی اتفاقات اینجاست. این فصل جدید نقطه اوج داستان رو به تصویر بکشه!:D
امیدوارم چیز خوبی در بیارند، چهارساله منتظریم.:|
حالا جدی اگه مثل violent evergarden نیست ما هم ببینیم؟:D
چون violent evergarden دقیقا جزو همون آثار اورریتدی بود که فراستی بهشون میگه فیلم های آدمی زادی درست حسابی که هیچ ادعایی ندارن:D
درحالیکه همون یکی دو سال اول نسبتای عجیب غریب به اثر می دانند:D

البته نمیشه از گرافیک فوق العاده اش گذشت...
آخه فراستی هم منتقده؟ هر شارلاتانی رو اسم منتقد نباید روش گذاشت.
در هر صورت من که بنظرم وایولت عالی بود، فریرن با اینکه متفاوته اونم عالیه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
classroom of the elite رو کسی دنبال نمی کنه !! ندیدم کسی چیزی بگه
فاصله بین فصل اول و دوم انقدر زیاد بود که هیییییچی یادم نیست...
و بی خیال دیدنش شدم کلا:D

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
694

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,960
نام
نـــــــویـــــــــد
خب ۵تا از انیمه‌های جدید فصل رو دیدم.

اول با اونی شروع کنم که خیلی خوشم اومد. Train to the End of the World. چقدر این انیمه گوکولی و قشنگ و احمقه :D داستان اینطوری شروع میشه که میخوان شبکه‌ی 7G راه بندازن ولی مشکلاتی پیش میاد و همه چیز به فنا میره و در پی اون هر کی سنش بیشتر از ۲۱ سال و ۳ماه باشه تبدیل به یه حیوونی میشه! کرکتراش خیلی خووبن :D این مدل انیمه‌هارو ترجیح میدم به کاراش اکشن.

کار بعدی که فکر کنم کار خوبی باشه و البته ریمستر هستش و ورژن اصلیش مال سال ۲۰۰۸عه، Spice and Wolf: Merchant meets the Wise Wolf هستش. حس میکنم خوشم بیاد. قسمت اولشم جالب بود. صدای خانم گرگه هم دلیل دیگریست برای اینکه ادامه بدمش.

I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability هم اسم یه انیمس و حقیقتا نمیدونم چرا یا وقتایی تو انتخاب اسم مراعات نمیکنن و هر چی به ذهنشون بیاد مینویسن. چیه خب این :D به هر حال یه ایسکای دیگه هستش اما بدک نبود. گوگولی بود به اندازه‌ای که نظرمو جالب کنه و یکی دو قسمت دیگه ببینم و بعد قضاوت کنم. کرکتر اصلی هم ازوناس که نمیشه فهمید دختره یا پسر!

Re-Monster یکی از mehترین و تکراری‌ترین ایسکای‌هایی هست که تا الان دیدم! فکرم نمیکنم در آینده اتفاق خاصی بیفته که نظرم جلب بشه!

در آخر هم Gods' Games We Play که اینم کلا خوشم نیمد. جدای ازینکه خیلی لوس و بیمزه بود، آرت استایلش هم حال نمیکنم.

اون اولی رو ببینین انصافا :D خیلی حال خوب کنه.

یه انیمه چینی هم این مدت دیدم. Wu Nao Monu. خیلی پیشرفت کردن واقعا. فصل اولش ۱۵قسمت بود و هر قسمت ۷ الی ۸ دقیقه. خیلی کار مختصر مفید ولی خووبیه. فصل دومش هم در حال پخشه. مشخصه خیلی از کارای جاپونی الهام گرفتن ولی خب خروجی خیلی خوب داشتن به نظرم.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
classroom of the elite رو کسی دنبال نمی کنه !! ندیدم کسی چیزی بگه
من دنبال میکنم منتها برای چیزی گفتن خیلی پهناورم حسش نمیاد :D
اتفاقا کار مورد علاقمه و شخصیت اصلیشو خیلی دوس دارم (:>)

این فصل یه نمه هیجانش کم شد ولی از اون تیکه آخرش مشخصه فصل بعد طوفانی خواهد بود

اون لحظه ای که دخترِ رو بغل کرده بود به چشم رمان میدیدش دیوانه م کرد ملت براش اسباب بازین، چقدر میتونی خوب باشی آخه ;))

شخصیت اصلی رو ببینید، قشنگ یه سور به ربات زده با اون قیافه سرد و بی روح و همیشه پوکرش چی از این بهتر :D
مگه جذابیت به اینه دست به جیب با رخ عقاب باشه که همه رو شتک میکنه؟ نه جانم این لعنتی خوبه، برای این باید جامه ها دَرید نه اون ;))

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
694
من دنبال میکنم منتها برای چیزی گفتن خیلی پهناورم حسش نمیاد :D
اتفاقا کار مورد علاقمه و شخصیت اصلیشو خیلی دوس دارم (:>)

این فصل یه نمه هیجانش کم شد ولی از اون تیکه آخرش مشخصه فصل بعد طوفانی خواهد بود

اون لحظه ای که دخترِ رو بغل کرده بود به چشم رمان میدیدش دیوانه م کرد ملت براش اسباب بازین، چقدر میتونی خوب باشی آخه ;))

شخصیت اصلی رو ببینید، قشنگ یه سور به ربات زده با اون قیافه سرد و بی روح و همیشه پوکرش چی از این بهتر :D
مگه جذابیت به اینه دست به جیب با رخ عقاب باشه که همه رو شتک میکنه؟ نه جانم این لعنتی خوبه، برای این باید جامه ها دَرید نه اون ;))
شخصیت اصلیش یکی از بهترین هاست . خیلی خوشم ازش می یاد . این فصل هم آره هیجانش کم تر شد. دیگه آخر سال اول بود و حالت جمع بندی داشت . بره سال بعدی چه حالی کنیم
بازی تاج و تخت مدرسه ای هست این انیمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر