معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
این کار رو انجام دادم ولی رم جدید رو میزنم بالا نمیاد
این ارور رو میده

فرمت مموری یه بار fat 32 بزار تست کن و درست نشد یه بار exfat و پک هکت هم اپدیت کن میتونی از پک اماده اتمسفر در اموزش زیر هم استفاده کنی در اموزش گفتم همه چیز و برای فرمت کردن به fat32 هم میتونی از برنامه کم حجم زیر استفاده کنی و یه بار طبق اموزش زیر اپدیت کنی هر دو فرمت باهم ساپورت میشن و این ارور هم یکی میتونه از همون فرمت مموری باشه یکی اپدیت نبودن هک دستگات که همون پک من بریزی حله.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

برنامه فرمت fat32

• Like
Reactions: pouria.sh

msr122000

عضو جدید
Dec 3, 2023
3
دوباره سلام
موفق شدم هک پک رو نصب کنم
ولی هر بازی رو میخوام اجرا کنم پیغام اپدیت بازی هم میاد چطور میتونم پیغام رو بردارم
با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دوباره سلام
موفق شدم هک پک رو نصب کنم
ولی هر بازی رو میخوام اجرا کنم پیغام اپدیت بازی هم میاد چطور میتونم پیغام رو بردارم
با تشکر

سلام
اولا نت وصل نکنید و اگرم وصل میکنید باید 90dns روی نتتون ست بشه تا نره برای بازیها اپدیت جدید پیدا کنه موقع اجرا پیام بده و راه حلش دوتا هست ی اخرین اپدیت بازی از یه جا دانلود و نصب کنید یا با برنامه dbi باید ریست کنید دراخواست اپدیت دیگه نمیده.(تو برنامه dbi هم چون ورژنش نسبت به اموزش کمی فرق کرد اون قسمت که میرید روی اپدیت بازی دکمه + بزنید گزینه مربوطه که تو اموزش گفتم میبنید)

برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها

اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

• Like
Reactions: pouria.sh

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
علي اقا يه لينك داشتين براي اپديت اتمسفر كه يه پك رو خودتون اماده كرده بودين همراه با اموزش ممنون ميشم ارسالش كنيد.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
علي اقا يه لينك داشتين براي اپديت اتمسفر كه يه پك رو خودتون اماده كرده بودين همراه با اموزش ممنون ميشم ارسالش كنيد.

سلام
تو لینک زیر همیشه اپدیت جدید پک اتمسفر میزارم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
علی آقا سلام.ضمن تشکر از زحمات شما یه سوال داشتم آیا با این برنامه Daybreak میشه با همون روش آپدیت،دانگرد هم کرد.البته بدون مشکل.سپاس

سلام ممنون داداش
بله خیلی هم ساده تره و هم اپدیت هم دانگرید میشه کرد با همون اموزش مشکلی هم نداره و همون پک اتمسفر رو دانلود کنید همه این برنامه جدیدترین اپدیت هم داخلشه نیازی نیست برای مثال دیبریک رو جدا دانلود کنید.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام علی جان
یه دستگاه اولد هست رم جدید پک شما رو ریختم دستگاه که روشن کردم هکاته اومده بالا بعد پیلود fuse.bin انتخاب کردم دیگه دستگاه روشن نمیشه . شارژر هم وصل میکنم علامت شارژ نمیاد . باید چکار کنم دستگاه بالا بیاد ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام علی جان
یه دستگاه اولد هست رم جدید پک شما رو ریختم دستگاه که روشن کردم هکاته اومده بالا بعد پیلود fuse.bin انتخاب کردم دیگه دستگاه روشن نمیشه . شارژر هم وصل میکنم علامت شارژ نمیاد . باید چکار کنم دستگاه بالا بیاد ؟

سلام مهران جان
دستگاه هنگ کرده دکمه پاور 12 یا 15 ثانیه بگیر هنگ برطرف میشه و یه تک پاور سریع هم بزن اماده زدن پیلود میشه و پیلود داخل پک هم بزنید قدیمی نباشه.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام مهران جان
دستگاه هنگ کرده دکمه پاور 12 یا 15 ثانیه بگیر هنگ برطرف میشه و یه تک پاور سریع هم بزن اماده زدن پیلود میشه و پیلود داخل پک هم بزنید قدیمی نباشه.
ممنون علی جان . دستگاه بالا اومد
مموری قبلی 128 هست همه پوشه ها و فایلها مموری قدیمی رو کپی کنم تو مموری جدید ؟ اینجوری مموری پر میشه و همون بازیهای قبلی میاد تو این

• Like
Reactions: ashkan_saremi

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
پک جدید شما رو کپی میکنم تو مموری جدید دستگاه که روشن میشه یه لحظه ارم اتمسفر میاد بعد دستگاه خاموش میشه
مشکل چی هست علی جان ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ممنون علی جان . دستگاه بالا اومد
مموری قبلی 128 هست همه پوشه ها و فایلها مموری قدیمی رو کپی کنم تو مموری جدید ؟ اینجوری مموری پر میشه و همون بازیهای قبلی میاد تو این

پک جدید شما رو کپی میکنم تو مموری جدید دستگاه که روشن میشه یه لحظه ارم اتمسفر میاد بعد دستگاه خاموش میشه
مشکل چی هست علی جان ؟

مموری تعویض میکنی حتما فرمت مموری قبلیت ببین چی بوده همون فرمت با کامپیوتر بکن مثل فرمت fat32 یا exfat و فایلهای مموری قبلی هم عینن همه کپی کن تو مموری جدید مشکلی نباید باشه و فایلهای هک هم روی هم نریز قبلیها پاک کن بعد بریز جدیدا.

یه پک اماده هک دیگم هست اینجا میزارم با همه چی کامل اینم میتونی تست کنی و داخل پک یه پیلود به اسم payload.bin هست اینو بزن تا بالا بیاد.

لینک دانلود پک هک hats

دیگه بالا نمیاد ببین چیکار کردی و اروری نمیده بعد خاموش بشه مثل ارور نصب تم یا اپدیت نبودن میشن کنترل و غیره و ارور بزاری عکسش میتونم بگم مشکل از چیه و بعد اپدیت بالاتر از 17.0.0 نکردی؟ و مموری قبلیت بزار ببین با اون اوکی هست یا نه و نهایت درست نشه ناند 30 گیگی ریستور کن ولی بازیهات و سیوهات میپره برمیگرده به زمانی که اون ناند بکاب گرفتی.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
ممنون علی جان وقتی دستگاه روشن میکنم وارد هکاته میشه . از قسمت پیلود کدوم رو انتخاب کنم ؟ payload.bin نیست که بزنم
مموری تعویض میکنی حتما فرمت مموری قبلیت ببین چی بوده همون فرمت با کامپیوتر بکن مثل فرمت fat32 یا exfat و فایلهای مموری قبلی هم عینن همه کپی کن تو مموری جدید مشکلی نباید باشه و فایلهای هک هم روی هم نریز قبلیها پاک کن بعد بریز جدیدا.

یه پک اماده هک دیگم هست اینجا میزارم با همه چی کامل اینم میتونی تست کنی و داخل پک یه پیلود به اسم payload.bin هست اینو بزن تا بالا بیاد.

لینک دانلود پک هک hats

دیگه بالا نمیاد ببین چیکار کردی و اروری نمیده بعد خاموش بشه مثل ارور نصب تم یا اپدیت نبودن میشن کنترل و غیره و ارور بزاری عکسش میتونم بگم مشکل از چیه و بعد اپدیت بالاتر از 17.0.0 نکردی؟ و مموری قبلیت بزار ببین با اون اوکی هست یا نه و نهایت درست نشه ناند 30 گیگی ریستور کن ولی بازیهات و سیوهات میپره برمیگرده به زمانی که اون ناند بکاب گرفتی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ممنون علی جان وقتی دستگاه روشن میکنم وارد هکاته میشه . از قسمت پیلود کدوم رو انتخاب کنم ؟ payload.bin نیست که بزنم

داخل پک همون اولش نگاه کن هست میتونی پیلودکپی کنی تو مسیر Bootloader\payloads که بعد با هکاته میزنی روی ایکون پیلود تو لیست بیاد یا مستقیم با کامپیوتر پیلود رو بزنی و بعد هکاته گزینه لانچ داره بزنی میتونی از اونجا هم ران کنی اتمسفر بدون اجرای پیلود.

• Like
Reactions: mehran

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
داخل پک همون اولش نگاه کن هست میتونی پیلودکپی کنی تو مسیر Bootloader\payloads که بعد با هکاته میزنی روی ایکون پیلود تو لیست بیاد یا مستقیم با کامپیوتر پیلود رو بزنی و بعد هکاته گزینه لانچ داره بزنی میتونی از اونجا هم ران کنی اتمسفر بدون اجرای پیلود.
با مموری قبلی بدون مشکل میاد بالا .با مموری جدید این ارور میده

Attachments

• photo_2024-01-01_15-12-58.jpg
    photo_2024-01-01_15-12-58.jpg
    197.3 KB · مشاهده: 5
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر