سرخط خبرها

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
672
جولز هاردی، مجری بازی بی‌بی‌سی، خواستار گفتمان فعلی Sweet Baby Inc. برای پایان دادن به "پاکسازی نهایی" مخالفان ایدئولوژیک از رسانه است.

مجری بازی بی‌بی‌سی، بهترین راه برای حل و فصل گفتمان فعلی پیرامون Sweet Baby Inc، «پاکسازی نهایی» آن دسته از بازیکنانی است که از حضور کلی «تنوع، برابری و عدالت» انتقاد می‌کنند. شرکت‌های مشاوره با تمرکز بر فراگیری در صنعت بازی‌های ویدیویی.
BBC Gaming Presenter Jules Hardy Calls For Current Sweet Baby Inc. Discourse To End With A “Final Purge” Of Ideological Opponents From The Medium

1711788497159.png 1711788957957.png

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,550
این داستان خونه اجاره کردن برای طراحی بازی خیلی مسخره و احمقانه است! چون نه 5 تا دانشجو برنامه نویسی به تنهایی میتونن بازی بسازن، نه کلا هیچ خری تو سه روز میتونه چیزی در بیاره و نه لازمه خونه اجاره کنن! اونم تو تعطیلات نوروز که همه اینور اونورن! ضمن اینکه هیچ دولوپری هم با شمشیر سامورایی بازی نمیسازه.

داستان به وضوح یه چیز دیگه است: 5 نفر تو تعطیلات عید رفتن یه خونه مجردی گرفتن منباب فسق و فجور، و این وسط زیاده روی و اصراف صورت گرفته و از فرط چتیت یکی زده اون دو نفر دیگه رو ناکار کرده. شایدم بحث ناموسی بوده و صرفا با چت کردن کسی شمشیر برنمیداره بقیه رو بفرسته پیش اوس کریم. میهمانان دیگه ای هم حتما بوده تو خونه و سر اون میهمانان گرام دعوا شده همدیگه رو کشتن. بعد هم دیدن خیلی موضوع فاجعه بار هست، خواستن یه توجیهی براش بتراشن چیزی به ذهنشون نرسیده گفتن خونه گرفته بودن توش بازیسازی کنن! (یا شایدم این دروغ رو به خانواده هاشون گفته بودن که خونه مجردی گرفتن واسه کار کردن نه خانوم آوردن و مواد کشیدن)

در کل این توجیه ای که آوردن بی نهایت احمقانه و توهین به شعور همه است! خیلی واضحه قضیه چیز دیگه ایه!
اصلا دانشجوی nerd بچه مثبت برنامه نویس شمشیر ساموراییش کجا بود :))
اینم satanic panic ایرانیه تهش، از جایی که توش وقتی میگی «مسئول گرامی ده ها میلیون پول ما رو الکی آجر نکن» جوابش کاریکاتور درمیاد توش میکننت کرم بعید نیست کل قضیه من در آوردی باشه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
5 تا دانشجوی برنامه‌نویس دهه‌هشتادی یه خونه رو تو جنت آباد ۳ روز اجاره کردن تا رو طراحی یه بازی کار کنن، بعد شبش ماشروم زدن یکیشون با شمشیر سامورایی زده دوتاشونو کشته!

شب خونین گیمر‌ها در جنت‌آباد
هی فیل اسپنسر از عادات نسل Z گفت خندیدیم بهش. ولی واقعیت داشت :(

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
شایعه: Uncharted: The Nathan Drake Collection برای PS5/PC ریمستر میشه.

View attachment 333088
ای بابا، من میخواستم MGS4 رو روی شبیه ساز برم، خبر اومد داره برای پی سی میاد، الان هم میخواستم آنچارتدها رو برم باز خبر اومد قراره ریمستر بشه. الان من با این شبیه پلی3 چی بازی کنم؟ :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,933
نام
محمد حسین
Putin Wants Russia to Make Its Own Gaming Consoles
پوتین مثل اینکه گفته در مورد ساخت کنسول یه بررسی انجام بدید.

SIAS

کاربر سایت
Mar 23, 2024
34
لوئیس گوسِت جونیور یکی از صداپیشگان Half Life 2 در سن 87 سالگی درگذشت.

View attachment tw69uzxj2v031.webp

ای بابا، من میخواستم MGS4 رو روی شبیه ساز برم، خبر اومد داره برای پی سی میاد، الان هم میخواستم آنچارتدها رو برم باز خبر اومد قراره ریمستر بشه. الان من با این شبیه پلی3 چی بازی کنم؟ :D
خب یه دور با شبیه ساز دستگرمی برید, نسخه اصلیش که اومد اون رو هم کرکی تجربه کنید. در هر صورت برد کردید:D
فعلا که هر دو شایعه هستن. در مورد انچارتد یه صحبت از ریبوت نسخه اول اومده بود، اگه ریبوت قرارباشه بشه، کالکشن بعیده بدن.
تجربه چند نسلی Resident Evil 4 ثابت کرده هر چیزی امکانپذیره. بعلاوه سونی با ریمستر و ریمیک TLOU چنین کاری رو یکبار انجام داده.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
Putin Wants Russia to Make Its Own Gaming Consoles
پوتین مثل اینکه گفته در مورد ساخت کنسول یه بررسی انجام بدید.

فعلا که هر دو شایعه هستن. در مورد انچارتد یه صحبت از ریبوت نسخه اول اومده بود، اگه ریبوت قرارباشه بشه، کالکشن بعیده بدن.
خب پس برم همون نسخه پلی 3 رو بگیرم :D

• Like
Reactions: rahyarpaul

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
آخرین ویرایش:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
5 تا دانشجوی برنامه‌نویس دهه‌هشتادی یه خونه رو تو جنت آباد ۳ روز اجاره کردن تا رو طراحی یه بازی کار کنن، بعد شبش ماشروم زدن یکیشون با شمشیر سامورایی زده دوتاشونو کشته!

شب خونین گیمر‌ها در جنت‌آباد

این دسته خبرا فکر کنم تو ایران زیاده...خاصیت ماش اینه چون سمی هستش شما بالای 1.5 2 گرم بری بالای بدنت جون نداره تکون بدی حالت کلا بده تو حالتی که دیگه اروم هستی ولی هایی هم بدنت توانایی همچین جنگلوک بازیا رو نداره... اونوقت اینا اینطوری کردن :D

• Like
Reactions: Nameless King

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,595
نام
Mehrdad
کلا قارچ اسمش روشه، به شدت میتونه سمی باشه حتی بهترینش، خدانکنه تقویت شده شیمیایی که به کمیکال-chemical معروفه باشه که دیگه رسما دیوانه میکنه،

حتی مطمئن ترین حالتشم امکان داره ایجاد حساسیت شدید و حتی مرگ کنه، حتی وید، میتونه برای اولین استفاده؛ باعث فلج موقت و حتی اسیب عصبی دائم شه، کسی که واقعا اشنا باشه و بدونه در مورد چی حرف میزنه، خودش خیلی خوب این چیزا رو میدونه ( به غیر بعضی مصرف کنندگان که در دنیای دیگری هستن و گلوریفای میکنن فقط)

پس، در هر صورت خطرناکه و بهتره عادی برخورد نکنیم... یا گلوریفای و صورتی بازی... اینجوری حداقل اگاهی لازم وجود داره و ملت فریب نمیخورن...

بزرگ ترین حماقت، این هست که یک دراگ یا ساکدلیک یا همچین پدیده ای رو، بنابر تجربه و نظر شخصی به بقیه معرفی کنیم، نه حقایق عمومی مربوط به اون پدیده...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,388
نام
مــاکــان
سونی گویا داره یه پتتنت‌ی رو ثبت می‌کنه که با اون میشه کاری کرد Npcهای بازی کمتر وراجی کنن، یا اون جاهایی که دوست نداری رو بتونی حذف کنی.
بعد توسعه و تکمیل این پتنت رو اول بده به گوریلا بچپونه تو بازیهاش.
قبل از npcهای بیچاره هم بده دو جرعه aloy ازش بنوشه :D
=========
دیشب داشتم با یکی از بچه ها صحبت میکردم همین بحث وراجی شخصیتهای اول بازیها پیش اومد ، میگفت گوست او سوشیما رو پس دیگه بازی نکن :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• payot
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر